Bílá vdova

Saving Grace

Biela vdova

Komedie / Krimi

Velká Británie, 2000, 91 min

Typická anglická komédia so suchým avšak inteligentným anglickým humorom. Svižné a pozitívne. Na druhú stranu nemôžem si odpustiť jednu faktickú poznámku. Čaj z konopí nemá žiaden účinok, pretože THC je rozpustné v tukoch a nie vo vode (dôvod prečo sa pečú koláčiky), čiže to najlepšie by človek spláchol do záchoda. Scéna s "nahulenými" babkami po čajovej párty bola preto pritiahnutá za vlasy... všetko je však odpustené, bavil som sa veľmi dobre. Čo by človek nespravil pre svoju záchranu, však? Je veľkým šťastím mať okolo seba tak chápavých ľudí a priateľov akých mala hlavná hrdinka. To je na nezaplatenie. 70/100(27.11.2015)

Pohodova anglicka komedie, ktera pobavi tradici te nejlepsi anglicke zabavy.(8.8.2002)

První třetina filmu mě vůbec nevzala, další části pak zase naopak. Takže pro mně celkově průměr a tři hvězdy.(29.8.2009)

Podarena i kdyz trosku nedotazena a originalni komedie s vybornym zaverem.(1.2.2005)

• Bauer

Co to bylo??? To měla být komedie??? Strašně moc nudný skoro jsem u toho usnul.1* za herecké výkony jinak by to byl odpad.(29.5.2005)

• - Britská vláda dala filmovému štábu na natáčení speciální povolení pro použití 150 rostlin konopí. (Hromino)