Nekonečný příběh 3

Rolf Zehetbauer

Kostýmy:

Monique Prudhomme
  • MaedhRos

Jednička byla báječná. Dvojka kupodivu docela ušla. Ale tohle byl zločin spáchaný na divácích, na Nekonečném příběhu i na filmovém řemesle jako takovém.(15.9.2002)

• heyda

No jako nedám odpad jenom proto, že to dal skoro každý přede mnou. Naopak si myslím, že třetí díl Nekonečného příběhu je srovnatelný s druhým dílem, tudíž 2 hvězdičky jsou na místě.(15.11.2009)

• PinokKio

Falco si nejspíš prošel peklem holocaustu, kde vyhladověl až na kost, Kamenožrout je na pokraji rozvodového řízení a z Bastiena se stala kombinace Bruce Leeho, Stevena Seagala a Jean-Claude Van Damma. Tvůrci mají zjevně jinou Fantazii než já ..(17.1.2015)

Mě to teda v dětských letech bavilo mnohem více než nudná dvojka. S kultovní jedničkou se to samozřejmě nedává srovnávat. Hlavně vtip, akci a napětí tento díl má, i když v ne moc velkém množství a především chybí tajemnost a dobrodružnost jedničky. "Táta ajíc". 55%(25.12.2007)

• Tom Hardy

Nejvíc mě dostal brutálně vyhublej Falco!...(15.3.2003)