Spíš za 3 a půl.(3.1.2005)

Lehce úsměvný film z prostředí nejen českých ultras. :) Myslím, že tenhle snímek se divákovi nesnaží nic moc sdělit, i když bych to od podobného tématu očekával. Co dodat na závěr?! "SMRT SPARTĚ! CHACHAŘI Z OSTRAVY JEDOU!"(14.11.2005)

• Boss321

Film, který má zajímavý námět, ale v Čechách prostě nejsou podmínky takový film s takovým témat pořádně zfilmovat. Když to porovnám s anglickým filmem Hooligans, který má podobné téma, tak je o nesrovnatelné. Prostě jednou stačilo....(9.12.2007)

• Ivoshek

David Novotný je dobrej herec a Oldřich Kaiser je bůh. Žel na dobrý film to nestačilo. Nějak jsem v tom nedokázal najít zajímavý příběh...(17.4.2015)

• Jenda

Film o sparťanech... to mi stačí vědět, abych se tomu vyhl(15.9.2006)

• - Hospoda, kde se partička scházela, se nachází nedaleko stanice metra Hradčanská, na křižovatce ul. Dejvická a Bubenečská, v Praze 6 - Dejvicích. (rakovnik)

• - Při natáčení v Ostravě hráli jako kompars i profesionální thaiboxeři z Prahy. Mezi nimi i řada budoucích hvězd, například i Ondřej Spejbl Hutnik, nynější Mistr ČR. (don corleone)

• - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)