poster

Jack Frost

 • USA

  Jack Frost

 • Slovensko

  Jack Frost

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1998, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • svik
  ****

  Docela dost procítěný film. Celkový pohled na film -zdá se mi jako velice obyčejný americký rodiný film , ale já sem se u něj skoro rozbrečel -moc se mi líbil .(3.3.2006)

 • Tommassi3
  ***

  "Skvěle, Charlie !!" - "Ale nedal jsem gól !!" - "Hele, život je plnej nezdarů !! Podívej se na mě !! Jsem teď sníh s rukama.." ;)(17.12.2014)

 • IllIlIlIIl
  ***

  Kouzelná rodinná komedie pro nenáročného diváka.(3.2.2008)

 • Amroth666
  *****

  Vánoční časy patří Jacku Frostovi. Jako dárek pod stromečkem, jako bramborový salát na stole. Tak mám rád každý rok, když vidím, že v programu budou dávat Jacka Frosta. Všechno jde v tu chvíli stranou, protože ten film při vzpomenutí na něj je hrozně dojemný. Každý rok o Vánocích ten film stejně jako Marazíka na Silvestra nevynechám. Tradice, Vánoční droga, dárek zabalený v nejlepší zimní atmosféře. Příběh je skutečně dojemnej. Teď napíšu všechno, na co si vzpomenu, když se řekne Jack Frost. Ten sněhulák, který dostal od boha druhou šanci a využil toho sněhulák. Joo, ten film mám rád. Hraje tam na začátku ten týpek Michael Keaton. Fakt to je Americká romantická rodinná komedie, která si tak může říkat. Film budu navždycky milovat a hlavně budu milovat rozpustný a emociálně nabitý konec, při kterém bohužel nešlo udržet oko bez slzy. Bůh tomu filmu dal šanci a Jack Frost jí využil.(19.11.2009)

 • kingik
  ***

  Jack Frost se živí jako zpěvák, většinou je kdesi na cestách, a tak může jen těžko trávit čas se svým synem Charliem, kterého má velmi rád. Charlie zatím o tom neví, ale jeho otec měl právě autonehodu, která ho stála život. Ale aby to nebylo tak smutné, Jack se vrací na tento svět v nové podobě a přichází za svým synem jako sněhulák. Konečně si ti dva můžou užít společné chvíle, ale nebude to trvat dlouho, protože tatínkův duch musí odejít na onen svět. Smutný ale i veselý příběh rozhodně nepostrádá nápadité momenty a smysl pro hravost s dětským divákem, ale tragický osud zrovna není typickým tématem pro malého diváka a tak film spíše pochopí dospělí, ale pro ně bude příběh zase moc infantilní.(6.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace