poster

Sestra v akci

 • USA

  Sister Act

 • slovenský

  Sestra v akcii

Komedie / Krimi / Hudební

USA, 1992, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  *

  Tenhe film nenávidím :-)(4.7.2006)

 • RHK
  ****

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(24.7.2010)

 • Agatha
  *****

  Vynikající komedie s výtečnou Whoopi Goldberg. Výborné písničky a další hudební doprovod je také skvělý. Maggie Smith výborně ztvárnila ve starých kolejích zajetou Matku představenou. Akorát to prostředí působí trochu ponuře a i scénář by mohl být lepší, ale to už bychom chtěli příliš. Ale ve srovnání s dnešními "hodnotnými" komediemi je Sestra v akci stále perlou a je nezapomenutelná!(2.9.2007)

 • mzss1
  ****

  Dost vydařená komedie, které chybí opravdu málo k dokonalosti. Whoopi Goldberg sehrála opravdu skvělý herecký výkon. Zbytek hereckého obsazení byl rovněž skvělý, třeba Maggie Smith mě zaujala. Film má dobrej příběh, vtipných momentů je zde dost. Konečné zpěvecké vystoupení je zajímavé. Možná záporáci a něco k tomu mi nesedlo nejlépe, ale to je detajl. Celkově film vidím na zasloužených 88% = ****(16.11.2012)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Marc Shaiman: 1. The Lounge Medley - Deloris & The Ronelles ,2. The Murder - Marc Shaiman ,3. Getting Into The Habit - Marc Shaiman ,4. Rescue Me - Fontella Bass ,5. Hail Holy Queen - Deloris & The Sisters ,6. Roll With Me Henry - Etta James ,7. Gravy - Dee Dee Sharp ,8. My Guy (My God) - Deloris & The Sisters ,9. Just A Touch Of Love (Everyday) - C&C Music Factory ,10. Deloris Is Kidnapped - Marc Shaiman ,11. Nuns To The Rescue - Marc Shaiman ,12. Finale: I Will Follow Him ('Chariot') - Deloris & The Sisters ,13. Shout - Deloris & The Sisters & The Rondelles ,14. If My Sister's In Trouble - Lady Soul ,(7.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace