Advokát Miloš Kopecký řeší tři čtyři případy, přičemž dva mu dají docela řádně zabrat. Film je takovou sondou do starých komunistických dob, kde všude v každé instituci byl pevný telefon, odkud se dalo komukoli kdykoli zavolat, žigulik byl ceněným vozem a uplatit se dalo téměř vše (to snad jediné se nezměnilo). Film není nějak výrazně zábavným, Kopecký však odvádí svůj tradiční průměr. Další známí herci jsou tu snad jen do počtu. Ale určitě není ke škodě si připomenout, jak vypadal třeba v pozdějším věku prvorepublikový milovník Raoul Schránil. Škoda ke konci poměrně useklého závěru, přišlo mi to tak nějak neuzavřené. Hudba: Štěpán Lucký(21.7.2011)

Ty případy se snažily působit jako ze života a moc jim to nejde. Jediné, co je zde příjemně komediálního, je Marie Rosůlková :-)(30.5.2003)

Něco na způsob "Causy Králík", ale už ne tak satirické a zábavné. Ale špatný film to není. Vo co ti ty hajzle jde!? 50%.(23.8.2009)

• Oskar

Narozdíl od filmu Causa králík dost ubohá ´advokátská´ komedie s Milošem Kopeckým.(3.5.2003)

• nash.

Kopeckého postava by mohla být dobrá, kdyby film nebyl tak zoufale nudný a prázdný.(3.12.2004)