Na tomhle filmu je právě nejlepší ta nadměrná brutalita, která tolik vadí místnim Mirkům Dušínům. Díky tý nadměrný brutalitě se totiž Běžící muž dostává na trochu vyšší úroveň, než např. Komando, Rambo a podobný kundoviny.(27.12.2006)

Asi ne přesně to, co si King při psaní knížní předlohy představoval, ale i tak další povedená Arnoldovka, nad kterou klukovské srdce zaplesá. Namakaný Arnold, spousta brutálních, pitoreskních a až marvelovsky superhrdinských záporáků a typická 8Oth´s písnička na závěr!(9.8.2006)

Pořád mi nedochází, proč by se měl film inspirovaný knihou držet předlohy jak hovno boty. Opravdu není možné se inspirovat pouze v myšlence a vytvořit samostatné dílo? Když už dáváte odpad, tak k tomu mějte nějaký rozumnější důvod, než zklamané srdíčko Kingo-fanouška, který nedostal doslovný filmový přepis oblíbené knihy. P. S. Jeden z nejlepších Arnoldových kousků (a jedna z velmi povedených knih S. Kinga)(29.3.2014)

Arníí jak se sluší a patří, moře ironických hlášek, při každém zabití protivníka si neodpustí utrousit ještě nějakou poznámku. Trošku slabší než jeho nejlepší kousky, body získává příběh za svou nadčasovost. Arnold Schwarzenegger is The Running Man. 60%(12.10.2011)

Místo poněkud nudného vitamínu B jsem v době revolučního rychlodabingu poctivě konzumoval jeden B-film za druhým. Většinu z nich si pamatuji již jen matně, ale Arnoldovu destrukci úchylných bojovníků si vždycky rád osvěžím, i když mým uším poněkud nesedí, když každá postava zbytečně disponuje vlastním dabérem.(9.9.2011)

• - Choreografii k úvodní znělce The Running Man Show vytvořila Paula Abdul. (Chatterer)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 41. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve scéně, kdy se běžící muži setkají poprvé se Sub-Zerem (Toru Tanaka), je Ben (Arnold Schwarzenegger) naražen Sub-Zerem na mantinel. Poté jeho obrýlený kolega utíká přímo do kamery, načež je možné všimnout si ruky, která jej zbrdí, aby do kamery nenarazil. (Pepy)