poster

Inženýrská odysea (TV seriál)

Drama

Československo, 1979, 13 x 60 min

Scénář:

Jaroslav Dietl

Kamera:

Eduard Landisch

Hudba:

Otmar Mácha

Hrají:

Jaroslav Satoranský, Petr Kostka, Michal Dočolomanský, Eva Jakoubková, Eliška Balzerová, Ilja Prachař, Jiří Císler, Alois Švehlík, Petr Haničinec, Ota Sklenčka, Jarmila Krulišová, Jiří Holý, Jiří Zahajský, Monika Švábová, Josef Langmiler, Jiří Vala, Josef Bek, Milan Miroslav Livora, Růžena Lysenková, Oldřich Janovský, Miriam Hynková, Jiří Adamíra, Marta Vančurová, Vladimír Zoubek, Miroslav Homola, Viktor Maurer, Petr Svojtka, Ludmila Šafářová, Věra Uzelacová, Václav Voska, Karel Meister ml., Jan Šváb, Martin Stropnický, Václav Švorc, Libuše Havelková, Josef Laufer, Ludmila Roubíková, Vladimír Hlavatý, Jaroslav Pešice, Jiří Štěpnička, Ferdinand Krůta, Svatopluk Beneš, Vlastimil Slezák, Ota Šimánek, Eva Hořánková, Vladislav Beneš, Norina Bobrovská, Božena Franková, Vladimír Krška, Jana Leichtová, Jana Marková, Ivo Niederle, Alexej Pyško, Tomáš Juřička, Jaroslav Kotrba, Václav Král, Oldřich Musil, Eduard Pavlíček, Bedřich Ulrych, Zdenka Procházková, Magda Weigertová, Pavel Bobek, Radka Dulíková, Vlastimil Hašek, Jiří Klem, Oto Ševčík, Pavel Spálený, Jarmila Derková, Václav Stýblo, Bohumil Klepl, Josef Karlík, Martin Liška, Helena Šimková-Malehová, Pavel Pásek, Vít Pešina, Josef Vondráček, Hana Zagorová, Karel Hovorka st., Blanka Blahníková
(další profese)
 • kagemush
  *

  Tento seriál jsem často sledoval krví podlitýma očima,takže jsem to viděl tak nějak růžově.(16.5.2009)

 • Jacinda
  odpad!

  Že by Japonci něco ukraldi? Možná... Že by to ukradli od Čechů?...Dejem tomu...Že by ale ukradli TOHLE? No to snad ani ne....člověk by řekl že se komunismus obuje hlavně do Američanů, ale jak je vidět, asi jim to nestačilo. Odporná propaganda(14.10.2009)

 • Vojcl
  odpad!

  Prostě komunistická seriálová sračka!!!! Co dodat? Ale když se podívám na současnou tvorbu, řekl bych že v Česku se stejně seriály nikdy točit neuměly.(21.8.2006)

 • - V Německu se seriál vysílal pod názvem, který bylo možné přeložit jako "Tři mušketýři s diplomem". (M.B)

 • - Na autech jsou státní poznávací značky HL, přitom žádná značka s těmito písmeny neexistuje. (M.B)

 • - V letadle, který letí Jano Krnáč (Michal Dočolomanský) a Zbyněk Kořínek (Jaroslav Satoranský) do Milána, je uvedeno, že Vašek (Petr Kostka) se Sašou (Eliška Balzerová) čekají třetího potoma, avšak během celého seriálu má dvojice pouze dvě děti. (M.B)

 • Ilja Prachař

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace