Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faye
  **

  Spletitá a přitom nudná záležitost, která se opírá o hlášky z jiných filmů a kterou zachraňuje jenom hudba a dvojice Uma a John. Jinak se to tu hemží neuvěřitelnou spoustou dalších figurek a zápletek. Talentovaná zpěvačka, kterou chce každý prosadit. Ruská mafie, která namátkově střílí. Černí rapující gangsteři, kteří cosi vymáhají. Homosexuální bodyguard, který touží být hercem. Bossové hudebního průmyslu, kteří si neberou servítky. Příležitostní i profesionální zabijáci. Do toho sem tam někdo, kdo hraje sám sebe a hafo dalších. P.S. Omlouvám se všem na které jsem zapomněla.(17.8.2005)

 • Andersis
  ***

  Některé scény byly fakt povedené.(30.7.2008)

 • ScarPoul
  ***

  dajme tomu že priemer , velmi slabý priemer(27.8.2007)

 • HellFire
  **

  Hm, v podstate je tohle prvni dil, akorat jinak herecky obsazeny. WTF? Pro Americany to prave.(19.1.2008)

 • LiVentura
  ***

  Milá pokračující prdlovina se spoustou "hvězd", Travolta opět vyčnívá se svým přirozeně herecky daným nadhledem a nádherná dáma Uma Thurman dodává snímku svěžest, ženskost. Dobrá zápletka a klasické, špatné, vyústění po americku. Jinak dávám tři a půl hvězdy. :-)(6.7.2009)

 • - Snímek je posledním pro Roberta Pastorelliho (Murphy Brown, Likvidátor). (imro)

 • - Na začátku filmu Chili (John Travolta) mluví o tom, že film potřebuje na získání nejvyššího ratingu přístupnosti R víc než jedno použití slůvka f*ck. A hned ho řekne. Tím, že toto slovo v celém filmu zazní jen jednou, dostal mírnější rating PG-13. (imro)

 • - Po filmu Malý svědek (2001) se jedná již o druhý snímek, ve kterém si společně zahráli John Travolta a Vince Vaughn. Podobně se jedná o druhý společný projekt i pro hereckou trojice Uma Thurman, John Travolta a Harvey Keitel, kteří se setkali již během natáčení filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (x_silver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace