Pippi dlouhá punčocha

Předloha:

Astrid Lindgren (kniha)

Astrid Lindgren

Konrad Elfers

Jako dítě jsem to miloval a to i knižní předlohu. Sice v hlavě mi víc utkvěl seriál,ale i tento film,který jsem právě zhlédl cca po 15ti letech mně celkem bavil. Je to milé,dětské,hravé a z nostalgie si to tři hvězdy zaslouží..:))(28.4.2008)

60%. Velmi, velmi staré, ale hlavně málo vtipné. Zubící se Pipi bohužel v dnešní době vypadá jako fotbalový, ne příliš povedený maskot.(24.12.2011)

Všetko, čo je možné predstaviť si pod slovom "nostalgia", u mňa zosobňuje práve Pippi Dlhá Pančucha. Ak som to v detstve nevidel aspoň tisíckrát, tak veru ani raz. A ako som to miloval... Po tých dlhých rokoch iba ťažko zatláčam slzu. Časť kúzla je daná aj vynikajúcim slovenským dabingom.(12.7.2011)

Verdikt: Knizni predloha je lepsi, ale porad to je Pipi jak ji zname...(3.1.2007)

Pipi bola proste klasa a filmy s ňou som zbožňovala ale predsa len táto časť je najlepšia 4*(28.6.2011)