Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1979, 39x8 min

Jiří Šebánek

Petr Skoumal

Josef Dvořák

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-)(26.9.2003)

Hlas mistra Josefa Dvořáka se nedá zapomenout ;-)(26.11.2004)

Tohle může zvádět mladší diváky k tomu že se jedná o velké a malé hovno,ale kdepak jedná s eo jeden z nejlepších večerničků před spaním . A jednu se tomu malýmu musí nechat s tím ránem a vstáváním byl jeden z nás všech, prostě bobek.(12.10.2006)

Bob a Bobek... a jejich klobouk... ranní rozvičky... kdo by je neměl rád?(17.8.2008)

// Production Companies: Ceskoslovenská Televize // Československá klasika.(5.5.2011)

TOP 5 Večerníček. Králičí "KULT" který přetrvává dodnes! Absolutní divácký zážitek všech generací, mistrné ve všech ohledech a směrech!(14.5.2006)

To je dost vtipnej seriál, zajíci pro děti od tří let a můžu se na ně dívat pořád a vždycky se dobře bavit.. (něco jako telekokoties prostě)(10.1.2009)

Miluju králíky v klobouku už odmalička. Obal VHS kazety, na kterém byli nahrané díly Boba a Bobka z televize, už byl chudák celý roztrhaný, protože kazeta hrála pořád a pořád dokola, den co den. Králíky cituji ještě doteď.(4.9.2012)

"Vstávat a cvičit!" používám každý den jako budíka na mobilu.(2.1.2009)

Jeden z nejlepších večerníčků, i dnes neztrácí svou sílu... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=IvP6m_3QMF0(12.1.2008)

Je čas vstávat a cvičit! Naštěstí to vysílali večer, takže to nevyvolávalo odpor, který by byl ráno zaručený. Jinak jejich jednoduchá podoba, "černý klobouk a bílý králík“ byla promyšlená a ani jejich dobrodružství nebyla vůbec jednotvárná...(21.10.2003)

Na domácí scéně jim prostě nikdo konkurovat nemohl. Křemílek s Vochomůrkou nesahali téhle dvojce ani po kotníky a spolu s "Maxipsem Fíkem" patřili jednoznačně k nejoblíbenějším večerníčkům mého dětství. V obou dvou se také odráží bezkonkurenčně nejlepší herecký projev Josefa Dvořáka. Kdyby za nic jiného, tak za tohle si moje sympatie stále uchová.(12.6.2005)

Králíci kouzelníka Pokustóna Bob a Bobek. Klasika mezi večerníčky. ´´Vstávat a cvičit!´´ ´´A proč?´´ ´´Protože je ráno´´ / Viděné epizody *39.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 )(26.5.2012)

Ale naštvala jsem se vždycky, když se to vstávání povedlo :)(21.8.2009)

Dva bílí ušatí propagátoři ranního cvičení si byli vědomi toho, že i králík by měl přiložit ruku ke společnému dílu a poctivě si vydělat peníze na nájem ve vyhřátém klobouku. Bylo velmi zábavné sledovat jejich pracovní činnosti, ale novější série udělaly z legendy tuctovou záležitost.(29.12.2008)

Docela příjemný večerníček, ale nemám ráda ten hlas, co to mluvil a lezlo mi na nervy, že pořád chodili pracovat:).(1.12.2006)

Klasika, jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků, výtečně namluveno Dvořákem, mile nakresleno Jiránkem...(14.1.2007)

90% - "Vstávat a cvičit!"(27.6.2007)

Bob a bobek - králíci z klobouku a bez pochyby jeden z nejlepších večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka.(26.6.2008)

večerníček o dvou králičích přátelích Boba a Bobka, klobouku kouzelníka Pokustona, nezapomenutelně namluveno Josefem Dvořákem. Večerníček mého mládí....(27.2.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7