poster

Protivný sprostý holky

 • USA

  Mean Girls

 • Slovensko

  Protivné baby

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Ale tak opäť jedna z tuctových amerických komédií, ktorými sú preplnené všetky videopožičovne. Príbeh a celkový scenár ničím nenadchol ani neoslovil ani neprišiel s ničím novým, len tie isté myšlienky podané iným spôsobom. Ale keď sa nad tieto veci človek prenesie, celkom sa zabaví a navyše sa tu je aspoň na čo pozerať. 55%.(9.4.2006)

 • ajuska
  ***

  Vzhledem k mému nulovému očekávání více než příjemné překvapení. Výsledně je to tak na 3, ale bavila jsem se a to je hlavní. Je tam nečekaně dost parodických prvků na podobné středoškolské filmové záležitosti. Ke konci to podle očekávání sklouzlo ke klišovitému veřejnému pokání, ale s tím se asi už musí počítat. Co také stojí za povšimnutí je přesné vystižení nenápadné, ale o to zákeřnější dívčí rivality.(28.10.2006)

 • JohnnyD
  ***

  Na tie holky sa pozerá skvelo, hlavne na Lindsey. Nie je to nuda, občas je to dokonca vtipné, ale s rastúcim časom rastie aj klišé a koniec je hotový sentimentálny zvratok (korunka!). A tie logické chyby (Chceli zistiť kto písal tu knihu? A čo písmo?)! 5+/10(29.3.2008)

 • castor
  ****

  Humorně satirické a roztomile předvídatelné!! Originalitě a vtipu z „Mezi námi děvčaty“ se to bohužel nevyrovná, přesto přibyl mladší sourozenec, kterého režisér Mark S. Waters zasadil do klasické šablony středoškolských snímků, kde je důležité, v jaké „skupině“ se jako nováček ocitnete a jak to bude v závěru morálně výchovné. Mean Girls ale vznikly z dosti netriviálního scénáře, počínání hlavních hrdinek je relativně uvěřitelné. Celé to místy putuje k příjemné parodii, kdy hlavním mínusem zůstává množství slangu, který český divák jednoduše nezná!!(20.12.2006)

 • novoten
  **

  Když se vám líbí teenagerovská romantická komedie, tak to přiznejte, nestyďte se za svůj názor a nevymlouvejte se na to, že se jedná o parodii, když nejedná. Občas sice naskočí nějaký ostřejší vtípek, ale všechno se nakonec mírumilovně vyřeší, aby zastánci žánru nemohli namítat. A i když to Lindsay s Rachel sluší, nemění to nic na tom, že jsem všechno v různých obměnách viděl už jinde a scénáři chybí jakákoli nápaditější situace, která by překvapila. Na osvědčená klišé se v tomhle unylém podání spolehnout nemohou(6.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace