poster

Listopadová romance

 • USA

  Sweet November

 • Slovensko

  Novembrová romanca

 • Slovensko

  Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

 • maxi6
  *

  Proti Romancím i Theron jsem nikdy nic neměl a mám je rád, ale toto byl doopravdy paskvil.........(28.10.2004)

 • Handle
  ****

  Takže, mně se to líbilo hodně, i když ze začátku jsem až tak moc nadšený nebyl (působilo to na mě trochu naivně), ale po zhlédnutí musím říct, že já si prostě takhle představuju nadprůměrnou romantiku. Né špičkovou, ale nadprůměrnou. Musím říct, že mě poměrně zaráží nízké hodnocení...(12.7.2010)

 • nash.
  ****

  Kouzelný listopad, kterému dodává kouzlo a energii především úžasná, charismaticky svérázná Charlize Theron, a humor překvapivě třeba Jason Isaacs. Úsměvná i smutná romantika, postavená na neobvyklém námětu, možná tlačená tím správným směrem trochu na sílu, ale když to tak vezmu, tak ku prospěchu věci. Užil jsem si to poprvé, podruhé, potřetí a užiju si to i příště. Bez ohledu na množství odsuzujících komentářů.(21.12.2013)

 • Big Bear
  ***

  Melancholicko - romantické drama na pošmourné listopadové odpoledne, které asi spíše ocení naše drahé polovičky. Už jen kvůli Keanovi Reeves:-) Normálně by to bylo za dvě hvězdičky, ale za přenádhernou Charlize dávám třetí. * * *(17.11.2011)

 • tron
  **

  Americký romantický blábol. Našťastie režisér pochopil, že na kvalitnom scenári to nepostaví (lebo ho nemá) a tak rozumne stavil na atraktívnych hercov, Theronovú a Reevesa. Našťastie nie sú až takí afektovaní, ako zvyknú bývať (hlavne Theronová) vo svojich iných snímkach, takže v ich spoločnosti strávite celkom príjemný americký sen (máte radi psov?). Výrazným bonusom je maličkým priestorom obdarovaná Lauren Grahamová v spodnom čiernom prádle, najsexy televízna mama na svete („Gilmoreove dievčatá“).(13.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace