Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho

Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho

Komedie / Romantický

USA, 2004, 94 min (SE: 104 min)

Já nevím proč tak ječíme!!!!! Docela dobrá komedie a některé hlášky jsou dokonalé, je ale důležité chytnout dobrý dabing. V jednom totiž úplně chybí titulky k "rozhovoru" mezi psem a medvědem :-( . A je to škoda, protože to bylo fakt dobrý :-D(4.2.2010)

Ono je to tak blbý, až je to dobrý. Vlastně jsem celé dvě třetiny filmu chtěla dát 3*, ale už jen za to, že jsem se několikrát opravdu od srdce zasmála a za všechny ty role a roličky herců Frat Packu a za to, že je to tak ujetý nemůžu jinak, než dát pěkné 4*.(19.7.2008)

• RHK

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(12.11.2009)

Nejúčinnější tajnou zbraní tohoto filmu je Will Ferrell. Will Ferrell, jehož excentrický herecký projev zachraňuje nejednu zdánlivě nudnou scénu. Will Ferrell, jehož dvouminutový hysterický pláč je tak trapný, až začne být vtipný. Will Ferrell - herec, který dokáže "utáhnout" celý film a zastínit přitom všechny své kolegy. Will Ferrell, jehož jméno si zaslouží být napsáno na začátku čtyř po sobě následujících vět. 80% Zajímavé komentáře: pshimi, anais(22.5.2005)

• gudaulin

Will Ferrell produkuje přesně ten typ k uzoufání laciného humoru založeného na trapnosti, častém používání vulgarismů a opakování se, který nesnáším a sám sobě se divím, že tuhle úspěšnou komedii rovnou nepošlu do odpadu. Má to jedinou chybu, je to prostě příliš pitomé. Celkový dojem: 15 %(20.10.2009)

• - Tvůrci natočili tolik scén, že jim i po sestříhání prodloužené verze, stále zbývala dobře polovina stejně kvalitního materiálu. Vzhledem k velkému komerčnímu ohlasu filmu byla z těchto vystřižených scén sestavena "alternativní" verze snímku. Ta vyšla pod názvem Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie. (DaViD´82)

• - Původně měl být producentem Paul Thomas Anderson. (spiderpig)

• - Maggie Gyllenhaal se zajímala o roli Veroniky, získala ji však Christina Applegate. (spiderpig)