poster

Do hlubiny

 • USA

  Into the Blue

 • Slovensko

  Do hlbiny

 • Velká Británie

  Into the Blue

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2005, 110 min

Režie:

John Stockwell

Scénář:

Matt Johnson

Kamera:

Shane Hurlbut

Producenti:

David Zelon

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Aby to bylo právně v pořádku, musíme nejdřív najít něco s nápisem Zephyr.. Cokoliv !!" - "Ne !! Úplně nejdřív ze všeho musíme spočítat, kolik je tisíc miliónů děleno čtyřma.. To je teď nejdůležitější !!" ;)(21.8.2015)

 • klerik
  ***

  Rovnako blbé ako 60. SEKÚND. A rovnako nablýskané, "prázdninové" a pri vypnutom mozgu zábavné. Walker opäť naznačil, že by z neho mohlo niečo byť, Jessica pôsobí vzrušujúco ale aj akčne. Film skvelo vystihuje letnú atmosféru, kamera sa hrá s pekným morom, zvodnými telami... Ja osobne si radšej pustím takúto "seriálovú" oddychovku ako kradnutie nejakých áut...(27.2.2007)

 • sheen
  ***

  Jessica Alba v bikinách a ve vodě za zvuku Paul Van Dyka - to se mě fakt líbilo. Příběh nebyl také špatný, pěkné podmořské prostředí....základ pro dívatelný dobrodružňák.(16.5.2011)

 • UncleG
  *

  Milé děti, byli jedou jedni styloví, krásní, mladí, opálení, bohatí a šťastní Američané. A jestli neumřeli na následky plastických operací, tak žijou dodnes. Zazvoznil jsem na zvonec a pohádky je Estonec.(4.9.2010)

 • Psema
  **

  Film s typickým scénářem o objeveném pokladu, který se dá zpeněžit, nějaká ta zrada, problém a výsledkem je happyend. Podobných filmů jsou tuny, problém u tohohle je, že scénář a veškeré scény v něm jsou na sebe naházeny bez rozmyslu, herecké výkony neoslní, jediným kladem, co se týče herců jsou jejich tělesné proporce. Na Walkera jsem zvědavý rozhodně nebyl a jeho jednorozměrnost mě až urážela. Se stejným neduhem se potýkala i Jessica Alba, a i když mě z počátku bavilo koukat na její horní, dolní a ostatní partie těla, tak po první hodině už ani to nestačilo. Prostě podprůměr s pěknými, ale plochými postavami. I na jedno shlédnutí dost drastická zkušenost.(9.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace