Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál)

• slovenský

Bob a Bobek

• slovenský

Bob a Bobek králiky z klobúka

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1979, 39x8 min

Jiří Šebánek

Petr Skoumal

Josef Dvořák

Ale naštvala jsem se vždycky, když se to vstávání povedlo :)(21.8.2009)

Bob a Bobek - králíci z klobouku a bezpochyby jeden z nejlepších Večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka.(26.6.2008)

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-)(26.9.2003)

Fantastický a vtipný seriál večerníčků, který nemá jedinou vadu na kráse(15.3.2005)

Je čas vstávat a cvičit! Naštěstí to vysílali večer, takže to nevyvolávalo odpor, který by byl ráno zaručený. Jinak jejich jednoduchá podoba, "černý klobouk a bílý králík“ byla promyšlená a ani jejich dobrodružství nebyla vůbec jednotvárná...(21.10.2003)