Majitelce divadla je dodán nábytek a v jedné ze zásuvek je nalezena zbraň, která vede k dalšímu dosud neobjasněnému případu. Otevírá se příběh taxikáře Dennise, který získal místo v kabaretu, kde vystupoval společně s přítelem Clintonem a atraktivní kolegyní Norou, na kterou žárlila jeho snoubenka Gloria. Jedním z podezřelých je i tehdejší ředitel divadla, který se krátce před vraždou sháněl po zbrani. K vraždě došlo v době, kdy v dané oblasti k řadě krádeží, a vražda s nimi byla dávána do souvislostí. Detektivové postupně rozkrývají vztah mezi Norou a Dennisem. (TV Nova)

SOLOM.

Já taky moc operu či kabaret nemusím, takže se ani nedivím, že z toho byla, Lily celá nesvá. Nicméně tenhle díl mě bohužel moc nebavil i tak. Ono sledovat taxikáře jak si chce plnit svůj sen, okolo něj se motá mladá pohledná kolegyně i žárlivá přítelkyně a nasraný zvukař – jo to žádné velké terno nebylo. Další naprosto zbytečná vražda a ani tentokrát to zatím nezměnilo můj názor, že třetí řada je zatím z mého pohledu tou nejslabší (nejméně bohatou na opravdu dobré díly). ()