• Malarkey

Tohle panejo byla srágora. Příběh byl béčkovej jak hrom. Hudba se do toho absolutně nehodila a té béčkovosti přidala tak, že z toho vznikla céčkovost. Samotní herci to taky šoupali hodně kvalitně. Hlavně ženský měli grády, že do déčkovosti by se nezadaly. K radosti by mi stačil jen had ze stromu života a já bych s konečným verdiktem mohl tvrdit, že tenhle film mohl dojít až do samotné éčkovosti. Takže matroš k pohledání.(10.1.2010)

Thriller zajímavý a poměrně slušný.(10.1.2010)

• lekr

Žalostný podprůměr. Skrz na skrz nudný snímek na pomezí tuctového špionážní filmu, politického thrilleru, nepovedené lovestory a morality s nedotaženým poselstvím. Už předloha byla dost divná a snímek se bohužel drží ve stejném duchu.(11.1.2010)

On to fakt trefně vystihl v komentáři Cival. Ten film není nikterak bombastický, nemá nic speciálního, čím by ohromil, je to jen další klasický akčně-romanticko-dramatický průměr, ale vždycky se na něj rád podívám. Má něco, pro co ho mám rád, ať už je to Elizabeth Shue (ty oči, to by si člověk dobrovolně zalil nohy do betonu, nebo uvázal kámen kolem krku a skočil do nich) nebo onen geniální zloděj, ti mě vždycky bavili. Viděl jsem to už asi čtyříkrát a klidně se na to ještě párkrát podívám znovu.(1.7.2012)

• tron

Paramount a Val Kilmer chceli mať vlastného Bonda a tak siahli po knižnej predlohe Leslieho Charterisea, ktorého titulným hrdinom je Simon Templar, tajomne charizmatický muž. Prihodili templar-girl (Elizabeth Shueová by mohla robiť reklamu na zubnú pastu, ale to je asi tak všetko), zlých Rusov, ohrozenie celého sveta a zmäteného Austrálčana Phillipa Noycea (ktorý si nerozumel už s iným tajným agentom, Jackom Ryanom - VYSOKÁ HRA PATRIOTOV, JASNÉ NEBEZPEČENSTVO) - a odvážili sa čakať kvalitu?!? Jaj Bože. Výsledkom je miestami skutočne až nechutne mdlý, stereotypný a dokonca trápny a smiešny (Kilmer a jeho masky, Kilmer a jeho akčné scény).(17.10.2004)