Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Film s naprosto přiblblým dějem, ale s desítkami lahůdkových vtípků a odkazů pro všímavé (a zasvěcené)...(15.4.2005)

 • AngelAngie
  ***

  Milý a nenáročný film, který jsem viděla 2x a líbil se mi vždy stejně.(22.5.2008)

 • jojinecko
  *

  To je asi tak, ako keby ste mali trabanta a rozhodli sa ho pozlátiť a vyparádiť...Viete, že auto samo o sebe je úlne na hovno, ale chcete aby aspon navonok vyzeralo dobre...Chytrý producentský ťah- Be Cool je vyšperkované známymi ksichtami, to celé zabalené v ligotavom holywoodskom pozlátku, pod ktorého povrchom nájdete jedno veľké NIČ.. 1,5*/5...(28.4.2006)

 • Shit
  ***

  No nevim, mě to přišlo takový divný a přeplácaný. Což o to, Travolta a Thurman nejsou špatný a The Rock je vostrej a i jinak je film nabitej spoustou známých herců, ale co s tim, když mě to nebaví a celý je to rozmázlý v debilním ději o ničem. Ale abych úplně filmu nekřivdil, tak občas dokáže slušně pobavit a Uma Thutman je prostě Uma Thurman(20.1.2008)

 • petaspur
  ***

  Bývalý mafiánský vyděrač Chili Palmer s xichtíčkem bývalého krále tanečních parketů se v byznysu rozhodl přeběhnout od filmu k muzice. Je to docela zajímavé rozhodnutí v době, kdy je prodejnost alb přímo úměrná rozpáleným mechanikám posluchačů. Jenže do hudby fušuje kdejaká gangsterská svoloč a v takovém prostředí se Chili vyzná. Občas na něj sice míří chrchlající samopaly černoušků v bílých oblecích nebo si s jeho vnitřnostmi chtějí popovídat molodci z lůna matičky Rusi, ale pokud jde o zachování klidu, tak v tom Chili nemá výraznější konkurenci.(7.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace