• becki_tu

Podobně třeba jako Formule se Stallonem je i tohle motoristická zábava, u které se nedoporučuje, opakuji nedoporučuje přemýšlet nad obsahem, ale spíš se jen kochat atraktivním vizuálním zpracováním, popřípadě sympatickým hereckým osazenstvem. Určitě musím zmínit "nápaditou" pointu (podrazy a sabotáže) a hodně zajímavý způsob vítěztví v závěrečném závodu 24h Le Mans, který mi přivodil nechtěný smích. Bohužel se nedalo čekat nic jiného, než stokrát obehraný scénář a hromada profláklých klišé, ale koukat se na to ještě vcelku dalo. 50%(16.10.2007)

Francouzká závodní slátanina odehrávající se při závodu Le Mans 24 hours s jedním napínavým momentem.(17.3.2004)

Harlinova "Formule" po francouzsku. Ale o něco lepší. Ženy, auta, závody, adrenalin.(23.10.2007)

Francúzi vedia natočiť cool veci, ale scenáristicky sú na tom veľmi zle...tak by som asi zhodnotil tento film...kamerovo a akčne veľmi zručne a hlavne dobre natočené..Le Mans vážne vynikajúce, ale tej omáčky okolo toho je až moc...a hlavne kľudne by sa bez nej tento film obišiel...a na záver...dobrý film s blbým scenárom a dobrým prevedením...(5.7.2009)

• AngelAngie

Ano, Diane je překrásná žena a tenhle film má spoustu úžasných záběrů, ale to je vše ..(7.1.2009)

• - Natáčanie prebiehalo počas reálnych pretekov Le Mans v júni 2002. (MikaelSVK)

• - Alternatívnymi názvami filmu boli aj 24 Hours, No Limit - The Story of Michel Vaillant či Need for Speed, čo je názov jednej z najznámejších závodných hier. (MikaelSVK)