Nekonečný příběh 3

• Německo

NeverEnding Story III, The

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

Ten film je děsná sračka, ale když mi bylo asi 7 let tak jsem to sjížděl každý týden:-) Proto z nostalgie 2* a tu jednu navíc za podařenou hudbu.(4.7.2010)

• Djkoma

Nechte prosím, všichni filmaři, konečně nekonečný příběh skončit a už na něj nikdy nešahejte děkuji :)(20.3.2005)

• Tom Hardy

Nejvíc mě dostal brutálně vyhublej Falco!...(15.3.2003)

• Gemini

Nejen, že je to o ničem (nebo spíš o Nicotě:)), ale změnám k horšímu neunikl ani v předchozích pokračováních perfektní drakopes Falco.... mladičký Jack Black je jako záporák slušně slizký, čili tam aspoň tohle pozitivum je, ale stačí to tak na jednu hvězdu pro naprostou zbytečnost urážející diváka svojí drzostí těžit z Nekonečného Příběhu. 20%(30.7.2003)

Mě to teda v dětských letech bavilo mnohem více než nudná dvojka. S kultovní jedničkou se to samozřejmě nedává srovnávat. Hlavně vtip, akci a napětí tento díl má, i když v ne moc velkém množství a především chybí tajemnost a dobrodružnost jedničky. "Táta ajíc". 55%(25.12.2007)