poster

Žít a nechat zemřít

 • Velká Británie

  Live and Let Die

 • slovenský

  Žiť a nechať zomrieť

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1973, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  Nezapírám, že Moora jako Bonda moc nemusím. Navíc tenhle příběh s voodoo bubákama taky není z nejsilnějších. Ale aby se neřeklo, je to pořád lepší, než ty cik cak sračky, co z mého oblíbeného agenta Jejího veličenstva dělají dnes našlehaný píčusové z reklamek(9.11.2010)

 • dr.horrible
  ***

  Tri veci na Live and Let Die stoja zato: Ústredný song, mladá Seymourka a naháňačka na motorových člnoch. A toť vše. Moore mi ako Bond nesedí, navyše je to celé nejak moc ujeté, komediálne a blbé. Ehm, viz Kiddo(22.1.2016)

 • HAL
  ***

  Negři, samý negři - ještě že je tu velký bílý boss James Bond, který jim všem nakope jejich černý řitě. Toliko k ději, který sice ničím příliš nevybočuje z řady Bondovek (slušně zahraný Bond, ženy, superzáporáci, vynálezy, atd.), ale je ho dost tak maximálně na hodinu a půl, zatímco Žít a nechat zemřít má přes dvě hodiny a tudíž nehorázně nudí a to nejen v dialogových scénách, ale i v těch kde by měl být nejvíce dynamický a výrazný - v akci. Napětí veskrze mizivé, opravdu dobré spektakulární trikové a eye candy záběry by mezi tunami vaty taky jeden lupou pohledal... aspoň ty ženy, resp. TA žena tentokrát opravdu stojí za to - Solitare v podání Jane Seymour patří mezi Bondgirls jednoznačně k těm nejkrásnějším. 5/10(9.9.2008)

 • Tuxedo
  ****

  První Mooreova bondovka není tak napěchovaná Mooreovými vtipy, snad proto je asi jedna z jeho nejlepších.(19.4.2005)

 • pan Hnědý
  ****

  8. Bond - Na stříbrném plátně už nastupuje nový James Bond a musím potvrdit, že na nový post nastoupil vynikající Roger Moore, kterého jsem si zamiloval (šarmantní, akčnější). Naprosto převažující pozitiva a superlativy pro Hamiltonovu režii.(16.6.2012)

 • Roger Moore

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace