• Ivoshek
  *

  David Novotný je dobrej herec a Oldřich Kaiser je bůh. Žel na dobrý film to nestačilo. Nějak jsem v tom nedokázal najít zajímavý příběh...(17.4.2015)

 • eraserhead666
  ***

  Fotbal jde naprosto mimo mě a o jeho hard core vyznavačích si myslím přesně to, jak jsou vylíčeni v tomhle filmu. On je ten film vlastně úplně o hovně, stejně jako podle mě o něm fotbal a všechen ten humbuk kolem něj, ať už ze strany fotbalistů nebo jeho fanoušků. A možná proto, že je o tom hovně a ani se to nějak nesnaží (na rozdíl od ostatní české filmové produkce) skrývat, mě to v tu danou chvíli docela pobavilo. Smál jsem se, smál jsem se s filmem, smál jsem se filmu, smál jsem se jeho postavičkám. Ti dva angláni byli bezkonkurenční a strhli pro sebe celý film. Kaiser byl výborný, za Lábuse mi bylo trapně i za něj, to byla naprostá tragédie. Karolínu Kaiserovou bych rozhodně rád viděl ve filmu častěji. Vlastně takový důkaz, že i tupý film o tupých lidech nemusí být zase až tak špatný. "Souhlasí někdo proti tomu?"(15.6.2013)

 • AngelAngie
  ***

  Krásnej miminkovskej úvod .. mnohdy až vynikající kamera, zajímavý nápad, dost slušní herci .. příběh už mě tolik neokouzlil, ale i tak .. níž nejdu :)(22.11.2008)

 • viperblade
  **

  Před zhlédnutím jsem si říkal, že něco takového zde chybělo - film o fotbalu! Ale po zhlédnutí jsem si řekl, že něco takového tady fakt chybělo… film o ničem. O fotbalu se tam furt mluví, ale ze stadiónu je tam sotva pět minut. Navíc ten konec… To Slukovi nikdo neřekl, že film by měl mít nějakou pointu nebo příběh? 40 %.(6.4.2011)

 • Slarque
  ***

  Režisér zachraňuje hodně, ale fakt, že scénář není nic moc, zakrýt nedokáže. Jediná postava (skvěle zahraná Davidem Novotným) a spousta figurek, které jsou často zajímavé i dobře zahrané, občas ovšem i přesto pro celek zbytečné. Pár dobrých hlášek a dravý soundtrack film nespasí. Navíc je i zbytečně zdvojený komentář, zvláště když Tyčka Vladimíra Dlouhého dostane smysl až v samém závěru. Celkové skóre je tentokrát plichta, neboli 50%.(26.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace