poster

Love Story

 • USA

  Love Story

 • slovenský

  Love Story

Drama / Romantický

USA, 1970, 99 min

Režie:

Arthur Hiller

Scénář:

Erich Segal

Hudba:

Francis Lai

Producenti:

Howard G. Minsky

Střih:

Robert C. Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Milovat znamená nemuset nikdy prosit za odpuštění.(26.2.2013)

 • Falko
  ****

  Hned na zaciatku filmu sa dozviete, co sa stane a neskor som uz na to ani nejak nemyslel, pretoze prislo mnoho inych zivotnych nastrah oboch hrdinov, ze som takmer na to zabudol a cakal som len nejaku klasicku romanticku dramu, lenze zrazu prisiel sok. Cely film hrala krasna smutna melodia, ktora si Oscara za najlepsiu hudbu podla mna zasluzila. Film bol nominovany aj za najlepsi film roka, avsak najlepsim filmom sa stal GENERAL PATTON (1970). V kategorii najlepsia rezia to bolo podobne, sosku vyhral reziser filmu Generala Pattona Franklin J. Schaffner. V hereckych kategoriach boli nominovani Ryan O´Neal a Ali MacGraw za hlavne ulohy a John Marley za vedlajsiu ulohu, avsak ani jeden z nich nedokazal nominaciu premenit na Oscara. O´Neilovi vyfukol sosku George C. Scott za dramu GENERAL PATTON, Ali MacGraw zase Glenda Jackson za romanticku dramu ZAMILOVANE ZENY (1969) a Johnovi Marleyovi pre zmenu John Mills za romant. dramu RYAN´S DAUGHTER (1970). ________ Ali MacGraw - (Jennifer Cavalleri) +++ Ryan O'Neal - (Oliver Barrett IV) +++ John Marley - (Phil Cavalleri) +++ Ray Milland - (Oliver Barrett III) +++ Russell Nype - (Dean Thompson) +++ Tommy Lee Jones - (Hank Simpson) +++(28.3.2011)

 • triatlet
  *****

  Čistá romance, která staví na výrazných charakteristikách obou hlavních hrdinů. Výborně zvolení oba protagonisté. A nádherně jímavá ústřední melodie. "Láska nemusí prosit za odpuštění."(13.1.2010)

 • cheyene
  *****

  Krásný film o dvou mladých lidech, kteří pocházeli z odlišných poměrů, ale spojila je láska. Za tónů úžasné hudby můžeme sledovat sympatické herce v hlavních rolích a prožívat s nimi jejich příběh, který je ke konci velmi emotivní a zanechá v divákovi nesmazatelnou stopu.(3.3.2012)

 • Boogeyman
  *****

  Čtvrtá hvězdička z nostalgie, pátá za hlavní hudební motiv.(22.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace