Čeští hooligans jsou většinou jen do dresů namátkou vybraného klubu převlečení náckové co si jdou na stadion zahajlovat a porvat se, protože ve své vesnici nemají dost cikánů kterým by v přesile natloukli. O těchto ubožácích film nevypráví, nýbrž si vymýšlí fiktivní organizovanou skupinu pravých, ačkoli neschopných českých non plus ultras, kterým na objednávku přijedou ti nejdrsnější fotbaloví rváči z Anglie. Ti jsou naopak myslím vylíčeni celkem přesně a to včetně závěrečného odhalení. Není to vůbec špatný film, je zábavný a občas vtipný, nicméně rozhodně nelze brát jako dílo s realistickou výpovědní hodnotou. Všem, které téma fotbalových výtržníků zajímá vřele doporučuji nepříliš známý film Inkognito.(22.2.2007)

• ivishka

Film v podstatě zachránil až uplně na konci Vladimír Dlouhý. Jinak to byla přehlídka holohlavých blbečků co nezná mezí a jenom ničí okolí.Je fakt, že každej si může dělat co chce ale tohle je vyloženě extrém. Dva přiteplení holohlavci a členové anglických ultras tomu nasadili korunu.(6.10.2012)

• Hrabka

Film, který moc nezaujme. Poměrně hloupé. 20%(31.12.2007)

• NinadeL

Sympatické prostředí hospody u šraněk na Hradčanské bylo asi tak to jediný, co se mi líbilo. Beru slovo režiséra, že šlo jen o komplet scének sebraných ze života. Navíc jeho rozjímání nad tím, že stát se o český film nestará, bylo pravdivé. Také obsadil spoustu dobrých uleželých herců - Hlaváčovou, Konvalinkovou... a dokonce Hálu. Ale proč nedomyslel koncept scénáře, to je mi záhadou.(29.6.2009)

Po pravdě velmi příjemné překvapení. Ten film totiž ale vůbec není o fanoušcích Sparty (stejně tak tam mohli být jacíkoliv mladí ožralové, co o víkendu v noci chodí rozkopávat popelnice na sídlišti) a má několik rovin, které je otázka, zda při povrchním sledování si je člověk uvědomí. Je to o určitém dospívání v názorech, které jednou nejspíše postihne každého, byť by mu fandění přišlo hrozně cool, je to o tom, že lidé než na koncert raději jdou na zápas, kde nemusejí myslet a vyřvou emoce, je to o tom, jak si sami nalháváme (pokusy Psíka sbalit holku) apod. Velmi dobrá režie, kamera, hudba, herci, ve scénáři pár vychytávek, kterémožná ne každý postřehne, fakt dobrý český film, který snad dojde časem ocenění.(9.12.2004)