poster

Do hlubiny

 • USA

  Into the Blue

 • Slovensko

  Do hlbiny

 • Velká Británie

  Into the Blue

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2005, 110 min

Režie:

John Stockwell

Scénář:

Matt Johnson

Kamera:

Shane Hurlbut

Producenti:

David Zelon

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paxxx.cz
  ***

  Paul i Jessica zde zahráli skutečně slušně. Na filmu mě zaujal slibný začátek, ale pak už všechno šlo zkopce. Ale i tak to je docela dobrá podívaná...5/10.(5.4.2009)

 • Bauer
  ***

  Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

 • Disk
  **

  Podprůměrná srágora s klasickým motivem objevení pokladu. Zaujmou tu leda tak pěkní mladí lidé, především neskutečně sexy Paul Walker.(2.6.2013)

 • genetique
  ***

  Ale no tak znova jedna príjemná blbostička, ktorá moc nepoteší, ani neurazí. Svižné, svieže, milé, trochu pritiahnuté za vlasy, hlavne scény, keď sa niekto ponorí a vydrží pod vodou dobreže nie desať minút bez kyslíku. Dvojica hercov je typickým lákadlo pre obe pohlavie, Jessica pre mužské, Paul pre ženské. 60%.(18.4.2006)

 • Tommy987
  *

  Into the Blue ponúka divákom presne tri veci: pre mužov Jessicu Alba takmer permanentne v plavkách, ktorú kamera nasníma snáď z každého možného uhlu ; pre ženy našlapané telo Paula Walkera a party "hustejch negrů" ; a v zásade pre všetkých krásne morské a podmorské zábery. O niečom ako (aspoň trochu) zmysluplný príbeh, herecké výkony, zručná réžia či nebodaj náznaky logiky si môžeme akurát tak nechať zdať. 2/10(2.7.2006)

 • - Sony Pictures digitálne upravila filmový trailer a Jessica Alba (Sam) tak prišla k bikinám, ktoré toho zakrývajú trochu viac. (Methodix)

 • - Paul Walker a Scott Caan se po filmu Varsity blues (1999) sešli již u druhého projektu. (R´Hell)

 • - Když Jared (Paul Walker) s Brycem (Scott Caan) jezdí na skůtrech, projedou kolem výletní lodi. Avšak v dalším záběru výletní loď prostě zmizí. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace