poster

Žít a nechat zemřít

 • Velká Británie

  Live and Let Die

 • slovenský

  Žiť a nechať zomrieť

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1973, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  8. Bond - Na stříbrném plátně už nastupuje nový James Bond a musím potvrdit, že na nový post nastoupil vynikající Roger Moore, kterého jsem si zamiloval (šarmantní, akčnější). Naprosto převažující pozitiva a superlativy pro Hamiltonovu režii.(16.6.2012)

 • Matty
  ****

  Bond kontra blaxploitation: okultismus zredukovaný na magii, masky a mák, hlemýždí rozjezd, absurdně natahovaná akční scéna s motorovými čluny a primitivní šerif Pepper... ale taky velkopadoušsky nafoukaný padouch (inspired by Onassis), výborný úvodní song, doktorka Quinnová jako bondgirl a dokonale svěží Moore, pálící jednu trefnou hlášku za druhou. 75% Zajímavé komentáře: Marigold, Vitason(30.12.2010)

 • lesumir
  ****

  Super bondovka, Moore si nasadil latku vysoko a vzdycky v dalsich dileh shodil. Asi taky tim, ze uz zacal hrat jako starsi. Hvezdicku navic dostava i za titulni pisen, hlavne zacatek songu je uzasny.(9.7.2007)

 • Boss321
  ****

  První bondovka s Rogerem Moorem. Příběh není vůbec špatný a ústřední píseň Live and Let Die od Wings je jedna z nejlepších jaká se v Bondovi kdy objevila. Bondgirl Jane Seymour je opravdu překrásná.(2.12.2007)

 • Enšpígl
  ****

  Na plac nastoupil nový Bond... James Bond v podání Moorea.....Rogera Moorea a nástup je to vskutku famozní. Klukovského rošťáka s anglickým humorem vystřídal klidas s cynickými hláškami. Svou misi pradoxně začíná tam kde i Sean Connery tedy na Jamajce, bohužel už nám tam neleze z moře krásná Ursula Andress, zato nám tam nalezlo spoustu vyznavačů kultu Voodoo a je třeba aby to 007 vyřešil a mohli se tam vrátit krásný holky v bikinách a ne aby tam oxidovali sráči s hadama,kartama, hrobama , podřízeljma slepicema a bůh ví čím ještě. A Akce může začít a byla dobrá, moc dobrá, zaporák byl taky zdatnej soupeř z řad černošské populace a Bond girl ?? Tu jsem měl tehdenci chránit i z mé postele,aby mohla žít , byla by škoda nechat tuhle bondovku zemřít.(28.12.2006)

 • Roger Moore

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace