Roztomilý snímek advokáta žijícího na malém městě a řešícího "malé problémy malých lidiček"..(25.7.2008)

• Hennes

Na české komedie se vždy rád v televizi podívám, tohle je bohužel jedna z těch které ale vynechávám. Snad je to tím, že jsem to viděl xkrát. I když jsou filmy které jsem viděl vícekrát a stále je "můžu". Tohle je opravdu moc průhledné a šedé.(18.11.2010)

Na rušné křižovatce dojde ke srážce. Poškozený řidič nabízí viníkovi, ža za pět tisíc na nehodu zapomene. Tomu se však zdá částka vysoká, a tak navštíví advokátní poradnu. Dalším případem je obhajoba starého kamaráda, který byl přistižen při řízení vozu v opilosti. Třetí kauzu vnutí právníkovi jeho matka. Film nenudí jen díky excelentnímu výkonu Miloše Kopeckého v roli advokáta.(5.3.2009)

• Kryton

(Ne)komedie o vlezlém advokátovi, který ctí pravdu nic než pravdu. Socialistická pohádka. Bohužel to celé vypadá jen jako delší díl k televiznímu seriálu.(20.11.2010)

Je znát, že Vladimír Čech točil hlavně kriminální filmy. Miloš Kopecký v roli advokáta chvílema působí spíš jako detektiv Columbo. Sám vyslíchá svědky, zajišťuje důkazy, atd... Sice je to dost těžko uvěřitelný, ale mě to docela bavilo. V těch 76 minutách nejsou žádný hluchý místa a Miloš Kopecký předvádí svůj vysokej standard. Taky mě potěšily záběry z provozu v Praze. Třeba takový dnes už téměř zapomenutý nákladní taxíky a podobně... 65%(3.1.2012)