Do hlubiny

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans

Jessica Alba v bikinách a ve vodě za zvuku Paul Van Dyka - to se mě fakt líbilo. Příběh nebyl také špatný, pěkné podmořské prostředí....základ pro dívatelný dobrodružňák.(16.5.2011)

• ScarPoul

stupidne neakčne aspon že je tam jessica a je sa na to pozerať a na konci ked je scena ked jeden zloduch stiahne jessicu pod vodu ked sa nanho ruti žralok tygri tak si to stopnite lebo ako ju stahuje tak ju potiahne tricko a na malu sekundu je tam vidiet jej bradavka len pre zaujimavost(27.8.2007)

• IllIlIlIIl

Zkouknout a vypustit z hlavy. Tuctový film, který neublíží, ale také ani nepohladí. Jedna z nejslabších rolí P.Walkera.(18.11.2007)

Ve světových oceánech se v hloubce do dvaceti metrů skrývají poklady v hodnotě přes 6 miliard dolarů a stále čekají na svého šťastného nálezce. Scénář : Matt Johnson. Kamera : Peter Zuccarini a Shane Hurlbut. CITÁT - Tak on našel Zephiera. To abychom jeli do Země nezemě. Slyšel jsem, že tam bude i kačer Donald. Santa Claus už je na cestě... s mým koxem........(25.5.2011)

• Tommy987

Into the Blue ponúka divákom presne tri veci: pre mužov Jessicu Alba takmer permanentne v plavkách, ktorú kamera nasníma snáď z každého možného uhlu ; pre ženy našlapané telo Paula Walkera a party "hustejch negrů" ; a v zásade pre všetkých krásne morské a podmorské zábery. O niečom ako (aspoň trochu) zmysluplný príbeh, herecké výkony, zručná réžia či nebodaj náznaky logiky si môžeme akurát tak nechať zdať. 2/10(2.7.2006)