Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál)

• slovenský

Bob a Bobek

• slovenský

Bob a Bobek králiky z klobúka

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1979, 39x8 min

Jiří Šebánek

Petr Skoumal

Josef Dvořák

Docela příjemný večerníček, ale nemám ráda ten hlas, co to mluvil a lezlo mi na nervy, že pořád chodili pracovat:).(1.12.2006)

Co dodat ke Králíkům z klobouku kouzelníka Pokustona.... To není třeba rozvíjet v dlouhý komentář... To musí znát snad každý.(11.9.2011)

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-)(26.9.2003)

Pa-para-para-para, pa-para-para-pará...Ktože by túto klasiku nepoznal? Kto by nepoznal úvodné frázu "Vstávať a cvičiť!"? Jednoduchá grafika, vtipné repliky a scénky robia z rozprávky kultovú záležitosť. Škoda že postupom času tieto klasické seriály vytláčajú japonské či americké animáky, kde každý s každým bojuje.(22.7.2011)

Kdybych tenhle večerníček nehodnotil 5 hvězdičkami, tak by mě mé vnitří dítě asi ubilo žlutou koupací kačenkou. Dodnes ještě slyším nezaměnitelný hlas Jiřího Dvořáka (zvlášť tu část s "kloboukem kouzelníka Pokustóna" ...), který mě večer vyprovozoval spát...(19.8.2008)