poster

Kruh 2

 • USA

  Ring Two, The

 • Slovensko

  Kruh 2

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  ****

  70% - Jako první věc jsem měl radost, že se vrátila Naomi, jako druhou jsem neměl radost, že se vrátil i její vopruz synek, který mi je naprosto nesympatický... Dvojka mi hodně připomínala jedničku, tolik rozdílů jako ostatní uživatelé nevidím, snad jen, že je dvojka mnohem přímočařejší a víc lekačka než mrazení v zádech (ale zase sápání se Samary po Naomi ve studni, co si budem povídat :)). Byl jsem při sledování rozhodně spokojen...(8.6.2008)

 • swamp
  **

  Čekal jsem, že režisér originálních předloh natočí důstojný americký remake. Chyba lávky! :( Tam, kde ve filmu The Ring byly logické posloupnosti, nácházíme v pokračování pouze snůšku nesmyslů!(10.3.2006)

 • Rosomak
  odpad!

  Na tenhle film mám samé nepříjemné vzpomínky. Zcela zbytečný film.(9.9.2006)

 • EdaS
  ***

  Byl jsem připravený na zklamání, ale nakonec to zase tak špatné nebylo. Mohly za to hlavně dvě ženské - v prvé řadě Naomi Watts, která je sladká i ve slabším filmu, za druhé Áďa, která je taky sladká, navíc lekavá a seděla vedle mě. Tak a teď k těm slabým stránkám: dvojka je velký sešup dolů. Tam, kde mě jednička děsila od začátku do konce, dvojka si dává velké pauzy a strhující (byť možná trošku děravý) příběh jedničky nahrazuje... čím vlastně? Ničím zajímavým. Nakatova nudná, rozbředlá režie mě moc nebavila už u originálních japonských Ringů, tady je to stejné. Zlatý Hollywood s jeho tlačením na pilu. Tady jsem čekal, kdy se do toho někdo opře, ale nic. Prostředí studny bylo mnohem napínavější už v proslulém dílu Majora Zemana. Kampak se Samara hrabe na Brůnu s jeho vypouklýma očima! Ale jak už jsem řekl na začátku, snést se to dá (hlavně v příjemné společnosti), pár míst je nápaditých, ale očekávání byla příliš velká...(8.5.2005)

 • AngelAngie
  odpad!

  .. smála jsem se!(24.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace