• Kothy

Tenhle film o českých fotbalových fanoušcích mě moc nezaujal. Přislo mi, že to ani moc nemá děj.(30.6.2013)

• Ivoshek

David Novotný je dobrej herec a Oldřich Kaiser je bůh. Žel na dobrý film to nestačilo. Nějak jsem v tom nedokázal najít zajímavý příběh...(17.4.2015)

• Ony

Na téma fotbal a fotbaloví fanoušci by se dal určitě natočit lepší film. Tenhle byl vážně o ničem. Je označován jako komedie, ale já jsem se u něj snad ani neusmála (natož abych se smála!). To se příště radši podívám na Muže v offsidu:-)(25.10.2005)

• Torision

Pakárna. Bez dějový linie, bez šarmu, spádu a ve velký míře i vtipu. Musím pochválit obsazení, protože David Novotný, Kaiser, Lábus nebo ti dva Anglánii hráli fakt bezvadně, ale to je tak jediný, díky čemu si ten film 2 dny po dokoukání vůbec pamatuju. Nikdy víc.(25.7.2011)

• Radko

Tento film bol ako pokazená umývačka riadu, čo vyvrhla na koberec kopu mydlových bublín, ktoré treba poutierať. A asi tak to bolo aj vtipné. Kábus s Laiserom sa síce snažili, ale sieť akú na nich uplietol scenárista Jiří Popel (spevák a gitarista hudobnej kapely Píča) s režisérom Jakubom Slukom ostala nepriestrelná. Poznámka: Scénarista Popel k svojmu scenáru po troch rokoch od premiéry uviedol, citujem: "byla to docela humorná sociální sonda do života pětičlenný partičky fanoušků žižkovský Viktorky – a zároveň tak trochu parodie na Rychlý šípy". Následne sa posťažoval, ako mu režisér jeho "humorní sociální sondu" skurvil. Časti scenára bez súhlasu prehádzal, kľúčový záver vynechal. Napokon dodal: "Řada kritiků mě potom napadla, že bych neměl psát scénáře, když to neumím (např. pan Baldýnský v Reflexu) (a pravda, celkem po právu, neboť soudili podle toho, co nakonec viděli), ovšem ani jeden z nich můj původní scénář neviděl ani z rychlíku. Páni kritici, nevyrůstali jste, náhodou, v trochu jiným režimu, kdy kritizovat něco, co nikdo – včetně Vás – nečetl, bylo docela běžnou praxí?". Tento výlev ukázal, že nielen kapela Píča je nudná záležitosť, zaujímavá len názvom, ale že i jej protagonista je zvláštny týpek. Filmoví kritici predsa hodnotia film, nie pôvodný scenár. Povinne čítať pôvodný scenár k hlúpemu a nudnému filmu, akým Non Plus Ultras je, aby sa každý utvrdil, že scenár je fajný a nie že nie, to by bol ten pravý kultúrny masochizmus. Uff!!!(16.4.2015)