poster

Na plný plyn

 • Francie

  Michel Vaillant

 • Slovensko

  Na plný plyn

Akční / Sportovní

Francie, 2003, 99 min

 • Matty
  ***

  Tohle jsou tři nejzajímavější fakta na celém filmu: je to komiksová adaptace, produkoval to Luc Besson, natáčelo se během skutečného závodu Le Mans. Ale stojí kvůli některému z nich za vidění? Ani ne, stačí si oživit vzpomínky na Bouřlivé dny a Formuli. I když závodních filmů o Le Mans je poskrovnu a úvodní Rallye „intro“ vypadalo velmi nadějně, milovníci rychlých kol nechť si raději zahrají na kompu nejnovější díl Colina, kde je nebudou otravovat zbytečné kecy okolo. 55%(22.1.2006)

 • becki_tu
  **

  Podobně třeba jako Formule se Stallonem je i tohle motoristická zábava, u které se nedoporučuje, opakuji nedoporučuje přemýšlet nad obsahem, ale spíš se jen kochat atraktivním vizuálním zpracováním, popřípadě sympatickým hereckým osazenstvem. Určitě musím zmínit "nápaditou" pointu (podrazy a sabotáže) a hodně zajímavý způsob vítěztví v závěrečném závodu 24h Le Mans, který mi přivodil nechtěný smích. Bohužel se nedalo čekat nic jiného, než stokrát obehraný scénář a hromada profláklých klišé, ale koukat se na to ještě vcelku dalo. 50%(16.10.2007)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +kamera, efekty, zpracování, zvuky, hudba -pomalý rozjezd, od francouzkých tvůrců/// Tenhle film se řadí mezi ty efektní. Já osobně je mám rád, ale ostatním doporučuji vypnou mozek a jen se kochat. Pokuď by vám tohle dělalo problém, není to film tak úplně pro vás. Film vznikl jen o něco dřív než Torque: Ohnivá kola, který osobně v tomto žánru řadím mezi ty nejlepší. Tak právě tomuto filmu se to nevyrovná. Přesto to není špatná podívaná. K závěru to bylo navíc hodně zajímavé a napínavé. Jen mě dělá trošku problém francouzská mentalita. Tedy herci a jejich postavy i samotná tvorba filmů a jejich výsledek je rozdíný oproti té americké. A s tímto problémem jsem se asi u tohoto snímku potýkal nejvíc. To ale každý asi vnímá jinak./// Celkem 64%///(16.11.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet €22,900,000Tržby Celosvetovo $7,154,000/40%/(28.6.2010)

 • swamp
  odpad!

  Zlatý Driven se Slyem..(23.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace