poster

Na plný plyn

 • Francie

  Michel Vaillant

 • Slovensko

  Na plný plyn

Akční / Sportovní

Francie, 2003, 99 min

 • lesumir
  ****

  Nudnejsi zacatek? No a co? Film se pomalinku rozjizdel a na konci byl v plne rychlosti, tak jako auto, pomalinku se rozjizdi, akceleruje a uz to frci... Pro mne jeden z nejlepsich "automobilovych" filmu, jaky jsem kdy videl i tou skvelou kamerou. Jen nechapu originalni nazev, ten mi trosku unikl.(8.7.2007)

 • Slarque
  ***

  Přesnější by sice bylo 2 a 1/2, ale je to natočené opravdu docela slušně. Nenáročná oddychovka s přehnaně černobílými postavami – když nebudete čekat nic víc, můžete se dobře pobavit.(14.4.2004)

 • Tyler
  *

  He he, další z těch cool filmů, u kterých jsem nevěděl, jestli se smát na celé kolo nebo plakat...Tak jsem tomu nechal volný průběh a ono se to tak nějak střídalo...Uvědomte si jednu důležitou věc - tohle není film pro milovníky automobilových závodů!!! Právě naopak - žaludek mi dělal nepředstavitelné věci při pohledu na destruction derby vydávanou za rallye nebo legendární závod v Le Mans. K tomu naprosto šílený scénář a nechtěně směšné dialogy - jediné pozitivum jsou pěkná auta (akce s nimi už ne), zvuk vytáčeného dvanáctiválce v Pagani Zondě S, a koneckonců i pohled na Lisu Barbuscia v roli majitelky konkurenční stáje byl příjemný. Toť opravdu vše.(3.2.2006)

 • Ded@M@tes
  ***

  Francouzský závodní film, kde se jede vítězství za každou cenu. Největší hrdina Michel Vaillant se musí vypořádat se spiknutím rivalů a navíc si musí vybrat mezi vítěstvím a nebo rodinou. Rychlá auta a průměrní herci. ( Hodnocení: 5/10 )(25.5.2012)

 • Douglas
  ***

  První půlka slabota, ale musím se se vší upřímností přiznat, že od začátku kvalifikace na Le Mans, kdy začnou kulminovat podrazy a sabotáže, jsem se docela bavil. A to nejsem žádným fanouškem automobilizmu a za volantem jsem nikdy neseděl :)(4.3.2004)

 • - Alternatívnymi názvami filmu boli aj 24 Hours, No Limit - The Story of Michel Vaillant či Need for Speed, čo je názov jednej z najznámejších závodných hier. (MikaelSVK)

 • - Natáčanie prebiehalo počas reálnych pretekov Le Mans v júni 2002. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace