poster

Ruiny

 • USA

  Ruins, The

 • Německo

  Ruinen

 • Slovensko

  Ruiny

Horor / Thriller

USA / Německo / Austrálie, 2008, 90 min (Director's cut: 93 min)

Režie:

Carter Smith

Předloha:

Scott B. Smith (kniha)

Scénář:

Scott B. Smith

Kamera:

Darius Khondji

Hudba:

Graeme Revell

Scénografie:

Grant Major

Kostýmy:

Lizzy Gardiner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ***

  Povedený horor, u kterého jsem si na začátku říkal, že mě čeká dost velké utrpení, ale film utekl jak voda a závěrem dobře gradoval, měl tu správnou atmosféru a objevilo se zde mnoho povedených sekvencí. Pro fanoušky hororů i pro lidi, co mají chuť na napínavé béčko jistě doporučuji, mé hodnocení 3 hvězdičky...(17.9.2008)

 • Renton
  ****

  Scénář: Scott B. Smith .. Příroda je mocná, krásná i krutá. Nejlepší hororový počin roku 2008. A že těch žánrových hrůz vzniklo tradičně dost. Jednooký v džungli králem. Režie značně stylová, hudba a zejména postavy na vysoké úrovni.(31.5.2009)

 • oli.G
  ****

  Atmosférou mi to trochu pripomínalo Marshallovu PUSTINU, ale možno len kvôli tomu slnku... Inak je to pomalšie a tiež o niečom úplne inom. Strašidelné ani trochu, originálne dosť, a pár veľmi dobrých momentov to má, aspoň unrated verzia. 3 a pol.(24.6.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Výborně natočenej horůrek na poměrně netradiční téma. Hodně se mi líbil. Herců tam moc nebylo, ale řekla bych, že ústřední čtveřice - pětice, to zahrála slušně .. holky byly krásný .. No a ten konec .. v džípu, mňam, tohle se opravdu povedlo! A dech mi vyrážela scéna, kdy byl záběr na běžícího kluka na pláži, opravdu krása!(30.6.2008)

 • Jossie
  ****

  Originální námět Ruinám jistě nelze upřít a i když to asi není zrovna o strachu, je to alespoň dostatečně krvavé a myslím, že i dost zábavné. Oproti knize je tam pár úprav, ale celkem zajímavých a kompletně předělaný konec.(2.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace