poster

Do hlubiny

 • USA

  Into the Blue

 • Slovensko

  Do hlbiny

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2005, 110 min

Režie:

John Stockwell

Scénář:

Matt Johnson

Kamera:

Shane Hurlbut

Producenti:

David Zelon

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ****

  70%(25.12.2006)

 • Shit
  ****

  Dobrodružnej příběh, sladká a perfektně tvarovaná Jessica Alba a pěkný scény pod vodou, mě se to prostě líbilo, sice je to trošku zbytečně dlouhý a příběh nepřináší nic novýho a je dost jednoduchej a předvídatelnej, ale mě to po celou dobu bavilo a vůbec mi nevadilo, že Walker několikrát za film trhnul světovej rekord v délce zadržení dechu(6.9.2008)

 • jojinecko
  **

  Film mi nielen prostredím Bahám, krimi zápletkou (aj keď nie podmorskou), ale aj svojim spracovaním pripomenul After the Sunset...Čiže jednoduché, mierne stupidné, s krásnymi zábermi prírody, v tomto prípade podmorského sveta. Jessica Alba je asi taká dobrá herečka, ako ja som dobrý kozmonaut, možno aj preto vždy vo filmoch povie tak päť viet a radšej sa len tak pretŕča...Aspoň sa dá na ňu pozerať a to sa dá zovšeobecniť v podstate na celý film...Mierne podpriemerné, čiže 2,5/5(1.2.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Nemůžu jinak .. miluji moře, potápění, snědou kůži .. miluji pohled na krásné mužské a ženské tělo, jako oddechovka a lákadlo na dovolenou kdekoli, kde je 35°C a více, tak se mi to líbilo víc než dost. A hudba v něm stejně tak.(21.5.2008)

 • BadoXXII
  **

  Vizuál je pekný a keď kamera sníma nejaké to podmorské dno a v ňom Jessicu Albu, tak sa na to naozaj dobre pozerá. Pozerať sa však na to isté 100 minút je už priveľa . Okrem toho to neponúka nič zaujímavé.(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace