Běžící muž

Muž na úteku

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 1987, 101 min

• sepp

VELMI slaba adaptace tak dobreho Kingova romanu. Jednim slovem zklamani...(3.9.2003)

Nezda sa mi tento film az tak zly, aby si zasluzil az tolko vela nizkych hodnoteni na CSFD. Myslel som si, ze ked si tento film zopakujem priblizne po 15-tich rokoch, ze budem o dost sklamany, ale nie je to pravda. Bavilo ma to rovnako a bolo pre mna zaujimave divat sa na ludi - divakov brutalnej show, ktori sa tak lahko daju zmanipulovat tym, co im televizia ukaze. Jasne, ze taky PREDATOR, ktory bol natoceny v tom istom roku je 100x lepsi, ale to by som zase neporovnaval. Urcite sa v tomto filme da najst vela chyb, ale bavilo ma to, takze tak trosku na protest davam tomuto filmu 4 hviezdicky... 09.01.2011 ________ Arnold Schwarzenegger - (Ben Richards) +++ Maria Conchita Alonso - (Amber Mendez) +++ Yaphet Kotto - (William Laughlin) +++ Jim Brown - (Fireball) +++ Jesse Ventura - (Kapitán Freedom) +++ Erland van Lidth - (Dynamo) +++ Produkcia: Rob Cohen +++ Hudba: Harold Faltermeyer +++(9.1.2011)

rozpočet : $27 million tržby americké : $38,122,105(9.1.2007)

• Djkoma

Nesmrtelný Arnold dokazuje, že umí dobře nejen mlátit nepřátele, ale i běhat. Všechno v tomto filmu vypadá velmi levně až na jako vždy slušného Arnolda.(6.6.2006)

Asi ne přesně to, co si King při psaní knížní předlohy představoval, ale i tak další povedená Arnoldovka, nad kterou klukovské srdce zaplesá. Namakaný Arnold, spousta brutálních, pitoreskních a až marvelovsky superhrdinských záporáků a typická 8Oth´s písnička na závěr!(9.8.2006)