• mil@n.fanatik
  ****

  Slušná komedie na zasmátí a odreagování o fotbalových fanoušcích.. Angličani jsou fakt hustí a člověk se musí smát :-) Díval jsem se na to už 2x-3x a myslím si, že minimálně na jedno skouknutí to je...(10.6.2011)

 • igi B.
  **

  Dvě uzoufané hvězdičky, tak nějak >Ultus funtra(s)< , jak řekl by pan Spejbl, že... Asi by to byla větší legrace, než celý tenhle film. Pořád nechápu to žánrové zařazení coby "komedie". Vlastně mi vůbec uniká, co chtěl kdosi tímhle dílkem říct. Za každou cenu... Paradoxně ho totiž nejvíc kazí ony nuceně >žertovné< momenty, ponejvíce kašpar Lábus, nudně šaškující, huhlající, za každou cenu cosi tradičně ze sebe >hrající< ... A tak - citujíce ze závěru filmu "...a to je vlastně všechno, ani málo, ani moc..." - fakt mám pocit, že je to škoda. Tohle téma totiž mělo na daleko víc. Tož tak nějak...(25.4.2007)

 • Malarkey
  odpad!

  Proti Spartě nic nemám, ale k tomuhle filmu bych s chutí něco dodal: Smrt Spartě ! :)(31.8.2005)

 • Boogeyman
  ***

  Čeští hooligans jsou většinou jen do dresů namátkou vybraného klubu převlečení náckové co si jdou na stadion zahajlovat a porvat se, protože ve své vesnici nemají dost cikánů kterým by v přesile natloukli. O těchto ubožácích film nevypráví, nýbrž si vymýšlí fiktivní organizovanou skupinu pravých, ačkoli neschopných českých non plus ultras, kterým na objednávku přijedou ti nejdrsnější fotbaloví rváči z Anglie. Ti jsou naopak myslím vylíčeni celkem přesně a to včetně závěrečného odhalení. Není to vůbec špatný film, je zábavný a občas vtipný, nicméně rozhodně nelze brát jako dílo s realistickou výpovědní hodnotou. Všem, které téma fotbalových výtržníků zajímá vřele doporučuji nepříliš známý film Inkognito.(22.2.2007)

 • salahadin
  *

  Dodnes se zlobím na kamaráda, který mě vytáhl do kina na tenhle sranec. Jelikož se mi zaryté fandění jakémukoliv týmu odpoří (Sparťanům věčná hanba), tak tenhle film - jakkoli se snažím být nezaujatý - mi hodně moc zkazil spaní.(2.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace