poster

Love Story

 • USA

  Love Story

 • slovenský

  Love Story

Drama / Romantický

USA, 1970, 99 min

Režie:

Arthur Hiller

Scénář:

Erich Segal

Hudba:

Francis Lai

Producenti:

Howard G. Minsky

Střih:

Robert C. Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Je dobře, že si scénář psal Erich Segal sám. Drobné odchylky od knihy tam jsou, ale jak říkám, autor dal autor vzal :-) Je to dojemné...a také hluboké. Jsem zvědavý na Oliverův příběh. Ten má ještě o něco větší sociální náboj...(22.12.2003)

 • Galadriel
  *****

  Úžasně dojemná věc, jedna z těch, u kterých od začátku víte, jak musí skončit, ale tak nějak se s tím stejně nedokážete smířit. Silná a sarkastická Jennifer a odvážný a milující Oliver, každý z naprosto odlišných poměrů, se potkají na univerzitě, bláznivě se do sebe zamilují, ale jejich láska ma samozřejmě hodně nástrah... Po chvíli s nimi začnete cítit každý jejich problém, radovat se z každé maličkosti a nakonec i truchlit pro stejnou věc. Natočit romantický film tak, aby to nebyl kýč, aby to nebylo trapné a dalo se tomu věřit musí dát strašně moc práce. Arthur Hiller to za pomoci zdatného scénáristy, skvělých herců a nádherné hudby dokázal u mě jednoznačně nejlíp. Opravdu nádhera, snad ještě nikdy mě žádný film takhle nevzal a nedojal...(2.2.2008)

 • Oskar
  *

  Věřte, že nikdo se nedojme tak rád (a snadno) jako já, ale taky mám své hranice. Chutí snadno rozeznáte poctivou a nešizenou tureckou kávu od expressa. No a Love Story je vyloženě instantní film. 20%(30.11.2006)

 • RHK
  **

  Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Zažité romantické schéma, přesto dva nesympatičtí hrdinové (ona víc) a nepříjemný slovní ping pong, kterému jsem nějak nevěřil ani slovo. To byl obrovský rozdíl např. od Linklaterovy romance Před úsvitem, kde na super napsaném krásně ukecaném sladce chutnajícím dialogu visí celá romance. Hudební trailer: http://www.youtube.com/watch?v=V7676EC06oc(19.6.2011)

 • Kass
  *****

  On ten pocit souznění s ultimátním milostným příběhem překvapivě nevyšumí ani po letech...(24.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace