slušný rozjazd ale ku koncu ťažká nuda a ťažké béčko.páni producenti,takýmto filmom sa série nezahajujú.(15.6.2003)

• dyfur

moja zaujímavosť:Simon Templar (Val Kilmer) nosí hodinky značky Bvlgari. (dyfur)(25.3.2015)

Na tenhle film krásně pasuje rčení od desíti k pěti. Od slušného akčního začátku až k sladké melancholii(21.1.2009)

Přestože to není žádná bomba, viděl jsem tenhle snímek už nejmíň pětkrát. Ani nevím, čím mě Svatý tak přitahuje. Buď pohlednou Elizabeth Shue nebo divácky vděčným špiónským tématem. 50%(27.4.2003)

Len tak tak za tri. Jeden z komerčných kultov 90tych rokov nie je a nebola zďaleka taká bomba, ako sme všetci čakali. Chvíľami je to áčková zábava typu Mission impossible, chvíľami ťažké béčko. Z Kilmera nejde žiadne odhodlanie a nevyžaruje žiadna charizma a v niektorých maskách vyzerá nechcene smiešne. Shue tak pôsobí potom, čo mu tak ľahko podľahla, ako lacný prívesok hlavného hrdinu a nie ako sebavedomá vedkyňa. Séria z toho našťastie nebola.(25.6.2012)