poster

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

 • USA

  Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

 • Slovensko

  Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho

 • Slovensko

  Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho

Komedie / Romantický

USA, 2004, 94 min (SE: 104 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ***

  Někdy se sám sobě divím, na jaké filmy já to vlastně koukám :-D(12.8.2011)

 • ed_wood
  ***

  Celkom príjemná a vtipná komédia, ktorá má zaujímavé herecké obsadenie. Will Farrell sa klasicky ukázal vo veľmi dobrom svetle. Takisto aj ostatní herci sa dobre predviedli ( Carell, Rudd ). Komédia síce pobaví, ale aby som mohol dať vyššie hodnotenie, tak mi tu niečo chýbalo.(4.6.2008)

 • Faye
  ****

  .„Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi, byla to léta, kdy jen muži směli číst zprávy“. A najednou se mezi „velký kluky“ chce nacpat kolegyně!!!. „ A máme to tu zas.... tohle je rozhodně svět mužů, ale zatím co se smějí a obtěžují mě...., jediný způsob, jak vyhrát, je být nejlepší!“. Hodně praštěná komedie, ale člověk se odreaguje.(11.8.2005)

 • Superpero
  ****

  Super taková ta "ferrelovaughnowilsonostillerovka" tentokrát se skvělým maniakálním Willem Ferrelem rovnou v hlavní roli. Christina Applegate je taky super a opravdu jsem měl chuť pomazat její zadek sosem a AaAAAAAAAAa... :-))))) Jinak potěší role Vince Vaughna a camea Jacka Blacka, Bena Stillera a Lukea Wilsona. Plus super bitka mezi stanicemi což možná byla parodie na Gangy New Yorku. Komu se líbil Zoolander, Vybíjená atd. ten bude nadšen.(23.5.2005)

 • petero
  ***

  Will Ferrell ako Ron Burgundy, obľúbený hlásateľ hlavného spravodajstva ktorý prečíta hocičo z čítačky a jeho tým spravodajcov (najznámejší Steve Carell) sa musia pripraviť na príchod novej ctižiadostivej hlásateľky v podaní Christini Applegate. Hlavné spravodajstvo je tvorené veľmi schopnými komikmi ako sú ešte tí dvaja z „40 Years Old Wirgin“ (Carell a jeho kamoš, čo mu požičal svoju zbierku porna) a ten jeden z „Thank You For Smoking“ (hovorca pre zbrojársky priemysel). I keď všetci sa správajú ako s IQ 48 je to veľmi slušná komédia. Niektoré vtipy síce vyznievajú do prázdna no pár situácií je tu ozaj na popukanie, hlavne keď dôjde na konfrontácie Ferrell vs. Applegate.(3.11.2006)

 • - První nástřel scénáře pojednával o letadle plném zprávařů, které se srazí s jiným letadlem a následně nouzově přistane v horách. Zjístí se, že druhé letadlo bylo plné opic a výbavy pro bojová umění. To vedlo k souboji ke kanibalismu dohnaných zprávařů s po zuby ozbrojenými opicemi. (DaViD´82)

 • - Ve filmu se objevuje i mnoho herců z kultovního Apatowova seriálu Machři a šprti. Nejsou však ani uvedeni v titulcích. Kupříkladu tedy lze zahlédnout Setha Rogena jako kameramana na kočičí "módní" show. (DaViD´82)

 • - Při rvačce na ulici je 23 lidí. (spiderpig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace