Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1998, 101 min

Rozpočet $85miliónovTržby USA $34,562,556Tržby Celosvetovo $37,300,000║ celkom príjemná rozprávka ale veľká otázka ten rozpočet tu bol ako minutý na tom snehuliakovi? /60%/(31.7.2005)

Tento vánoční film se mi líbí. Je tu krásná atmosféra a myslím si, že je to vážně povedený snímek. Scény se sněhulákem byly převážně legrační a ty jiné zase smutné a dojemné. Výborná scénka byla, jak Sněhulák pomáhal Charliemu se sněhovou bitkou:) Nevím jak u jiných, ale u mě tento film společně samozřejmě s Láskou nebeskou a Burtnovými Vánocemi, patří k těm, které si pouštím každé Vánoce (a když mám ještě chuť se pořádně zasmát tak Sněžní psi aneb ano zbožňuju tyhle trapné filmy) samozřejmě včetně pohádek.(22.7.2009)

Spoilery! Pohodový film na zahnání vánoční nudy. Kelly Preston je moc krásná maminka a Michael Keaton je sympatický sněhulák. Škoda toho konce, zase jsem si (trochu) pobrečela.(13.4.2008)

Tak trochu komedie s přichutí smutku, bezmocnosti a depresí. Největším kladem filmu jsou herci. A to jeden vedle druhýho, přičemž pro mě nejvýraznější postava maminky (překrásná Kelly Preston). Škoda těch přehnaných a ujetých scén s tím ´´sněhulákem´´. Každopádně 3 pěkné hvězdičky si to zaslouží.(31.12.2009)

• Jillen

Hvězdička za ušlé efekty. Jinak je to trapné a i těch 101 minut je dlouhých. Film pro děti do 10 let. Dávám 15%(10.6.2006)