• MM_Ramone

Príjemné prostredie malého mestečka v Čechách, krásna príroda a zopár podarených záperov na stádo nádherných, bielých jeleňov. To je niekoľko maličkostí, ktoré sa mi na tomto seriály páčili. Inak to bolo veľmi slabé. Scenáristicky priehľadné, nedynamické. Lacná televízna výprava, kamera i réžia. Herci by ako tak ušli, ale osobitou kapitolou boli tí malí smradi. Nechápem ako mohli tak netalentované, škaredé detváky obsadiť do hlavných detských úloh. Leontýnka, Olda a hermafroditný Honza. *(25.7.2011)

Mě je špatně.....Kubáte stůj!(17.1.2007)

Jeden z posledních seriálů pro děti na , který se dá koukat i dnes. Vše se točí kolem osady vzácných jelenů, který děti milují, ale né všichni dospělý. A tak není nouze o napětí, ale i o zábavu. Spousta výtečných herců, ale dětští představitelé jsou dobrý. Děti jak jinak berou věci do svých rukou. A dospělý mají co dělat je uhlídat. Za zmínku určitě stojí dvojice geodetů a nebo záporák hostinský v podání O.Vlacha. Zvláštní je spojení Sováka (byvalý pytlák) a Růžek (hajný) nebot právě Růžek se postaral spolu s R.Hrušínským o to, aby se Sovák po zranění nevrátil do Národního divadla. Docela by mě zajímalo proč?(30.12.2007)

Doufám, že teď už jsem ve svých vzpomínkách identifikovala poslední hluboko zasunutý zážitek. Dojem úžasný, tehdy to pro mě bylo velkolepé.(4.1.2010)

Jako malý jsem na to pravidelně koukal. A bylo to super. Už tehdy jsem si všiml, že v tv lze zahlédnout i pořádný miciny...ale aby nedošlo k omylu, tehdy mi bylo jak jim :-D(19.7.2009)