Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1998, 101 min

Jeden z najobľúbenejších filmov môjho detstva. Dnes už iba ak kvôli krásnej a sexy Kelly Preston. Film je veľmi dojemný, pamätám si že som si veľa krát pri ňom poplakal. Je to skvelá voľba na dlhý zasnežený večer s rodinou. S odstupom času sa až čudujem že taký film je určený pre deti, keďže tým hlavným je fakt, že otec sa vráti v podobe snehuliaka rok po svojej smrti, aby dal žene a synovi zbohom. Ten film som naposledy videl asi ako 9 ročný, ale kvôli tej dojemnosti si ho zapamätám snáď navždy.(22.8.2013)

Mám pro tuhle sentimentální pohádku slabost. Komedie, která pobaví, zahřeje u srdce a rozpláče.(6.4.2009)

Vanocni pohadka o silnem poutu mezi otcem a synem. At ziji snehulaci s roztomilym kukucem :)(8.5.2011)

Neskutečně krásná nostalgie. Smutný a zároveň tak krásný. Neskutečná hudba. Při sledování se mi vháněly slzy do očí i když to zrovna smutné nebylo. Jeden z nejlepších rodinných snímků z mého mládí.(11.12.2011)

Tak trochu komedie s přichutí smutku, bezmocnosti a depresí. Největším kladem filmu jsou herci. A to jeden vedle druhýho, přičemž pro mě nejvýraznější postava maminky (překrásná Kelly Preston). Škoda těch přehnaných a ujetých scén s tím ´´sněhulákem´´. Každopádně 3 pěkné hvězdičky si to zaslouží.(31.12.2009)