Kruh 2

Kruh 2

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 105 min

• Jamal

Čekal jsem na zklamání, bohužel jsem se nemýlil, vše v čem jednička vynikala se ve dvojce zapomělo, strach jsem témeř necítil, děj jsem skoro neviděl, a už Samara nebyla tak odporná a děsivá, veřím, že kdyby si ji vzal do parády Petr Lesák v pořadu Vypadáš skvěle jistě by z ní udělal žíheň. (( ::(27.11.2005)

Dvojka není zase o tolik horší než nabušená jednička. Samozřejmě těží ze slávy svého staršího předchůdce, ale i tak se jedná o dobrý horor. Některé scény jsou velice napínavé, jako např. scéna ve vaně nebo ve studni. Jisto jistě je dobré vidět i toto pokračování, ale nečekejte u něho takové napětí jako u nervydrásající jedničky. 65%(22.12.2007)

• swamp

Čekal jsem, že režisér originálních předloh natočí důstojný americký remake. Chyba lávky! :( Tam, kde ve filmu The Ring byly logické posloupnosti, nácházíme v pokračování pouze snůšku nesmyslů!(10.3.2006)

• Dudek

Film se sice snaží tvářit jako horor, ale zcela jistě se po jeho shlédnutí nebudete bát. To ale nic nemění na faktu, že je v celku kvalitní a rozhodně se na něj dívat dá.(20.4.2005)

• Adrian

Tak takto teda nie milá Samara, toto sme si nedohodli. Od nášho prvého, nezabudnuteľne desivého a zároveň príťažlivého "amerického" rande (ktorým si dokázala, že remake sa môže kvalitou vyrovnať originálu) už ubehli takmer tri roky a ja som bol poslušný chlapček - tvoju kazetu som skopíroval, ukazál ju kamarátom, kúpil si oválne zrkadlo a nechal som si narásť dlhé čierne vlasy s radosťou očakávajúc našu ďalšiu schôdzku. A nakoniec si prišla. Ale holka zlatá musím ti na rovinu povedať, že by si konečne mala zmeniť bejvák, pretože tá studňa ti určite už neprospieva. Oproti minulajšku si razatne schudla v intenciách napätia, hrôzy, kompaktne zovretého príbehu a perfektne vybudovanej atmosféry. Občas síce tvojou bledou pokožkou a príťažlivými očkami prebleskne závan predchádzajúcej sily, lenže žiaľ zmizne vždy skôr, ako si ju stačím vychutnať. A to už nehovorím o tom, že si tuším začala navštevovať kurz povrchnej a lacnej psychológie ako i štúdijný pobyt na katedre "10 spôsobov, ako čo najrýchlejšie vyrobiť logické nedostatky v deji" že? Ach jo, sláva je mrcha vec a zdolala už aj oveľa zdatnejších jedincov od teba. Škoda, mohli sme byť skvelý pár, ale takto mám na teba iba jednu žiadosť - "vráť sa naspäť do studne a už prosím ťa odtiaľ nikdy nevylez. A nie, nevolaj mi! Ja si s tebou už žiadne ďalšie rande za 7 dní nedám".(12.4.2005)