Blueberry

Mike Blueberry

Renegade

Dobrodružný / Western

Francie / Mexiko / Velká Británie, 2004, 124 min

Rozpočet €37miliónovTržby Celosvetovo $6,479,000(15.5.2009)

Hodně zvláštní, "psychedelický" western, který spoustá lidí nevydejchá... viz ybuko...(8.9.2007)

Junkie western. Lehce za hranou, přesto působí až vznešeně. Nesrovnatelně lepší než ta Cavova idiocie.(25.8.2012)

• Orlau32

Tak nevím, zda to je westernový horror nebo horrorový western. V každém případě se mi to vůbec nelíbilo. Přeplácané světelnými efekty, téměř žáden děj o nějakém dialogu se nedá ani uvažovat. Jan KOUNEN zřejmě chtěl udělat nějaký neobyčejný western a povedla se mu udělat obyčejná slátanina. Dal tam trochu sexu, chlastu a drogových halucinací a na původní záměr děje ve filmu se jaksi pozapomělo. Indiánská "hatmatilka" která je titulkama překládána do češtiny vybočuje z děje, takže kdyby Indiáni drželi hubu o nic bychom nepřišli. Western má své zákonitosti a pokud tady někdo chce něco "vylepšovat", tak na to musí mít. Tohle rozhodně neumí ani Francie ani Mexiko.(23.6.2009)

No tak to bolo niečo.Nádherne zobrazene podanie o sile myšlienky,ktorá je neobmedzená.(20.9.2008)