poster

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

 • USA

  Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

 • Slovensko

  Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho

 • Slovensko

  Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho

Komedie / Romantický

USA, 2004, 94 min (SE: 104 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ****

  Výborně obsazená komedie, jejíž zápletka je dost ujetá, ale právě sympatičtí herci to zachraňují. Téměř celý frat pack nesmírně potěšil, ačkoliv Luke Wilson se například objevil jen asi na 3 minuty, Jack Black na minutu a Seth Rogen tak na 30 vteřin. Poprvé zhlédnuto 08.06.2010, podruhé 16.01.2016, přičemž z filmu jsem si nejenže nic nepamatoval, ale ani jsem si nevzpomněl, že už jsem ho někdy předtím viděl.. což teda o něčem vypovídá. Ale spíš o mé paměti, než o kvalitě filmu. Hodnocení zůstává 4*.(8.6.2010)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $26 million tržby celosvetovo : $90,540,221(14.12.2006)

 • ed_wood
  ***

  Celkom príjemná a vtipná komédia, ktorá má zaujímavé herecké obsadenie. Will Farrell sa klasicky ukázal vo veľmi dobrom svetle. Takisto aj ostatní herci sa dobre predviedli ( Carell, Rudd ). Komédia síce pobaví, ale aby som mohol dať vyššie hodnotenie, tak mi tu niečo chýbalo.(4.6.2008)

 • Don Jebal
  ****

  Neuveriteľne vtipná komédia, ktorá je miestami tak trápna až je vtipná. Will je geniálni komik a zvyšok spravodajskému týmu, mu skvelo sekundujú. Výborný námet, scenár a herci. Už sa teším na dvojku. PS: Vedeli ste že San Diego, objavili Nemci v roku 1904 a v nemčine to znamená veľrybia vagína?! Tržby filmu Tu(17.6.2012)

 • Xmilden
  ****

  Ve své době, kdy jsem ještě nebyl připraven na zvláštnost Willa Ferrella mě tato komedie hluboce zklamala. Musím tohle tvrzení vzít zpět. Potenciál Willa je opravdu využitý a celý jeho tým ve složení Rudd, Carrell a Koechner, podává nadpozemské výkony. Skvěle jsem se bavil. Nejvíce asi když motorkář Jack Black nakopl psa a když to pak znovu ukazovali v titulcích jako nepovedenou scénu. 75%(6.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace