poster

Wing Commander

 • USA

  Wing Commander

 • Slovensko

  Wing Commander

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA / Lucembursko, 1999, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  **

  Hm, tak tohle se bohužel opravdu nepodařilo. Film má 96 minut, přičemž v první hodině se v podstatě naprosto nic nestane a první souboj vidíme až právě téměř po hodině. Tohle že má být převedení strhujících vesmírných soubojů z počítačové hry na velké plátno?! Kiletarové se navíc více než hrozivým "emzákům" podobají záměrně směšným Voggům ze Stopařova průvodce po galaxii. Vrcholem všeho, co Vás na tomhle snímku může iritovat, je pak neskutečně afektované "herectví" Matthew Lillarda. Tuhle podívanou tak nezachrání ani Tchéky Karyo, sympaťák Freddie Prinze Jr., nebo sem tam, nějaký povedený vizuální efekt.(7.8.2010)

 • blackrain
  ***

  V tomhle případě mělo zůstat jen u hry, protože ta měla obrovský úspěch, i ke mě se dostala. Spousta věcí mi připomínala námořní bitvy. Styl vedení boje se také nechal inspirovat ponorkovými bitvami druhé světové války. Vlastně je úplně stejný.(27.10.2008)

 • mandes

  rozpočet : 30 million tržby americké $11,578,059(25.7.2009)

 • Lokutus
  *

  Neuvěřitelně nudná a otravná sračka, kterou kdo nevypne po 5 minutách si zasluhuje metál!(28.12.2002)

 • castor
  **

  Do prokletí hollywoodských adaptací počítačových her přispěl i tenhle kosmický kus. Režisérem a producentem hry byl jistý Chris Roberts, který zúročil znalost látky a přesunul ji i na filmové plátno. Mezi kosmickými souboji je z prstu vycucaný děj, patetické momenty a křečovité herecké výkony mladých uch. Prostě, aneb když se fanoušek dostane k balíku peněz. Alespoň že se na Angličanku Saffron Burrows tehdy dobře koukalo.(5.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace