On to fakt trefně vystihl v komentáři Cival. Ten film není nikterak bombastický, nemá nic speciálního, čím by ohromil, je to jen další klasický akčně-romanticko-dramatický průměr, ale vždycky se na něj rád podívám. Má něco, pro co ho mám rád, ať už je to Elizabeth Shue (ty oči, to by si člověk dobrovolně zalil nohy do betonu, nebo uvázal kámen kolem krku a skočil do nich) nebo onen geniální zloděj, ti mě vždycky bavili. Viděl jsem to už asi čtyříkrát a klidně se na to ještě párkrát podívám znovu.(1.7.2012)

Pohodový nenáročný "skorothriller", ktorý mám rád hlavne preto, že si pri ňom kvalitne oddýchnem. Absenciu násilia dokážem prehltnúť, najmä vďaka neuveriteľne sexy Elisabeth Shue. Val Kilmer predvádza obvyklý štandart. Práve vyššie zmienená slečna vybojovala filmu štvrtú hviezdičku.(27.5.2007)

Užasný film ve kterém byl odost akce a náznaky romantiky, 3pičkový thriller a zalíbil se mi dost Val Kilmer.(7.9.2010)

Presne ako píše Cival. Má to viaceré slabiny, ale keďže som ho videl včera piaty krát a kúpil som originál, nemôžem ísť nižšie. Hoci by som to ťažko zdôvodňoval. Asi ako všetci. Všetko pre Elisabeth...........(22.11.2012)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $61,363,304Tržby Celosvetovo $169,420,000/videl v kine: 75%/(29.6.2005)