Nekonečný příběh 3

NeverEnding Story III, The

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

• berg.12

Jedno z nejodpornějších vybrakování originálu co znám. Za tohle by se mělo soudit.(4.4.2005)

• gudaulin

Po všech stránkách zmršený film, který by měl být označený jako dětem nepřístupný v rámci snahy o kultivování jejich vkusu. Mizerný scénář i provedení. Naprostá degenerace původní myšlenky literárního Nekonečného příběhu. Jestliže měl Ende coby autor předlohy velmi vážné výhrady už k nadprůměrné jedničce, pak tato impozantní slátanina ho s největší pravděpodobností přivedla do hrobu, protože pár měsíců po premiéře zemřel. Celkový dojem: 5 %.(23.5.2007)

• WANDRWALL

Každý příběh, jak ho zná člověk má svou životnost, tak jako vesmír, takže je dočasný,tedy konečný.(5.8.2010)

• HellFire

Tohle prece nemohl nikdo myslet vazne! Takhle zmrvit nekonecny pribeh! Stydte se!(24.12.2007)

Ten film je děsná sračka, ale když mi bylo asi 7 let tak jsem to sjížděl každý týden:-) Proto z nostalgie 2* a tu jednu navíc za podařenou hudbu.(4.7.2010)