Do hlubiny

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans

Paul i Jessica zde zahráli skutečně slušně. Na filmu mě zaujal slibný začátek, ale pak už všechno šlo zkopce. Ale i tak to je docela dobrá podívaná...5/10.(5.4.2009)

Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

• Disk

Podprůměrná srágora s klasickým motivem objevení pokladu. Zaujmou tu leda tak pěkní mladí lidé, především neskutečně sexy Paul Walker.(2.6.2013)

Ale no tak znova jedna príjemná blbostička, ktorá moc nepoteší, ani neurazí. Svižné, svieže, milé, trochu pritiahnuté za vlasy, hlavne scény, keď sa niekto ponorí a vydrží pod vodou dobreže nie desať minút bez kyslíku. Dvojica hercov je typickým lákadlo pre obe pohlavie, Jessica pre mužské, Paul pre ženské. 60%.(18.4.2006)

• Tommy987

Into the Blue ponúka divákom presne tri veci: pre mužov Jessicu Alba takmer permanentne v plavkách, ktorú kamera nasníma snáď z každého možného uhlu ; pre ženy našlapané telo Paula Walkera a party "hustejch negrů" ; a v zásade pre všetkých krásne morské a podmorské zábery. O niečom ako (aspoň trochu) zmysluplný príbeh, herecké výkony, zručná réžia či nebodaj náznaky logiky si môžeme akurát tak nechať zdať. 2/10(2.7.2006)

• - Sony Pictures digitálne upravila filmový trailer a Jessica Alba (Sam) tak prišla k bikinám, ktoré toho zakrývajú trochu viac. (Methodix)

• - Paul Walker a Scott Caan se po filmu Varsity blues (1999) sešli již u druhého projektu. (R´Hell)

• - Když Jared (Paul Walker) s Brycem (Scott Caan) jezdí na skůtrech, projedou kolem výletní lodi. Avšak v dalším záběru výletní loď prostě zmizí. (Zdroj: ČSFD.cz)