• Kryton

(Ne)komedie o vlezlém advokátovi, který ctí pravdu nic než pravdu. Socialistická pohádka. Bohužel to celé vypadá jen jako delší díl k televiznímu seriálu.(20.11.2010)

Průměr, který neurazí ani nenadchne.(24.5.2014)

• bassator

Kdyby pan Kopecký celý film tak nechytračil tak by se mi to i třeba líbilo... - 2011 - 30%(29.12.2011)

I tento ne dokonalý film v dnešním kontextu hraného filmu naší doby dosahuje nadprůměrných parametrů. Hledání důvodu, proč nedopadl lépe - k dispozici je i kontext předlistopadový - je zřejmé. Vedle přirozeného "odpadu" - umění není sériová výroba - tu mohla působit i cenzura a telefonáty z ÚV KSČ oddělení neblaze proslulého Miloslava Müllera. Byla ovšem díla, která dopadla ještě hůře a stále nebyla dnem filmové tvorby (např. STÍN LÉTAJÍCÍHO PTÁČKA).(27.1.2008)

Ty případy se snažily působit jako ze života a moc jim to nejde. Jediné, co je zde příjemně komediálního, je Marie Rosůlková :-)(30.5.2003)

• - Natáčelo se v Dubenci, Sedlčanech a Praze. (M.B)

• - Poslední film režiséra Vladimíra Čecha. (M.B)