VIP: Velmi inteligentní primát

• slovenský

Najužitočnejší hráč

Rodinný / Komedie / Sportovní

Kanada / USA, 2000, 93 min

Opice v dresu s hokejkou a v helmě, diváci šílí. Dětská kýčovina, jenže je to tak debilní, že vám to vleze do mozku a zůstane to tam a vy se díváte a máte pocit, že jste retardi, když se na to díváte a líbí se vám to. Nechápu se, ale líbí se mi to! A nebudu předstírat, jak se mi to nelíbilo atd. Zkrátka jsem primitiv, přijímám to a uděluji 4*.(4.1.2014)

• Smok

Velmi debilná zábava.(19.10.2008)

• kaposlav

Asi tak do polovičky filmu sa to javilo ešte celkom dobre s občasnými momentami, kde opatrovatel nezvládol svoju hereckú úlohu ani náhodou, ale od nástupu šimpanza na zápas to bola vyložene fraška vhodná len pre deti a jednoduchších ľudí. Nebyť tých sílených ksichtov a úšklebkov, tak by to bol uspokojivý rodinný film pre diváka nižších nárokov. Slabinov filmu boli samotný herci a z časti aj scénar. Pre deti dobré, ale ake je to pre ostatných hovorí samotné hodnotenie uživatelov a ich komentáre.(7.2.2013)

• mysiak

Stop zvieraco-športovým filmom!(1.7.2009)

• Tyny

Přesto, že je to opravdu totálně blbost jsem se chvílemi dobře bavila a jsou i hůř zpackané a nudnější filmy, než je tento. Koneckonců, tak šílené to zase není.(17.12.2013)