Nekonečný příběh 3

Die unendliche Geschichte III - Rettung von Fantasien

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

• Darth Sidious

V životě bych nevěřil, kam až může spadnout sláva jednoho z nejlepších filmů všech dob. tohle okolo nekonečného příběhu jen prolezlo a to hodně velkým obloukem. Nekonečný příběh nám tedy nakonec skončil. a to dost katastrofálně.(23.7.2010)

• Jinny

Rating: od 13 výš. Následky pro mladší by totiž mohly být trvalé.(4.12.2003)

• jarous

Bohužel ukázka jak naprosto znectít krásný film a vyrobit naprosto zbytečné a špatné pokračování.(8.7.2014)

• AGAMENON

Bože, proččččč? Otřesná hovadina, ze šarmantního Falka se stal anorektický a senilní blb a to nemluvím o ostatních.(6.4.2003)

• nash.

Fantazie nakažená tuplovanou demencí, která od první do poslední minuty rozežírá vše co vybudoval skvělý první film, definitivně prohrála svůj boj s prázdnotou.(19.9.2011)

• - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)