poster

Do hlubiny

 • USA

  Into the Blue

 • Slovensko

  Do hlbiny

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2005, 110 min

Režie:

John Stockwell

Scénář:

Matt Johnson

Kamera:

Shane Hurlbut

Producenti:

David Zelon

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Jessica Alba v bikinách a ve vodě za zvuku Paul Van Dyka - to se mě fakt líbilo. Příběh nebyl také špatný, pěkné podmořské prostředí....základ pro dívatelný dobrodružňák.(16.5.2011)

 • ScarPoul
  **

  stupidne neakčne aspon že je tam jessica a je sa na to pozerať a na konci ked je scena ked jeden zloduch stiahne jessicu pod vodu ked sa nanho ruti žralok tygri tak si to stopnite lebo ako ju stahuje tak ju potiahne tricko a na malu sekundu je tam vidiet jej bradavka len pre zaujimavost(27.8.2007)

 • IllIlIlIIl
  **

  Zkouknout a vypustit z hlavy. Tuctový film, který neublíží, ale také ani nepohladí. Jedna z nejslabších rolí P.Walkera.(18.11.2007)

 • Terva
  ***

  Ve světových oceánech se v hloubce do dvaceti metrů skrývají poklady v hodnotě přes 6 miliard dolarů a stále čekají na svého šťastného nálezce. Scénář : Matt Johnson. Kamera : Peter Zuccarini a Shane Hurlbut. CITÁT - Tak on našel Zephiera. To abychom jeli do Země nezemě. Slyšel jsem, že tam bude i kačer Donald. Santa Claus už je na cestě... s mým koxem........(25.5.2011)

 • Tommy987
  *

  Into the Blue ponúka divákom presne tri veci: pre mužov Jessicu Alba takmer permanentne v plavkách, ktorú kamera nasníma snáď z každého možného uhlu ; pre ženy našlapané telo Paula Walkera a party "hustejch negrů" ; a v zásade pre všetkých krásne morské a podmorské zábery. O niečom ako (aspoň trochu) zmysluplný príbeh, herecké výkony, zručná réžia či nebodaj náznaky logiky si môžeme akurát tak nechať zdať. 2/10(2.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace