Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál)

• slovenský

Bob a Bobek

• slovenský

Bob a Bobek králiky z klobúka

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1979, 39x8 min

Jiří Šebánek

Petr Skoumal

Josef Dvořák

Jsou to sympaťáci. Hlas Pepy Dvořáka jim dodává ještě na větší přitažlivosti.(15.11.2010)

Docela příjemný večerníček, ale nemám ráda ten hlas, co to mluvil a lezlo mi na nervy, že pořád chodili pracovat:).(1.12.2006)

Vstávat a cvičit!(16.6.2008)

Fantastický a vtipný seriál večerníčků, který nemá jedinou vadu na kráse(15.3.2005)

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání.) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón :-)(26.9.2003)

• - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)

• - V epizodě "U pumpy" si Bobek píská melodii ze seriálu Maxipes Fík (od r. 1976). Autorem hudby k oběma seriálům je Petr Skoumal. (Stejšn)

• - Králici majú jednoduchú a štýlovú podobu vďaka autorovi kreslených vtipov Vladimírovi Jiránkovi. (kacer4)