Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sportovec
  ****

  I tento ne dokonalý film v dnešním kontextu hraného filmu naší doby dosahuje nadprůměrných parametrů. Hledání důvodu, proč nedopadl lépe - k dispozici je i kontext předlistopadový - je zřejmé. Vedle přirozeného "odpadu" - umění není sériová výroba - tu mohla působit i cenzura a telefonáty z ÚV KSČ oddělení neblaze proslulého Miloslava Müllera. Byla ovšem díla, která dopadla ještě hůře a stále nebyla dnem filmové tvorby (např. STÍN LÉTAJÍCÍHO PTÁČKA).(27.1.2008)

 • Oskar
  **

  Narozdíl od filmu Causa králík dost ubohá ´advokátská´ komedie s Milošem Kopeckým.(3.5.2003)

 • WANDRWALL
  **

  Tenhle advokát pomáhá na straně slabých a trestá pyšné a samolibé. Defilé dosti přesných lidských charakterů projevujících se se v situacích, jak jinak.(26.8.2010)

 • Tosim
  ***

  Ty případy se snažily působit jako ze života a moc jim to nejde. Jediné, co je zde příjemně komediálního, je Marie Rosůlková :-)(30.5.2003)

 • kingik
  ***

  Na rušné křižovatce dojde ke srážce. Poškozený řidič nabízí viníkovi, ža za pět tisíc na nehodu zapomene. Tomu se však zdá částka vysoká, a tak navštíví advokátní poradnu. Dalším případem je obhajoba starého kamaráda, který byl přistižen při řízení vozu v opilosti. Třetí kauzu vnutí právníkovi jeho matka. Film nenudí jen díky excelentnímu výkonu Miloše Kopeckého v roli advokáta.(5.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace