• mandes

rozpočet : $53 million tržby celosvetovo : $95,216,369(14.12.2006)

• Douglas

Sice jsem většinu nehudebních (a i část jich) narážek pochopil, ale stejně to bylo neskutečné utrpení.(15.4.2005)

Film mě bohužel zanechal opravdu v klidu. Několik povedených vtipů a hereckých výstupů (DeVitovi camea začínají být legendou). Bohužel však film kazí nudné momentky, Vince Vaughn a příliš detailní záběry na Stevea "aerosmithe" Tylera. Promiň, Johny. Chyťte ho bylo víc cool.(22.4.2005)

No nevim, mě to přišlo takový divný a přeplácaný. Což o to, Travolta a Thurman nejsou špatný a The Rock je vostrej a i jinak je film nabitej spoustou známých herců, ale co s tim, když mě to nebaví a celý je to rozmázlý v debilním ději o ničem. Ale abych úplně filmu nekřivdil, tak občas dokáže slušně pobavit a Uma Thutman je prostě Uma Thurman(20.1.2008)

Na této malinko tuctové komedii mě celkem překvapilo její hvězdné obsazení. Známých a musím říct že i dobrých herců tam bylo opravdu mnoho. Dovolím si však tvrdit, že v tomto případě jde bohužel o zbytečné vyplýtvání takových celebrit na pouhou odpočinkovou záležitost, které chybí duchaplný děj a která nás jen místy pobaví ne-příliš originálními vtípky. Ono se na to dobře dívá, ale sebemenší kulturní skutek utek. Ale kdo ví, třeba právě o to se řezisér při natáčení snažil bez pomyšlení na nějaké větší ohlasy a úspěchy.(19.1.2008)

• - Elliot Wilhelm (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Casio DW-560E. (dyfur)

• - 53 milionové pokračování úspešné komedie Chyťte ho! (1995) vydělalo během úvodního víkendu (4.-6.3. 2005) 23,4 mil. dolarů. Celkově si odneslo z amerických kin 55,8 milionu, zatímco jeho předchůdce 72 milionů. (imro)

• - Představitel Chiliho John Travolta je skutečně výborný tanečník. Přesvědčit se diváci mohli například již ve filmech Horečka sobotní noci (1977) nebo Pulp Fictionu: Historky z podsvětí (1996). (x_silver)