Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Film s naprosto přiblblým dějem, ale s desítkami lahůdkových vtípků a odkazů pro všímavé (a zasvěcené)...(15.4.2005)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +námět a prostředí, hudba, hvězdná plejáda herců -občas moc zahleděné do sebe, některé situace možná nevyzní tak vtipně jak by měli/// Celkem svižná komedie z hudebního a filmového průmyslu, která si trochu pohrává s žánrem krimi a hraje si s divákem na gangstry. Přitom cituje nejeden film a strefuje se do kdejaké filmové či hudební osobnosti. Komu se ještě neokoukal John Travolta potká tu krásnou Umu a božského Dwaynea Johnsona, který hraje tak zajímavou postavu, že chvilku nebudete věřit, že to je on. Rozhodně jsem si ho vychutnával a u celého filmu se bavil./// Celkem 83%///(25.3.2011)

 • LiVentura
  ***

  Milá pokračující prdlovina se spoustou "hvězd", Travolta opět vyčnívá se svým přirozeně herecky daným nadhledem a nádherná dáma Uma Thurman dodává snímku svěžest, ženskost. Dobrá zápletka a klasické, špatné, vyústění po americku. Jinak dávám tři a půl hvězdy. :-)(6.7.2009)

 • hellstruck
  *

  Nějak jsem nepochopila,co tím básník chtěl říci..tvůrci si asi pomysleli "známý xichty máme,tak na co příběh"..(13.3.2011)

 • korbitch22
  ***

  lehce průměrná švanda,snažící se bejt co nejvíc cool,ve stylu nigga pulp fiction,však natolik přeplněná vším možným,až se ve finále stáva nudnou a celkem zbytečnou.(23.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace