Ostrov Dr. Moreau

Ostrov doktora Moreau

Island of Dr. Moreau, The

Ostrov Dr. Moreau

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 96 min (Director's cut: 99 min)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $27,663,982Tržby Celosvetovo $49,627,779/30%/(18.5.2005)

• heyda

Prostředí i atmosféra je ucházející, ale to ostatní je prostě otřesný. Delší komentář si tento film ani nezaslouží.(11.10.2013)

• jojinecko

Vidieť takýto úlet (inak povedané shit) a v ňom „Kmotra“ je tak absurdné ako keby Steven Seagal hral Rómea v Londýnskom divadle alebo Julia Roberts hrala brutálneho vyšinutého psychopata, ktorý nemilosrdne vraždí svoje obete motorovou pílou.Chápem to ako maximálnu recesiu, preto tá jedna hviezdička.Inak je to hrôza a des!!!(5.6.2006)

rozpocet-$40 million trzby-$49,627,779(23.9.2006)

• kingik

Přiznám se, že až doposud jsem neviděl jeho původní verzi a tedy nemůžu srovnávat. Tady však lacinost bije od první chvíle do očí a každý náznak nápadu je tu nemilosrdně zadupán či přímo zničen necitlivou režií a herci jsou zde asi tím nejhorším. Zvláště Marlon Brando. Nápad na remake byl jistě zajímavý, ale pokud takto vypadá i originál, tak ho nechci nikdy vidět. 20%(22.2.2009)