poster

Tlumočnice

 • Velká Británie

  The Interpreter

 • Francie

  L'interprète

 • Německo

  Die Dolmetscherin

 • Slovensko

  Tlmočníčka

Thriller / Drama / Mysteriózní

Velká Británie / USA / Francie / Německo, 2005, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  S politickým chladom servírovaná realistická freska portrétovaná priamočiarym Sydney Pollackom a vyzdvihnutá decentnými hereckými výkonmi Seana Penna a Nicole Kidman. Je pravda, že v náročnom deji plnom intríg, zvratov a postáv, je ťažko sa vymotať, ale napriek tomu má snímka švih, rýchlosť i určitú galantnosť voči divákovi, ktorý nie je nútený dívať sa na samoúčelné krviprelievanie. U mňa jeden z nadpriemerných Pollackových filmov.(10.8.2010)

 • Rembrant
  ***

  Zajímavý politický thriller, který má zpočátku velice slibně nakročeno, avšak poněkud zdlouhavý průběh a tuctový konec mě zklamaly. Kidman i Penn odvedli skvělý výkon, ale nezáživný scénář nezachránili.(28.3.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Umím cizinecky dost dobře na to, abych odhalil připravovaný atentát na velvyslance z planety K-PAX plánovaný ve svahilštině s ruským přízvukem. Přesto si nechám vše pro sebe, protože je za tím vším určitě CIA, která již má v rukou nezvratné důkazy o tom, že ten atentát spáchám já. Jenže Silvia neumí ani diskrétně odvrátit uši ani udržet pusu zavřenou a rozpoutá tím sled událostí, který disponoval ohromným potenciálem a bohužel ho nevyužil. Jak to teď vysvětlím svým chlupům na zádech, které byly svědomitě připraveny vstávat napětím?(7.10.2014)

 • swamp
  ****

  Nicole Kidman a Sean Penn..jedni z nejlepších herců současnosti rozjíždějí politicko-osobní hru. Tento thriller mě opravdu oslnil, ale nemůžu opominout závěr, ve kterém Silvia donutí Zuwanieho číst ze své knihy..jako pěst na oko!(25.3.2006)

 • NinadeL
  ****

  Fungující thriller s velmi dobrou hlavní dvojicí. Nicolina postava je celá tak hezky vymodelovaná zajímavým scénářem, jejími emocemi a stylizací do modrých odstínů, až je téměř neuvěřitelné, že reprezentuje bílou Afričanku. Madame Austrálie má skutečně široký rejstřík.(2.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace