Ľahká zábavka z COOL Travoltom a fantastickým Rockom. "Hudobné" scény mohli byť kratšie, ale aj tak v poho...(26.10.2005)

Dejme tomu. Na sobotní večer ujde..(19.1.2008)

lehce průměrná švanda,snažící se bejt co nejvíc cool,ve stylu nigga pulp fiction,však natolik přeplněná vším možným,až se ve finále stáva nudnou a celkem zbytečnou.(23.12.2010)

• BoPo

Tak toto bolo za trest. A potvrdilo sa, že jediný kto dokáže z Thurmanky dostať niečo kvalitné je Tarantino.(21.3.2010)

• Malarkey

Jednohvězdičkových filmů mám podle statistiky nejméně, ale občas se některý urodí, u něhož nelze říct jiného než, že koukat na to kvůli jednomu vtipu ze sta nebo jeden herec je tam dobrý až celý film stojí za zmínku rozhodně nedokáže donutit diváka, aby se na něj podíval. Buď v klidu je hvězdami napráskaná komedie, u který si člověk musí říct, že špatná prostě být nemůže. Jediný kdo se tohoto pravidla vcelku drží je Vince Vaughn. Tak trapný a nudný film, který příběhově uvadá jak nafouknutá žížala pro mě není film, který by dokázal bavit a utišit nejedno divákovo oko. Režisér ty možnosti měl a tak vytáhl takových Hollywoodských jmen, že to ani nešlo, aby to dopadlo tak špatně. Opak je nejspíš pravdou a i ve filmovém průmyslu se ději zázraky i když nechtěné. Být v klidu u této komedie skutečně být nemůžu. --- Kdy mi zavoláš? - Až ti zazvoní telefon.(16.9.2007)