Nekonečný příběh 3

The NeverEnding Story III

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

• Fingon

Na jedničku to nemá, ale čertví proč se mi to líbilo víc než dvojka... ---- Šílená zběsilost, kterou jsem si po nějakých deseti letech stáhnul a pustil znovu... narážky na klasické rockové písně (Another bites the dust a další), product placement (Lufthansa), naprosto dementní hudba (orchestrální) a jediný slušný herecký výkon předvádí vůdce gangu Jack Black...(9.11.2005)

• Galadriel

Tohle je návod na to, jak udělat ze skvělého filmu pokračováním úplnou s****u.(8.12.2003)

Rozpočet $17miliónovTržby Celosvetovo $4,000,000(22.12.2009)

• berg.12

Jedno z nejodpornějších vybrakování originálu co znám. Za tohle by se mělo soudit.(4.4.2005)

• Dever

// Production Companies: Miramax Films //(16.5.2011)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)

• - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)