• Marigold

Marná filmu snaha o sociální drama / komedii. Záměr je chválihodný, jenže provedení se míjí se vším, co by z Non Plus Ultras mohlo udělat film alespoň rámcově relevantní. Scénář je strašně naivní, ne sice vyloženě mimo svou stylizací, ale strukturou jen marně imituje "filmy ze života". Připadá mi to jako typický pokus "tak si představíme, jak asi ty kucí vod fotbalu žijou". Výsledný papundekl nepřekvapí. Je úplně mimo, působí legračně nevěrohodně a vysloveně estrádně. Klasická paralelní realita české komedie, mimo vztahy, mimo psychologii, mimo humor, mimo hru. Plus jedině za solidní herce.(4.4.2011)

Jako mnozí ostatní jsem nebyl úplně schopný film žánrově zařadit a odhalit důvod, smysl či pointu. Hlavně jsem vůbec nepochopil, proč byla do děje zakomponována postava v podání Vladimíra Dlouhého. Musím ale přičíst k dobru pár povedených momentů, mezi něž tradičně patří skeče sehrané dvojky Kaiser-Lábus.(2.2.2015)

Mám rád britský filmy o hooligans, tak jsem byl zvědav na náš příspěvek do žánru a nedopadlo to špatně. Je to samozřejmě uondanější a skoro tam nejsou žádný bitky, i když ta zpomalená rvačka na stadionu nebyla špatná. Největší prdel ale je, když přijedou angláni a pronášej ty svoje hlášky, to jsem se fakt řezal. Bohužel ten film má fakt hodně divný zakončení, no nesedlo mi to. David Novotný v hlavní roli je charismatickej a pak se mi hodně líbil Olda Kaiser.(14.2.2011)

• sud

Film jako takový se nedá hodnotit. Nemá žádný děj, je to jen krátké vyprávění o partě fanoušků Sparty, kteří se tam chodí hlavně porvat a rozbít těm cizím hubu, a ne tolik kvůli fandění. Já osobně ho hodnotím podle vtipných scének. A kvůli těm několika povedeným scénkám (Lábus u Kaisera v hospodě, Angláni na nádraží, Angláni u bejčáka doma) a několika dobrým hláškám ("Nejlepší víno je pivo"..."já se nějak loupu"..."Ty seš ale hajzl"-"Ne, ten je tady v těch dveřích") ho řadím mezi dost slabý průměr.(1.9.2005)

• Hrabka

Film, který moc nezaujme. Poměrně hloupé. 20%(31.12.2007)