poster

Protivný sprostý holky

 • USA

  Mean Girls

 • Slovensko

  Protivné baby

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Čekal jsem klasickou teenagerskou komedii akorát s holkama a dostal jsem něco kapičku jiného. Jasně, je tam střední škola pak ty jejich nakopírovaný jídelny a záchody atd. Ale zároveň je to taková jemnější komedie bez spermatu hoven sraček a blitky jsou tam jen sekundu a to ještě mimo záběr. Lindsey Lohan je příjemná a taková roztomilá a i ty ostatní holky jsou hezký. Pokud se doma nudíte, nemáte zrovna hyperintelektuální náladu a někde se vám válí tenhle film tak je to jasná volba.(8.7.2005)

 • DaViD´82
  ***

  První hodina je vskutku vydařená teen komedie bez fekálního humoru a s několika trefnými gagy. Bohužel poté se to stočí do schématu tisíckrát viděné záležitosti a tak se na dojem ze začátku rychle zapomene. Přesto hlavně díky Lindsay Lohan, která bezesporu nějaký ten komediální talent má, se to dá dokoukat bez výraznější újmy na zdraví.(26.12.2006)

 • viperblade
  ****

  Slabší, než Mezi námi děvčaty, ale ještě koukatelný.(7.8.2007)

 • ajuska
  ***

  Vzhledem k mému nulovému očekávání více než příjemné překvapení. Výsledně je to tak na 3, ale bavila jsem se a to je hlavní. Je tam nečekaně dost parodických prvků na podobné středoškolské filmové záležitosti. Ke konci to podle očekávání sklouzlo ke klišovitému veřejnému pokání, ale s tím se asi už musí počítat. Co také stojí za povšimnutí je přesné vystižení nenápadné, ale o to zákeřnější dívčí rivality.(28.10.2006)

 • novoten
  **

  Když se vám líbí teenagerovská romantická komedie, tak to přiznejte, nestyďte se za svůj názor a nevymlouvejte se na to, že se jedná o parodii, když nejedná. Občas sice naskočí nějaký ostřejší vtípek, ale všechno se nakonec mírumilovně vyřeší, aby zastánci žánru nemohli namítat. A i když to Lindsay s Rachel sluší, nemění to nic na tom, že jsem všechno v různých obměnách viděl už jinde a scénáři chybí jakákoli nápaditější situace, která by překvapila. Na osvědčená klišé se v tomhle unylém podání spolehnout nemohou(6.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace