Na plný plyn

Michel Vaillant

Na plný plyn

Akční / Sportovní

Francie, 2003, 99 min

Nudnejsi zacatek? No a co? Film se pomalinku rozjizdel a na konci byl v plne rychlosti, tak jako auto, pomalinku se rozjizdi, akceleruje a uz to frci... Pro mne jeden z nejlepsich "automobilovych" filmu, jaky jsem kdy videl i tou skvelou kamerou. Jen nechapu originalni nazev, ten mi trosku unikl.(8.7.2007)

• Dale

Luc Besson stiera rozdiely medzi európskym a americkým filmom! Toto žiaľ nie je pochvala. Časy, keď Bessonovo meno zaručovalo kvalitný filmový zážitok, sú už dávnou históriou, v posledných rokoch práveže jeho meno začína pôsobiť ako strašiak asi rovnako ako Uwe Boll a podobní experti na bezduché jednohubky. Jediné, kvôli čomu sa na túto úbohosť oplatí pozerať, sú sympatické herečky a rýchle autá. Na film to je ale trošku málo.(6.1.2008)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +kamera, efekty, zpracování, zvuky, hudba -pomalý rozjezd, od francouzkých tvůrců/// Tenhle film se řadí mezi ty efektní. Já osobně je mám rád, ale ostatním doporučuji vypnou mozek a jen se kochat. Pokuď by vám tohle dělalo problém, není to film tak úplně pro vás. Film vznikl jen o něco dřív než Torque: Ohnivá kola, který osobně v tomto žánru řadím mezi ty nejlepší. Tak právě tomuto filmu se to nevyrovná. Přesto to není špatná podívaná. K závěru to bylo navíc hodně zajímavé a napínavé. Jen mě dělá trošku problém francouzská mentalita. Tedy herci a jejich postavy i samotná tvorba filmů a jejich výsledek je rozdíný oproti té americké. A s tímto problémem jsem se asi u tohoto snímku potýkal nejvíc. To ale každý asi vnímá jinak./// Celkem 64%///(16.11.2008)

• AngelAngie

Ano, Diane je překrásná žena a tenhle film má spoustu úžasných záběrů, ale to je vše ..(7.1.2009)

• DDT

Na drama jsou hrdinové příliš "comicsoví", na comics je film zas až příliš realistický a s nulovým nadhledem.(20.4.2004)