• WANDRWALL
  ****

  "A co vy?" "Ale, tak pořád..." "Pořád se krade," udiveně se tváří O. Krejča bodrému policistovi do ksichtu a ten odvětí :"Pořád, pořáíd". "Ale děte."(25.9.2010)

 • Hennes
  ***

  Sovák s Menšíkem to zahráli skvěle. Kdo by jim nevěřil polepšení. Za pár let si to zopakovali v Což takhle dát si špenát. V tomhle snímku je ale velké množství vynikajících herců. Jinak je to socialistická satira pro pro správný chod zemědělského družstva.(29.12.2010)

 • zette
  **

  Vynikajici herecke obsazeni a slibny zacatek filmu, pak uz jen pro otrle...(31.10.2007)

 • Slartibarkfast
  ***

  Stará dobrá česká komedie o zlodějích, kteří okrádají zloděje. Neskutečná plejáda skvělých herců, kteří dokáží opravdu pobavit. Možná, že scénář není zas až ak skvělý, což je velká škoda, ale i tak se dá na tenhle film pohlížet jako na celkem slušný počin. 65%(7.12.2012)

 • igi B.
  **

  Zloděj křičí "Chyťte zloděje" :-) Rutinní postbudovatelská ptákovina na téma >polepšení lumpů pod vlivem kolektivní dobroty< ... No - snad se tomu tenkrát i >lidi< smáli... Formou díky hereckému obsazení ještě snad vcelku snesitelné, obsahem však už méně. Typická agitka z pomalu zahnívající >novotnovské< éry. Každopádně v té době už vznikající "česká nová vlna" mistra Čecha poněkud minula... ;-)(5.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace