Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Léta jsem míjel tento film v DVD půjčovně, po jeho shlédnutí musím jen konstatovat že jsem o nic nepřišel. Filmový zážitek se prostě nekoná. Travolta působí dosti znaveným dojmem. Hvěždná herecká sestava nefunguje. Za zmínku stojí snad Vince Vaughn se svým černošským přízvukem a The Rock s nadzvednutým obočím.(9.11.2010)

 • Malarkey
  *

  Jednohvězdičkových filmů mám podle statistiky nejméně, ale občas se některý urodí, u něhož nelze říct jiného než, že koukat na to kvůli jednomu vtipu ze sta nebo jeden herec je tam dobrý až celý film stojí za zmínku rozhodně nedokáže donutit diváka, aby se na něj podíval. Buď v klidu je hvězdami napráskaná komedie, u který si člověk musí říct, že špatná prostě být nemůže. Jediný kdo se tohoto pravidla vcelku drží je Vince Vaughn. Tak trapný a nudný film, který příběhově uvadá jak nafouknutá žížala pro mě není film, který by dokázal bavit a utišit nejedno divákovo oko. Režisér ty možnosti měl a tak vytáhl takových Hollywoodských jmen, že to ani nešlo, aby to dopadlo tak špatně. Opak je nejspíš pravdou a i ve filmovém průmyslu se ději zázraky i když nechtěné. Být v klidu u této komedie skutečně být nemůžu. --- Kdy mi zavoláš? - Až ti zazvoní telefon.(16.9.2007)

 • POMO
  **

  Dvojhodinová, hviezdami narvaná komédia, plná vtipov, z ktorých tri stoja za zasmiatie. Je pravdou, že komerčne úspešná komédia nepotrebuje viacej než hviezdy (viď. v Amerike veleúspešné zhovadilosti bratov Wayansovcov), no v tomto prípade ide o pokračovanie kvalitnej zábavy s postavami a hravou zápletkou, ktoré je síce menej trápne, no rovnako vtipné a vzrušujúce ako MEN IN WHITE...(19.4.2005)

 • Tsunami_X
  **

  Promrhaný potenciál plný celebrit, který se svými absurdními dialogy a hereckým obsazením zoufale snaží napodobovat jistou pecku z roku ´94. Bohužel se mu to nedaří ani v jednotlivých rovinách, natož pak v kompaktním celku, po kterém srdce filmového fanouška touží už od nahození několika narážek v úvodu. Lačný divák může být poněkud zmaten a zaskočen, kam tento výlisek zařadit, protože na komedii je to celé málo komediální, na drama zase krutě nedramatické a osobitý styl či režijní dotek by v tom hledal jen úplný primitiv, zvlášť když přihlédneme k tomu, jaká nula seděla na režisérské stoličce.U postav jedna karikatura vedle druhé zastiňuje mysl tak, že si do této skupiny můžete přihodit i osoby, které by jste v rámci snímku měli brát vážně a ne nad nimi ohrnovat nos. Ale možná to celé příliš rozebírám a hlavním problémem je, že při natáčení se všichni na place výborně bavili...(24.5.2005)

 • lesumir
  **

  Mozna i dve hvezdy je moc, ja stale nechapu, proc jsem se na to dival? Film bez nejakeho zajimaveho deje a zapletky, ktery zachranuji celebritky typu Tyler. Tohle bohuzel nemam rad...(19.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace