Rozpočet $53miliónovTržby USA $56,046,979Tržby Celosvetovo $95,226,116 ║ Nudne až otravné. /15%/(27.3.2006)

Neočekával sem žádný extra film, v životě sem o něm neslyšel, dokonce jsem na něj koukal v roce 2013 znova, aniž bych si vzpomněl, že už jsem ho viděl a v roce 2008 ho tady už hodnotil, ale to tak u některých filmů bývá. Člověk si tak jednoduše může odvodit, že to ničím výjimečné není. Na druhou stranu za špatné bych to taky neoznačil. Je to narvané celebritami a dělají si víceméně srandu z hudebního průmyslu, takže kdo tuhle branži žere, se u toho bude bavit možná o něco víc. Všichni z tohohle odvětví tu jsou víceméně za mafiány a o vraždy tu není nouze.(21.2.2008)

No nevim, mě to přišlo takový divný a přeplácaný. Což o to, Travolta a Thurman nejsou špatný a The Rock je vostrej a i jinak je film nabitej spoustou známých herců, ale co s tim, když mě to nebaví a celý je to rozmázlý v debilním ději o ničem. Ale abych úplně filmu nekřivdil, tak občas dokáže slušně pobavit a Uma Thutman je prostě Uma Thurman(20.1.2008)

• villon17

Ani nevím, za co ta jedna je. Tenhle propadák si ji nezaslouží. Možná jedině díky hereckému obsazení. Ale jak si mohli vymýt mozek a přistoupit na něco tak ubohého, nepochopím. Ani taneček Umy s Travoltou "filmu" nepomohl. Zkráceně: nuda, nuda a zase nuda. Pořádný děj nebyl, o konci nemluvě. Nemají se čím chlubit zhaslé hvězdičky.(20.1.2008)

Teda nevim, jak pro vás, ale pro mě pohodová oddychovka. Velice příjemné herecké výkony a světe drž se, vůbec jsem nepoznal The Rocka - neuvěřitelná proměna a musim přiznat, že mu to seklo a byl úžasně roztomilej :-). Spousta skvělých herců vás rozhodně přinutí sledovat komedii až do konce a určitě se nebudete nudit. Sice se nebudete smát od začátku do konce, ale pár scének si vás zaručeně dostane, hlavně ta negerská sebeparodie je úžasná a Dabu skutečně válí...(6.3.2006)