Do hlubiny

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans

Až také zlé ako som čakal to nebolo. Síce tam bolo strašne veľa nelogickostí, ktoré sa mi nepáčili, ale na druhej strane to malo aký-taký príbeh a zápletku. Taký stred čo stačí vidieť raz. 50%(14.12.2008)

• BadoXXII

Vizuál je pekný a keď kamera sníma nejaké to podmorské dno a v ňom Jessicu Albu, tak sa na to naozaj dobre pozerá. Pozerať sa však na to isté 100 minút je už priveľa . Okrem toho to neponúka nič zaujímavé.(31.7.2011)

Priemerný film , ktorý u mňa dostal tretiu hviezdičku za pekne natočené scény pod vodou.50%.(5.9.2010)

Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

Paul i Jessica zde zahráli skutečně slušně. Na filmu mě zaujal slibný začátek, ale pak už všechno šlo zkopce. Ale i tak to je docela dobrá podívaná...5/10.(5.4.2009)

• - Sam, Amanda, Jared a Bryce se potápí na nádech nad vrakem lodi. Kluci se pod vodou ze srandy perou a Jaredovi spadnou hodinky na dno. V několika dalších záběrech se pak pravidelně hodinky objevují a mizí Jaredovi z ruky. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jedná se o první film, který byl produkován a vydán studiem Metro-Goldwyn-Mayer pod záštitou Sony. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně na letišti, kdy Bryce (Scott Caan) svým přátelům představuje Amandu (Ashley Scott), vyjde na pozadí ze skleněných dveří stejná žena dlouhými hnědými vlasy a černou taškou na levém rameni. (DivX)