poster

Piano

 • Austrálie

  Piano, The

 • Francie

  La Leçon de piano

 • Slovensko

  Piano

Drama / Romantický / Hudební

Austrálie / Nový Zéland / Francie, 1993, 121 min

Režie:

Jane Campion

Scénář:

Jane Campion

Kamera:

Stuart Dryburgh

Hudba:

Michael Nyman

Producenti:

Jan Chapman, Mark Turnbull

Střih:

Veronika Jenet

Zvuk:

Lee Smith

Scénografie:

Andrew McAlpine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Soundtrack je bez jakýchkoliv pochyb za plný počet. Herecké výkony Anny Paquin a Holly Hunter taky. Bohužel mi přišlo, že příběh je… jednoduchý a prostě nestačí na vyplnění téměř dvou hodin. Protože už po hodině je vám jasné, co bude dál, kdo co udělá a vy jen na to čekáte. A to je důvod, proč prostě tomuto (jinak krásnému) filmu nemůžu dát plný počet - to bych totiž šel proti většině plných počtů, které jsem zde udělil a proti filmům, u kterých jsem se nenudil. 80 %.(30.4.2011)

 • hirnlego
  ****

  (4,5*)(14.10.2008)

 • brit84
  ***

  Postrádal jsem zde jakýkoliv silný moment, který film předurčí k tomu, aby byl něčím lepší. Pouze klasické drama, kde oheň vášně mezi Adou a Bainesem jde uhasit cáknutím vody.(31.5.2011)

 • Artran
  *****

  SILENCE - - - There is a silence where hath been no sound./There is a silence where no sound may be,/In the cold grave--under the deep, deep sea,/Or in wide desert where no life is found,/Which hath been mute, and still must sleep profound;/No voice is hush'd--no life treads silently,/But clouds and cloudy shadows wander free,/That never spoke, over the idle ground:/But in green ruins, in the desolate walls/Of antique palaces, where Man hath been,/Though the dun fox or wild hyaena calls,/ And owls, that flit continually between,/Shriek to the echo, and the low winds moan--/There the true Silence is, self-conscious and alone. (Thomas Hood)(8.8.2007)

 • troufalka
  *****

  Doklad toho, že se dá v dešti a blátě natočit romantický film, dokonce s takovým hlavním hrdinou jako je Harvey Keitel.(15.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace