• novoten

Nejhorší Arnold. Nevím, na čem ujížděl scénárista, ale přinejmenším na Terminátorovi určitě, protože Hnutí odporu a "Já se vrátím" mluví za vše. Zpočátku slibný námět ničí hromada nelogičností, vousatý Arnold a lovecké panoptikum v čele s Vánočním stromečkem. Šílenost na n-tou, ze které přítomnost rakouského dubu v hlavní roli dělá nepochopitelný úkaz.(20.2.2006)

Hyperklasické béčko béčkové nejbéčkovatější. Arnold tu má opět své skvělé hlášky, ale nejlepší jsou ti lovci co ho chtěj zabít. Šílenej asijskej hokejista Profesor Sub-Zero. Létající negr s plamenometem Fireball. Tlustej operní zpěvák v římskym brnění co střílí elektrický blesky Dynamo. Motorkář s motorovou pilou Buzzsaw a konečně Kapitán Freedom ve skvělém podání Jesse Ventury.(21.2.2006)

• Djkoma

Nesmrtelný Arnold dokazuje, že umí dobře nejen mlátit nepřátele, ale i běhat. Všechno v tomto filmu vypadá velmi levně až na jako vždy slušného Arnolda.(6.6.2006)

• Tyler

Na začátek je třeba říct,že Arnieho filmy nikdy nebyly světoborné (až na výjimky potvrzující pravidlo),ale vždy jsem se u nich královsky bavil.Což bohužel není případ Běžícího muže.A přitom jistý potenciál tu byl.Škoda,že přišel vniveč.(27.1.2003)

• Morien

-"Panebože." -"To nebude bůh." Nesnáším, když se koukám na, sice béčkový, film, který pojednává o zmanipulovatelnosti lidí televizí, a do toho mi běhají upoutávky televizní stanice, co to vysílá, na nějakou posranou reality show, kterou začnou vysílat za šedesát hodin dvacet minut. Šedesát hodin deset minut. Šedesát hodin! Padesát devět hodin padesát minut!(27.8.2010)

• - Snímek je částečně založen na novele, kterou Stephen King napsal pod pseudonymem Richard Bachman. Psal ji 72 hodin. (M.U.M)

• - Poslední film Erlanda van Lidtha (Dynamo). (Chatterer)

• - Oblek bežiaceho muža je značky Adidas. (marciano)