Nekonečný příběh 3

The NeverEnding Story III

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

• 2Pac

McDonald nikdy nic dobre nevyrobil...viem, robil som tam ;-)(18.6.2004)

• PetrPan

Zjistil jsem, že odpadovým hodnocením začínám šetřit, v tomto případě je mi líto, že zde není ještě nižší hodnocení, popř. bych doporučil film z csfd i jiných filmových databází vyškrtnout, měl by být zapomenut na věčné časy.(7.11.2011)

Mě to teda v dětských letech bavilo mnohem více než nudná dvojka. S kultovní jedničkou se to samozřejmě nedává srovnávat. Hlavně vtip, akci a napětí tento díl má, i když v ne moc velkém množství a především chybí tajemnost a dobrodružnost jedničky. "Táta ajíc". 55%(25.12.2007)

• WANDRWALL

Každý příběh, jak ho zná člověk má svou životnost, tak jako vesmír, takže je dočasný,tedy konečný.(5.8.2010)

• Stegr

40%(21.5.2007)

• - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)