Můj život ve vzduchu

S hlavou v oblakoch

Love Is in the Air

Komedie / Romantický

Francie, 2005, 100 min

Příjemná francouzká komedie plná netuctového, konverzačního humoru, který tolik postrádám v současných amerických komediích - "Co s tím chlapem děláš, nedokáže říct dvě slova za sebou".."Moc toho nenamluvíme". Podpořená výbornými hereckými výkony všech a především zlatovlásky Alice (moje zbožňovaná Marion Cotillard - která jednoduše zahrát nepřirozeně, či dokonce špatně neumí). Prostě pohodový filmový zážitek, kterému do plnému počtu chybí jen málo, možná to, že jsem film viděl v dabingu, který byl ovšem celkem vydařený. 85%(19.8.2010)

Velmi příjemná romantická komedie s nádhernou Marion Cotillard, u které se člověk aji chvílema zasměje.(4.10.2008)

Ve vzduchu je láska, Kdekoliv se rozhlédnu, Ve vzduchu je láska, Konec filmu v dodlédnu.(12.2.2013)

Dlouho jsem neviděl něco tak příjemného.(30.3.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,553,000(2.7.2010)

• - Na začátku filmu srovnává vypravěč díry v sýru Gruyere a letecké nehody (pravděpodobnost, že najdete v sýru díru skrz naskrz je stejně malá, jakože se stane letecké neštěstí), ale Gruyére žádné díry nemá, to Emmental je proslulý sýr s velkými dírami. (PogoJoe)