• Houdini
  **

  Z prvu to vypadá na zajímavý špionážní thriller, ale postupně se to zvrhne v děsnou slátaninu.(28.4.2003)

 • Radyo
  ***

  Hmmm, no, takže: 1.Elizabeth Shue vypadá absolutně skvěle. 2.Val Kilmer mě s těmi svými neustálými převleky pěkně iritoval. 3.Naprosto špičkový na tomhle filmu je soundtrack, ovšem ve filmu z něj zaslechnete jen tak drobné útržky, že to vlastně ani nepostřehnete. 4.Téma je sice zajímavé, ale katastrofálně zpracované a díry ve scénáři by nezakryla ani střecha Bramac. 5.Srovnání s knihou Ikona od Forsytha mě napadlo taky (viz Geminiho komentář), ale zásadní rozdíl je v tom, že zatímco Ikona je naprosto skvělá, Svatý je opravdu jen průměrná podívaná.(27.4.2003)

 • paascha
  ***

  Na tenhle film krásně pasuje rčení od desíti k pěti. Od slušného akčního začátku až k sladké melancholii(21.1.2009)

 • prome
  *

  videl sjem kousek v televizi a to mi stacilo abych usoudil jaka je to "kravina". Nebot uz ty hlasky na zacatku byly pro me uplne proti srsti(8.12.2006)

 • Matty
  *

  Tady se někdo pokusil uvařit polévku vzniklou z diurézy někoho mnohem zkušenějšího. 20% Zajímavé komentáře: numi, castor(10.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace