Film s naprosto přiblblým dějem, ale s desítkami lahůdkových vtípků a odkazů pro všímavé (a zasvěcené)...(15.4.2005)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +námět a prostředí, hudba, hvězdná plejáda herců -občas moc zahleděné do sebe, některé situace možná nevyzní tak vtipně jak by měli/// Celkem svižná komedie z hudebního a filmového průmyslu, která si trochu pohrává s žánrem krimi a hraje si s divákem na gangstry. Přitom cituje nejeden film a strefuje se do kdejaké filmové či hudební osobnosti. Komu se ještě neokoukal John Travolta potká tu krásnou Umu a božského Dwaynea Johnsona, který hraje tak zajímavou postavu, že chvilku nebudete věřit, že to je on. Rozhodně jsem si ho vychutnával a u celého filmu se bavil./// Celkem 83%///(25.3.2011)

Milá pokračující prdlovina se spoustou "hvězd", Travolta opět vyčnívá se svým přirozeně herecky daným nadhledem a nádherná dáma Uma Thurman dodává snímku svěžest, ženskost. Dobrá zápletka a klasické, špatné, vyústění po americku. Jinak dávám tři a půl hvězdy. :-)(6.7.2009)

• hellstruck

Nějak jsem nepochopila,co tím básník chtěl říci..tvůrci si asi pomysleli "známý xichty máme,tak na co příběh"..(13.3.2011)

lehce průměrná švanda,snažící se bejt co nejvíc cool,ve stylu nigga pulp fiction,však natolik přeplněná vším možným,až se ve finále stáva nudnou a celkem zbytečnou.(23.12.2010)