Protivný sprostý holky

Mean Girls

Protivné baby

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

Slabší, než Mezi námi děvčaty, ale ještě koukatelný.(7.8.2007)

• flanker.27

Jen samý nohy. Ale celkem stojej za to.(9.2.2011)

• freddy

Tak tenhle film mne nijak extra nezaujal. Nevím, v čem to je, ale pravdou je, že jsem se ani nijak extra nebavil, celou dobu jsem čekal, co se tam stane, kdy už se tam začne odvíjet nějaký děj. Ale ať jsem se snažil sebevíc, žádný děj jsem tam neviděl a nepostřehl, bylo to o nějakých holkách, které všechny pomlouvají a pomlouvají se i samy mezi sebou, ale celé je to bez nějaké dějové linie, která by mne dokázala vtáhnout do děje. A takové filmy já prostě nemám rád. Mnoho takových filmů jsem viděl například od sester Olsenových a tohle je vlastně podobné, jako filmy od Olsenek. Je to bez děje, film nám ukazuje jen roztomilé tvářičky hezkých dívek, jsou tam i hezcí kluci a víc nic. Žádný děj, žádná myšlenka, prostě nic. Film mne nezaujal a to je prostě holý fakt. Ale stejně, jako jsem u filmů sester Olsenových dával dvě hvězdičky za to, že se tam alespoň dalo dívat na hezké dívky, tak tady jsou ty mé dvě hvězdičky přesně za totéž, neboli za to, že Lindsay je prostě hezká baba a to nemohu jen tak přehlédnout. Takže dvě hvězdičky musí tomuto filmu stačit.(7.8.2007)

3*** za Lindsay Lohan, Rachel Mcadams a pár vtípků.(7.7.2009)

Waters znova boduje. Štvrtá zubami nechtami, ale zaslúžne. Krásne názorný príklad toho, aké dokážu byť naše milované, mrchy mrchaté (hlavne na seba), využívajúc nie najpodlejšie (ženské) zbrane: závisť, ohováranie, klamstvo, pretvárku a šarm. Celé to drží po kope suverénna réžisérová ruka, vypilováné joky (žiadny humus) a hlavne "pekelné" kočíčí duo McAdams a Lohan.(3.4.2006)