Komentáře uživatelů k filmu (32)

  • pfa
    ****

    Dobrá stará kriminálka s pochmurnou atmosférou. [7/1O](30.3.2007)

  • MrPierc
    ***

    Vykreslení charakterů i prostředí je perfektní. Co tu ale bije do očí je propaganda socialistické spravedlivé policie, která je uvědomělá, hodná a přeci spravedlivá i přísná. Kapitalista ja zákonitě vychcánek a okrádá. Otto Lackovič hraje moc dobře dramatickou roli.(28.7.2009)

  • brooklyn73
    ***

    Detektivni pribeh, ktery neni vubec citelny a predvidatelny jak by se mohlo z kraje zdat. Prvnich deset minut se dej rozehrava k velkemu kusu, avsak vrazda a nasledny, na scenu, prichod vysetrovatelu pocatecni tempo a atmosferu dost zvolni. Potrebny sarm a rychlost se opet vrati s s prichodem Ladi Mensika.Velice nezvykle mi prislo divat se na kriminalisty v uniformach, i kdyz v te dobe to asi tak bylo.Ve dvou vedlejsich rolich se mihnou i dva mistri naseho herectvi - panove Stanislav Neumann(jakozto soused) a Eman Fiala(jakozto prevoznik).(9.1.2008)

  • blackJag
    ****

    Černobílá detektivka s charizmatickým Högrem, ranařsky nekompromisním Bekem a zápletkou, která naštěstí není nijak rušivě zasáhnutá budovtelskou atmosférou, takže funguje i dnes.To že se mi film líbí i po několikerém zhlédnutí samozřejmě přisuzuji především hereckému umu zůčastněných, ale i zdařilé práci režiséra Čecha, který tak vytvořil jen pomalu stárnoucí detektivní klasiku. 80%(11.10.2008)

  • klúčik
    ****

    Film sa točil koncom 50tych rokov. Má dobrú atmosféru, tmavé špinavé uličky, život v bufetoch a krčiem. Dosť sa čudujem, že to vtedajší mocipáni povolili? K. Höger a J.Bek sú dobrý, ale mne sa v tomto filme páčila iná dvojica : O.Lackovič a J.Vinklář. Za tú atmosféru dávam 70%.(26.9.2005)

  • Arach.No
    **

    Obycejna detektivka z padesatych let, jakych se natocili desitky.Nektere herecke vykony opravdu spise podprumerne, ty dve hvezdicky davam protoze "nostalgistum" se to urcite bude libit.(7.1.2006)

  • Candida
    ***

    Souhlasím s Tosim ...(26.5.2008)

  • KdG
    ***

    Průměrná detektivka ale se slušnou atmosférou.(5.12.2007)

  • swiss
    ***

    Pozdější dva filmy jsou lepší. Přesto je to nadprůměrná česká detektivka.(3.1.2012)

  • Simako
    ****

    Myslim si, že je to poměrně zdařilý kousek!! Vyborný výkon pana Hegra a hlavně výborné zpracování Vladimíra čecha i " bez pomoci přítele na telefonu!!!"(15.11.2002)

  • DooFooS
    ****

    Člověk, když s tímhle porovná současné pokusy o detektivní žánr u nás, tak si jen teskně povzdychne.(11.10.2008)

  • Canniosh
    ****

    Výborná česká černobílá detektivka, která svými kvalitami šlape na paty i legendárním kriminálkám s majorem Kalašem. Parádní hutná atmosféra, depresivní prostředí a slušná detektivní zápletka, to vše vás přibije k obrazovkám a nepustí až do závěru. 80%.(7.1.2006)

1 2 následující >>