poster

Muž na radnici (TV seriál)

Drama

Československo, 1976, 11 x 60 min

Scénář:

Jaroslav Dietl

Hrají:

Zdeněk Buchvaldek, Jan Hartl, Jiřina Bohdalová, Milena Steinmasslová, Martin Růžek, Míla Myslíková, Josef Bláha, Jaroslav Moučka, Jiří Štěpnička, František Němec, Karel Koloušek, Ladislav Boháč, Věra Bublíková, Eva Svobodová, Vlasta Jelínková, Ludmila Roubíková, Jiřina Šejbalová, František Kovářík, Josef Patočka, Vladimír Šmeral, Bohumil Bezouška, Eva Jakoubková, Ota Sklenčka, Miloš Willig, Oldřich Musil, Karel Houska, Adolf Filip, Antonín Samler, Věra Tichánková, Alois Švehlík, Vladimír Krška, Julie Jurištová, Břetislav Slováček, Libuše Štědrá, Viktor Maurer, Marie Motlová, Bedřich Prokoš, Bohumil Švarc st., Karel Urbánek, Štěpán Bulejko, Božena Böhmová, František Vicena, Milan Mach, Svatava Hubeňáková, Miriam Hynková, Josef Chvalina, Jaroslav Kepka, Václav Postránecký, Ludmila Burešová, Naděžda Prchalová-Vicenová, Eliška Velímská, Rostislav Kuba, Čestmír Řanda st., Bohumil Křížek, Radoslav Bartoník, Eva Klenová, Lenka Kořínková, Zdeněk Žák, Václav Jeřábek, Soběslav Sejk, Václav Fišer, Vladimír Huber, Bohuslav Čáp, Ludmila Šafářová, Josef Bárta, Michaela Mišková, Oldřich Kaiser, Václav Bouška, Otto Šimánek, Zlata Jeřábková, Ferdinand Krůta, Patricie Limberská, Miloš Zavřel, Ivo Niederle, Miloš Vavruška, Miloslav Homola, Karel Meister ml., Bedřich Ulrych, Antonín Jedlička, Monika Hálová, Věra Koktová, Rudolf Vodrážka, Pavel Havránek, Vítězslav Jirsák, Vladimír Bičík, Marcel Vašinka
(další profese)
 • KIT.HL
  odpad!

  Některé Ty komentáře tady....no nevím, jestli hodnotíte herce, hraní, prostředí.....???Celkově sračka sraček....Podstata je naprosto mimo normální realitu...dnešní .Žilo se ve sračkách, točilo se o sračkách....většina to věděla a změnit to nešlo....dnes je to zase o sračkách , všechny ty nekonečné slátaniny...ale dnes na to nemusíte hledět....a můžete to otevřeně přiznat....tehdy jste si ani tohle nemohli dovolit....a na to nezapomeňte....A ty keci, že dnes je to to samé ??Jděte se vycpat..(26.9.2012)

 • Columbus
  odpad!

  Neuveritelne!(13.4.2006)

 • laik_60
  *

  Tak tento seriál som považoval za jeden z najslabších. Silne tlačenie kalerabov do hlavy. Dosť bolo tých "straníckych aktívov" v práci, nie to ešte doma v telke ,:(. Ešte že deti boli malé, naučené na rozprávky na dobrú noc, takže som niekedy zaspával s nimi :)(14.3.2013)

 • Fanucci
  *

  Dietl by se měl nechat léčit. Některé incestní záběry Buchvaldek - Steinmasslová a jejich obligátní líbání na pusu...prostě divný!:-) Propaganda a glorifikace režimu a jejich představitelů je zde samozřejmě masivní...ale mě to baví sledovat. Jedna hvězda za postavu cholerického, ale věrného náměstka Hlavici a pak samozřejmě za mého oblíbence Moučku, který se s tou šedivou, funkcionářskou kšticí snad narodil!(13.11.2011)

 • farmnf
  ***

  Seriál je velmi profesionálně zvládnut, perfektně zahrán českými hvězdami. I packal Sokolovský tam nemá žádné nelogické excesy, pouze několik hloupých dialogů, které mohl ovlivnit zejména tím, že by je vůbec netočil. Liškova hudba je velice vkusná a začíná i končí tam, kde má. Je bez debat, že česká televize takového díla není schopna minimálně již 15 let. Krmí nekulturních 80% národa a především jednoduché divačky naprosto nezvládnutými sračkami. No a o čem to je? Je to vykonstruovaný naprosto lživý příběh Dietlův, který má plnit úlohu agitky o charakterních komunistických gubernátorech přetvářejících historickou tvář našich měst do vyblité betonové podoby ortogonálních tvarů. Komunističtí funkcionáři měli působit sympaticky až hrdinně, působí ale pravdivě. Stalinistický cholerik Hlavica porušující právo(i tehdejší) na každém kroku, sladce se usmívající prospěchář Bavor, idiot Chovanec, blb Adam, arogantní aparátčík Kyselka. Intriky, korupce, známosti a především 92 rodin vystěhovaných násilím do paneláků. Tedy vlastně velmi realistické dílo.(31.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace