poster

Běžící muž

 • USA

  Running Man, The

 • slovenský

  Muž na úteku

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 1987, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *

  Bezdůvodná (a ještě ke všemu špatně natočená) brutalita v kombinaci s dementním scénářem a koženým Schwarzeneggerem činí z tohoto filmu neuvěřitelné svinstvo, které dělí od odpadu pouze ten fakt, že (bohužel) existují ještě horší filmy...(22.5.2003)

 • Mr.Apache
  odpad!

  Škvár, který mě naštěstí neodradil od toho abych si koupil Kingovu knihu. Ještě štěstí, že byla jedna z prvních, která u nás od něj vyšla. V pozdějších dobách bych si ji už asi nekoupil - tak špatný dojem ve mě ten film zanechal. Ale tehdy jsem díky dobrému dojmu z těch pár vyšlých kingovek ještě zariskoval. A nelituji dodnes. Že mám hodnotit film? Aha. Takže: Škvár. Těch pár povedených drobků, co tam zůstalo hlavně díky kvalitní předloze, nezachrání můj zoufalý pocit z této akční splácaniny. Zdá se, že Running Man na kvalitní filmovou verzi stále čeká. I když se obávám, že už je asi pozdě.(25.5.2007)

 • Matty
  **

  Béčková zhovadilost s nádherně amorálním přístupem k násilí, který je sice vlastní většině Arnieho filmu, ale málokde je to podloženo tak slaboduchým scénářem. 40% Zajímavé komentáře: choze, gudaulin, Sir Ludvig, gjk79(12.4.2006)

 • Radek99
  odpad!

  Hodně špatné akční béčko, co si hraje na film s poselstvím. Tohle bylo možná trochu zajímavé, když se to sem dostávalo podivuhodnými cestami přes železnou oponu, dnes už je to ale jen vyčpělý filmový štěk...(5.5.2007)

 • dobytek
  ***

  Na tomhle filmu je právě nejlepší ta nadměrná brutalita, která tolik vadí místnim Mirkům Dušínům. Díky tý nadměrný brutalitě se totiž Běžící muž dostává na trochu vyšší úroveň, než např. Komando, Rambo a podobný kundoviny.(27.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace