• hellstruck

Nějak jsem nepochopila,co tím básník chtěl říci..tvůrci si asi pomysleli "známý xichty máme,tak na co příběh"..(13.3.2011)

Prvá tretina filmu bola tak za 2*, ale potom sa atmoška začne zlepšovať a zlepšuje sa až do konca. Nakoniec ma chytal jeden záchvat smiechu za druhým a tak už len pre tú divokú zábavu, čo som si užila, musím dať 3,5*. Uma Thurman síce občas prehrávala aj za hranice role trochu afektovanej pipiny, ale inokedy bola naopak veľmi prirodzená. Travolta opäť ukázal, aké role mu sadnú a že Bojisko Zem bolo šliapnutím do hovna :-) Cedric Entertainer bol skvelý aj ako záporák a jeho „manželkin bratranec“ Dabu je asi najblbší a najsmiešnejší gangsterský učeň, akého ste kedy videli. Najviac ma však prekvapil The Rock! Nikdy predtým mi nebol sympatický, keď som videla upútavku na Kráčajúcu skalu, mala som chuť blinkať do vrecúška - ale čo predviedol v Be Cool je proste bomba! Myslím, že by mal prestať so snahami dostať svoju popularitu na úroveň Vina Diesela rolami pomstiteľov á la Chuck Norris a radšej skúsiť Vina položiť na lopatky v komediálnom žánri (možno aj chystaným Johnny Bravom?). Celý film je šialenou paródiou na Hollywood (alebo skutočnosťou skrývajúcou sa za paródiu?), hviezdne cameá len dopĺňajú celkovú uletenosť scenára a jasné odkazy na Pulp Fiction sú prijemným osviežením. (2005)(11.7.2005)

:::::::::::::::::::::::. Pro mne pokračování Pulp Ficton !! Tohle se povedlo !! :::::::::::::::::::::::(23.11.2007)

Čo ma zaujalo na prvý pohľad bolo to mimoriadne hviezdne obsadenie. No malo to byť voľné pokračovanie filmu Chyťte ho! y roku 1995, ktorý tiež nebol nič extra. Buď cool nie je ani lepší ani horší film, len mu trochu viac chýba vtipnosť. A pri tom tam bola slušná dávka hercov, ktorí by ju mali priam produkovať. Všetko ostatné je zvládnuté na jednotku, audiovizuálna stránka nemá chybu a väčšina hercov tiež stála za to. Celkovo je však Buď cool len priemerný film.(22.8.2007)

lehce průměrná švanda,snažící se bejt co nejvíc cool,ve stylu nigga pulp fiction,však natolik přeplněná vším možným,až se ve finále stáva nudnou a celkem zbytečnou.(23.12.2010)