Ostrov Dr. Moreau

Ostrov doktora Moreau

Island of Dr. Moreau, The

Ostrov Dr. Moreau

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 96 min (Director's cut: 99 min)

Mě se to kupodivu líbilo...příjemně barbarské...a rozhodně je to jedno z těch lepších "B"éček :). Dávám 50%(13.7.2006)

• klerik

Fakt sklamanie, ale pohľad na obedujúce "zvieratká" ma aj občas zamrazil...(15.1.2006)

Nadávejte mi, mluvte na mě sprostě, křičte na mě.... Ale já tenhle film celkem můžu. Sice je pravda že tu je neuvěřitelně odporných postav, včetně monster, ale mě tenhle film poměrně bavil. Není to sice nic co bych si zapamatoval ale působil na mě slušně. Herci jsou sice strašní ať jde o Thewlise nebo příšerného Branda až po Perlmana v roli divnýho rohatýho kreténa s chytrýma kecama, ale film slušně uteče a rozhodně mě bavil více než původní film, navíc hudba je geniální, Changa sice neznám a jak koukám tak dělá hudbu převážně k béčkům ale tady se mu povedla bravůrně.(24.11.2012)

• - Ron Perlman roli ve filmu přijal poté, co se dozvěděl, že bude hrát po boku svého idolu, Marlona Branda. (FilmFan24)

• - Během filmování David Thewlis spadl s koně a zlomil si nohu. (FilmFan24)

• - Původní režisér filmu byl Richard Stanley. Po čtyřech dnech natáčení byl studiem New Line Cinema vyhozený a nahradil jej John Frankenheimer. (FilmFan24)