poster

Do hlubiny

 • USA

  Into the Blue

 • Slovensko

  Do hlbiny

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2005, 110 min

Režie:

John Stockwell

Scénář:

Matt Johnson

Kamera:

Shane Hurlbut

Producenti:

David Zelon

Kostýmy:

Leesa Evans
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  ***

  Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

 • jojinecko
  **

  Film mi nielen prostredím Bahám, krimi zápletkou (aj keď nie podmorskou), ale aj svojim spracovaním pripomenul After the Sunset...Čiže jednoduché, mierne stupidné, s krásnymi zábermi prírody, v tomto prípade podmorského sveta. Jessica Alba je asi taká dobrá herečka, ako ja som dobrý kozmonaut, možno aj preto vždy vo filmoch povie tak päť viet a radšej sa len tak pretŕča...Aspoň sa dá na ňu pozerať a to sa dá zovšeobecniť v podstate na celý film...Mierne podpriemerné, čiže 2,5/5(1.2.2006)

 • Jenda
  ***

  Nebál bych se mafiánů, nebál bych se policajtů, ba ani žraloků. Zato bych se hrozně bál, že mi někdo sebere můj poklad. Jak říká klasik: "Penízky, dětičky, moje"(15.4.2006)

 • Tommassi3
  ***

  "Aby to bylo právně v pořádku, musíme nejdřív najít něco s nápisem Zephyr.. Cokoliv !!" - "Ne !! Úplně nejdřív ze všeho musíme spočítat, kolik je tisíc miliónů děleno čtyřma.. To je teď nejdůležitější !!" ;)(21.8.2015)

 • imf
  **

  Hloupé, naivní, povrchní... a už mi docházejí urážky. ;) Pokud vám ke štěstí stačí Jessica Alba, která je permanentně v plavkách a každou sudou minutu se líbá s Paulem Walkerem, který má zjevně voperované žábry, pavoučí instinkt a GPS tam, kde smrtelníci mívají játra, pak je tu mikroskopická šance, že se vám Do hlubin bude přes veškerou svojí unylost a omezenost líbit. Ta šance je ale vážně mizivá a pokud je vám víc než dvacet, měli byste se radši potápět jinde.(30.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace