• Kothy

Tenhle film o českých fotbalových fanoušcích mě moc nezaujal. Přislo mi, že to ani moc nemá děj.(30.6.2013)

Režisér zachraňuje hodně, ale fakt, že scénář není nic moc, zakrýt nedokáže. Jediná postava (skvěle zahraná Davidem Novotným) a spousta figurek, které jsou často zajímavé i dobře zahrané, občas ovšem i přesto pro celek zbytečné. Pár dobrých hlášek a dravý soundtrack film nespasí. Navíc je i zbytečně zdvojený komentář, zvláště když Tyčka Vladimíra Dlouhého dostane smysl až v samém závěru. Celkové skóre je tentokrát plichta, neboli 50%.(26.8.2004)

• Matty

Tož natočené to nebylo špatně, jen tomu chyběl jakysi děj. Parta chuju s vyholenyma lebkama chodí na zápasy, občas zrube par Baníkovců nebo se ožere do němoty. Prostě volovina jak cyp. 50%(2.9.2005)

• salahadin

Dodnes se zlobím na kamaráda, který mě vytáhl do kina na tenhle sranec. Jelikož se mi zaryté fandění jakémukoliv týmu odpoří (Sparťanům věčná hanba), tak tenhle film - jakkoli se snažím být nezaujatý - mi hodně moc zkazil spaní.(2.5.2012)

• viperblade

Před zhlédnutím jsem si říkal, že něco takového zde chybělo - film o fotbalu! Ale po zhlédnutí jsem si řekl, že něco takového tady fakt chybělo… film o ničem. O fotbalu se tam furt mluví, ale ze stadiónu je tam sotva pět minut. Navíc ten konec… To Slukovi nikdo neřekl, že film by měl mít nějakou pointu nebo příběh? 40 %.(6.4.2011)

• - Zápas Ostravy se Spartou se natáčel na Bazalech, když se zeptal pořadatel jak chtějí hlediště zaplnit, odpověděl mu režisér, že dodatečně na počítači. Pořadatel souhlasně přikývnul, že jinak by to ani nešlo. "Bodejť by tady přišlo tolika lidí," prohlásil. Následující sezónu byl Baník mistr a Bazaly vyprodával téměř na každém zápase. (don corleone)

• - Operní pěvec na koncertě v Rudolfině je otec režiséra Jakuba Sluky. (don corleone)

• - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)