Kruh 2

Kruh 2

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 105 min

• genetique

Japonské originály som nevidel, ale myslel som, že ak majú také veľké úspechy, tak ich samotní tvorcovia predsa nemôže remake pokaziť. A stalo sa. A nie prvýkrát. Čo už. Nechce sa mi ďalej ani písať. 45%.(12.11.2007)

Není to nějaká katastrof - pořád to umí navodit atmosféru a pořád to chvílemi děsí. Proč pak ne?(10.12.2009)

• obitus

Totalni zklamani, jednotlive casti filmu by mohly byt poskladany jakymkoli zpusobem a porad by to vypadalo stejne. Je to remeslne poc pekne udelane, nektere sceny maji silu, ale nemaji smysl a to zaboli. Misto budovani atmosfery se spokoji s opravdu velkym mnozstvim klise a trapnych lekacek, zrovna od Nakaty bych tohle necekal. Tatam je nejaka nervozita a napeti z jednicky, ktere bylo vytvarene napr. narustajici casovou tisni, v Ring Two se na zadna pravidla nehraje, Samara se zjevuje kde chce a kdy chce, film je plny logickych lapsu a nici prakticky vse, co jsem mel na Kruzich rad. Mozna az vychladnu a za rok si to pustim tak se mi samoucelnost a efektnost nekterych scen bude libit. Zatim je to pro me sracka. I kdyz pekne natocena.(10.4.2005)

Mám-li hodnotit Kruh 2 jakožto horor, nezbývá mi nic jiného než 4/5 , protože v kině na mne film rozhodně zapůsobil a nejednou mě vyděsil, atmosféra se tam dala doslova krájet - není tohle snad účel hororu ?(23.2.2009)

Není to tak suprový jako jednička, ale kdybych ji nikdy neviděl, tak tohle je horor na úrovni. Určitě 100x lepší je se kouknout na horor MYSTERIÓZNÍ, než na horor, kde protečou litry krve a běhá týpek s mačetou. Strach tu jde hodně pocítit a nemůžu jinak než dát vyšší hodnocení. Kruh 2 se povedl a nechápu, zdejšího nižšího hodnocení. ( Hodnocení: 7/10 )(15.11.2009)

• - V jednom ze záběrů se matka Samary (Kelly Stables) snaží utopit dítě, ale v dalších záběrech dítě ani nepláče. (chleba24)

• - Během natáčení karnevalu si jej místní občané spletli s opravdovým karnevalem a účastnili se pochodu. Ve filmu jsou použiti jako komprazisté. (HellFire)

• - Nakonec se k režii dostal tvůrce původní asijské trilogie Hideo Nakata. (imro)