Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hennes
  **

  Na české komedie se vždy rád v televizi podívám, tohle je bohužel jedna z těch které ale vynechávám. Snad je to tím, že jsem to viděl xkrát. I když jsou filmy které jsem viděl vícekrát a stále je "můžu". Tohle je opravdu moc průhledné a šedé.(18.11.2010)

 • kingik
  ***

  Na rušné křižovatce dojde ke srážce. Poškozený řidič nabízí viníkovi, ža za pět tisíc na nehodu zapomene. Tomu se však zdá částka vysoká, a tak navštíví advokátní poradnu. Dalším případem je obhajoba starého kamaráda, který byl přistižen při řízení vozu v opilosti. Třetí kauzu vnutí právníkovi jeho matka. Film nenudí jen díky excelentnímu výkonu Miloše Kopeckého v roli advokáta.(5.3.2009)

 • WANDRWALL
  **

  Tenhle advokát pomáhá na straně slabých a trestá pyšné a samolibé. Defilé dosti přesných lidských charakterů projevujících se se v situacích, jak jinak.(26.8.2010)

 • Gemini
  *

  Nějak mi ne a ne dojít, proč že se to označuje jako komedie...(15.5.2003)

 • dobytek
  ***

  Je znát, že Vladimír Čech točil hlavně kriminální filmy. Miloš Kopecký v roli advokáta chvílema působí spíš jako detektiv Columbo. Sám vyslíchá svědky, zajišťuje důkazy, atd... Sice je to dost těžko uvěřitelný, ale mě to docela bavilo. V těch 76 minutách nejsou žádný hluchý místa a Miloš Kopecký předvádí svůj vysokej standard. Taky mě potěšily záběry z provozu v Praze. Třeba takový dnes už téměř zapomenutý nákladní taxíky a podobně... 65%(3.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace