Tohle jsou tři nejzajímavější fakta na celém filmu: je to komiksová adaptace, produkoval to Luc Besson, natáčelo se během skutečného závodu Le Mans. Ale stojí kvůli některému z nich za vidění? Ani ne, stačí si oživit vzpomínky na Bouřlivé dny a Formuli. I když závodních filmů o Le Mans je poskrovnu a úvodní Rallye „intro“ vypadalo velmi nadějně, milovníci rychlých kol nechť si raději zahrají na kompu nejnovější díl Colina, kde je nebudou otravovat zbytečné kecy okolo. 55%(22.1.2006)

Francúzi vedia natočiť cool veci, ale scenáristicky sú na tom veľmi zle...tak by som asi zhodnotil tento film...kamerovo a akčne veľmi zručne a hlavne dobre natočené..Le Mans vážne vynikajúce, ale tej omáčky okolo toho je až moc...a hlavne kľudne by sa bez nej tento film obišiel...a na záver...dobrý film s blbým scenárom a dobrým prevedením...(5.7.2009)

Vizuálna žranica akú dokáže natočiť aj Bay. Toto je však film natočený podľa KOMIXU a preto kto chce vidieť reálne závody tak ruky preč. Už úvodná nadupaná, adrenalínová, nezmyselná scéna ma patrične napružila a na záver potešila pretože vo filme má svoju opodstatnenosť. Takýchto scénok je tu však neúrekom, no aj napriek tomu že sú po technickej stránke dokonale zvládnuté je tu jedno mínus - scenár. Dej nieje vyložene debilný, veď je to podľa komixu však, no niekedy som nevedel kam film smeruje. 4* sú možno veľa, no je to Francúzsky film, milujem komixi a automobilové naháňačky vo filmoch a Colin McRae Rally - hru. No a ak dostane tento režisér ponuku z Hollywoodu a natočí tam nejaký podobný film, určite nebude ani takto zábavný. Hudba: Archive.(18.5.2005)

Francouzský závodní film, kde se jede vítězství za každou cenu. Největší hrdina Michel Vaillant se musí vypořádat se spiknutím rivalů a navíc si musí vybrat mezi vítěstvím a nebo rodinou. Rychlá auta a průměrní herci. ( Hodnocení: 5/10 )(25.5.2012)

• Dale

Luc Besson stiera rozdiely medzi európskym a americkým filmom! Toto žiaľ nie je pochvala. Časy, keď Bessonovo meno zaručovalo kvalitný filmový zážitok, sú už dávnou históriou, v posledných rokoch práveže jeho meno začína pôsobiť ako strašiak asi rovnako ako Uwe Boll a podobní experti na bezduché jednohubky. Jediné, kvôli čomu sa na túto úbohosť oplatí pozerať, sú sympatické herečky a rýchle autá. Na film to je ale trošku málo.(6.1.2008)

• - Natáčanie prebiehalo počas reálnych pretekov Le Mans v júni 2002. (MikaelSVK)

• - Alternatívnymi názvami filmu boli aj 24 Hours, No Limit - The Story of Michel Vaillant či Need for Speed, čo je názov jednej z najznámejších závodných hier. (MikaelSVK)