• WANDRWALL

Tenhle advokát pomáhá na straně slabých a trestá pyšné a samolibé. Defilé dosti přesných lidských charakterů projevujících se se v situacích, jak jinak.(26.8.2010)

• Kryton

(Ne)komedie o vlezlém advokátovi, který ctí pravdu nic než pravdu. Socialistická pohádka. Bohužel to celé vypadá jen jako delší díl k televiznímu seriálu.(20.11.2010)

• Tommassi3

"Jen jsem chtěl vidět na vlastní voči, jak bouraj profíci.." Tak tady pan detektivka Vladimír Čech jako tvůrce naboural docela solidně !! Aspoň, že Miloš Kopecký neseděl hned vedle něj..(19.8.2016)

Na rušné křižovatce dojde ke srážce. Poškozený řidič nabízí viníkovi, ža za pět tisíc na nehodu zapomene. Tomu se však zdá částka vysoká, a tak navštíví advokátní poradnu. Dalším případem je obhajoba starého kamaráda, který byl přistižen při řízení vozu v opilosti. Třetí kauzu vnutí právníkovi jeho matka. Film nenudí jen díky excelentnímu výkonu Miloše Kopeckého v roli advokáta.(5.3.2009)

Průměr, který neurazí ani nenadchne.(24.5.2014)

• - Poslední film režiséra Vladimíra Čecha. (M.B)

• - Natáčelo se v Dubenci, Sedlčanech a Praze. (M.B)