Do hlubiny

Shane Hurlbut

David Zelon

Kostýmy:

Leesa Evans

Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

• jojinecko

Film mi nielen prostredím Bahám, krimi zápletkou (aj keď nie podmorskou), ale aj svojim spracovaním pripomenul After the Sunset...Čiže jednoduché, mierne stupidné, s krásnymi zábermi prírody, v tomto prípade podmorského sveta. Jessica Alba je asi taká dobrá herečka, ako ja som dobrý kozmonaut, možno aj preto vždy vo filmoch povie tak päť viet a radšej sa len tak pretŕča...Aspoň sa dá na ňu pozerať a to sa dá zovšeobecniť v podstate na celý film...Mierne podpriemerné, čiže 2,5/5(1.2.2006)

Nebál bych se mafiánů, nebál bych se policajtů, ba ani žraloků. Zato bych se hrozně bál, že mi někdo sebere můj poklad. Jak říká klasik: "Penízky, dětičky, moje"(15.4.2006)

"Aby to bylo právně v pořádku, musíme nejdřív najít něco s nápisem Zephyr.. Cokoliv !!" - "Ne !! Úplně nejdřív ze všeho musíme spočítat, kolik je tisíc miliónů děleno čtyřma.. To je teď nejdůležitější !!" ;)(21.8.2015)

• imf

Hloupé, naivní, povrchní... a už mi docházejí urážky. ;) Pokud vám ke štěstí stačí Jessica Alba, která je permanentně v plavkách a každou sudou minutu se líbá s Paulem Walkerem, který má zjevně voperované žábry, pavoučí instinkt a GPS tam, kde smrtelníci mívají játra, pak je tu mikroskopická šance, že se vám Do hlubin bude přes veškerou svojí unylost a omezenost líbit. Ta šance je ale vážně mizivá a pokud je vám víc než dvacet, měli byste se radši potápět jinde.(30.10.2005)