• slovenský

Erich Segal

Francis Lai

Howard G. Minsky

Robert C. Jones

Od první do poslední minuty přesně vypočítaná love story. Zcela šablonovitá romance, která by se mohla stát prototypem všech podobných filmů. Již po pár minutách mne to přestalo bavit. Ale vydržel jsem a trochu toho lituji.(12.10.2009)

Krásně podaný klasický příběh tragické lásky. Možná dnes už je tento film přebitý jinými trháky a vybrán skrz naskrz, pro mě má však stále kouzlo a je z něj cítit kvalita. Oskary zasloužené, prostě kultovní film...(8.8.2004)

Oscar 1 : Hudba + 6 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - Ryan O'Neal, Herec VR - John Marley, Herečka HR - Ali MacGraw, Scénář(1.4.2004)

Krásný film o dvou mladých lidech, kteří pocházeli z odlišných poměrů, ale spojila je láska. Za tónů úžasné hudby můžeme sledovat sympatické herce v hlavních rolích a prožívat s nimi jejich příběh, který je ke konci velmi emotivní a zanechá v divákovi nesmazatelnou stopu.(3.3.2012)

Rozpočet $2,2miliónaTržby USA $106,397,186Tržby Celosvetovo $136,397,186║ smutné /50%/(7.11.2009)