Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho

Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho

Komedie / Romantický

USA, 2004, 94 min (SE: 104 min)

Christina Applegate mi je silne neprijemna, nemuzu ji vystat od dob Bundovych, ale tady jako by to ani nebyla ona, hrala dobre, ale hlavni hevzdou byl bezpochyby Will Farrell, takovehle role on opravdu umi. Tenhle film ma svuj laciny humor, ktery je prave zajimavy, nasmal jsem se vice nez dost ale nekdy to bylo prehnane a nudne. Takze 65%(12.7.2007)

Mě Farrell moc nesedí, vždycky mi přijde, že šíleně přehrává, tak hrozně moc, že to je jen minimálně vtipný. Ale sem to celkem sedlo, i když zase párkrát Farrell předved ty svoje hysterický scény, který moc nemusim. Ale celkově sem se fakt bavil a Christina Applegate je fakt kus.(6.5.2007)

Neuveriteľne vtipná komédia, ktorá je miestami tak trápna až je vtipná. Will je geniálni komik a zvyšok spravodajskému týmu, mu skvelo sekundujú. Výborný námet, scenár a herci. Už sa teším na dvojku. PS: Vedeli ste že San Diego, objavili Nemci v roku 1904 a v nemčine to znamená veľrybia vagína?! Tržby filmu Tu(17.6.2012)

Fakt ujetá paródia na svet komerčných televízií a ich "správ", ktorý má v USA boom dávno za sebou a my ho tu práve zažívame (a väčšina súdnych ľudí z neho blinká alebo ho ignoruje). Ono je to ako vraví Jossie, "také blbé, až je to dobré". Zveličovanie, absurditky, sexizmus, totálne bláznivé nápady... a Baxter - perličky za milión a celok relaxačný, no mne stačia zatiaľ triezve 3 hviezdičky :-) Nie som odborníčka na Frat Pack, ale toto by kľudne mohol byť ich vlajkový film ;-)))(1.10.2008)

Ve své době, kdy jsem ještě nebyl připraven na zvláštnost Willa Ferrella mě tato komedie hluboce zklamala. Musím tohle tvrzení vzít zpět. Potenciál Willa je opravdu využitý a celý jeho tým ve složení Rudd, Carrell a Koechner, podává nadpozemské výkony. Skvěle jsem se bavil. Nejvíce asi když motorkář Jack Black nakopl psa a když to pak znovu ukazovali v titulcích jako nepovedenou scénu. 75%(6.1.2011)