• Tosim
  **

  Menšíkovi, Sovákovi a ostatním byste přerod v uvědomělé jézéďáky uvěřili, jenom to ostatní je neuvěřitelně chatrné...(2.8.2003)

 • igi B.
  **

  Zloděj křičí "Chyťte zloděje" :-) Rutinní postbudovatelská ptákovina na téma >polepšení lumpů pod vlivem kolektivní dobroty< ... No - snad se tomu tenkrát i >lidi< smáli... Formou díky hereckému obsazení ještě snad vcelku snesitelné, obsahem však už méně. Typická agitka z pomalu zahnívající >novotnovské< éry. Každopádně v té době už vznikající "česká nová vlna" mistra Čecha poněkud minula... ;-)(5.7.2006)

 • rikitiki
  odpad!

  Dobří herci v příšerném ideologickém filmu o tom, že je zločinem nechávat si produkty svého hospodářství, protože na ně má nárok družstvo. Kvůli strašlivému lživému nánosu, zvlášť když člověk ví, jak to se zakládáním družstev bylo doopravdy, si to zaslouží odpad, i když je film zručně řemeslně udělaný a hraje v něm herecká špička. /2. 6. 13./(2.6.2013)

 • cariada
  *****

  Naprosto skvělá komedie odehravající se na začítku 60 .let na vesnici. Kde vládne klan rodiny Musilů. Přijíždí trojice propuštěných věznů s úmyslem vstoupit do Jzd a okráct je. Jenže pokladna je prázdná jelikož všechno si rozdělují Musilovci. Jeden z bývalých věznů V. Menšík se dostane do hospody ,kde se uchytí a jeho dva kolegové s pomocí Musilů vstoupí do Jzd na velké funkce s tím ,že si Musilové myslí ,že budou moc kráct dál a odnesou to ty bývalí trestanci. Ale ty velice rychle pochytí o co ,že jde. A tak jim nezbývá než zarazit kradení Musilům. A donutit je makat a "odevzdávat" dodávky vajec a jiných plodin. Nakonec ,když je pokladna plná a mají jít na akci ,se vrací z kriminálu Béda Musil (který jim doporučil ,aby se tam vydali do té obce) manžel paní hostinské ,kde se usídlil (V.Menšík). Loupež zruší ,ale nakonec k ní přece dojde ,jneže né tak jak se domluvili.(29.10.2007)

 • LiVentura
  ***

  Hezká komedie o zlodějích, kteří jsou všude kolem nás, nebo jsme kolem nás..?!!(15.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace