• rikitiki
  odpad!

  Dobří herci v příšerném ideologickém filmu o tom, že je zločinem nechávat si produkty svého hospodářství, protože na ně má nárok družstvo. Kvůli strašlivému lživému nánosu, zvlášť když člověk ví, jak to se zakládáním družstev bylo doopravdy, si to zaslouží odpad, i když je film zručně řemeslně udělaný a hraje v něm herecká špička. /2. 6. 13./(2.6.2013)

 • Marthos
  *

  Kontroverzní osobnost režiséra Vladimíra Čecha je jednou z nejsmutnějších kapitol československého poválečného filmu. Natáčel špatné filmy ve špatných obdobích, družstevnické komedie nevyjímaje. Ta o (ne)napravitelných zlodějích vyniká snad jen hereckým obsazením, v němž se objevují také jména Vladimíra Menšíka, Jiřího Sováka, Josefa Kemra či Stelly Zázvorkové. Ani oni ovšem nedokázali překonat slabiny tendenčního scénáře a nepříliš invenčního režijního vedení.(4.10.2014)

 • zette
  **

  Vynikajici herecke obsazeni a slibny zacatek filmu, pak uz jen pro otrle...(31.10.2007)

 • WANDRWALL
  ****

  "A co vy?" "Ale, tak pořád..." "Pořád se krade," udiveně se tváří O. Krejča bodrému policistovi do ksichtu a ten odvětí :"Pořád, pořáíd". "Ale děte."(25.9.2010)

 • LiVentura
  ***

  Hezká komedie o zlodějích, kteří jsou všude kolem nás, nebo jsme kolem nás..?!!(15.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace