Listopadová romance

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

• borsalino

...právě to běží v TV, ale hodnotit to nemohu, protože nemám sílu to dokoukat i za cenu obětování rodinného klidu. Připadá mi to takové nanicovaté, nelogické a pro mě obtížně vstřebatelné, abych ve filmu něco našel. Buď to pro mě režisér ten zlatý hřeb dobře schoval, v opačném případě...vždyť víte...(9.9.2012)

Melancholicko - romantické drama na pošmourné listopadové odpoledne, které asi spíše ocení naše drahé polovičky. Už jen kvůli Keanovi Reeves:-) Normálně by to bylo za dvě hvězdičky, ale za přenádhernou Charlize dávám třetí. * * *(17.11.2011)

Původně jsem se dívat nechtěla, ale nakonec jsem televizi nechala zapnutou a dívala se. Čekala jsem mnohem více a film mě nenadchnul. Rozhodně mě to nijak nechytlo a nedojalo, takže tímto dost ubírám body z celkového hodnocení. Charlize byla úchvatná ve Zrůdě, ale tady si mě moc nezískala. A Keanu pro mě navždy bude Neo. Nejiskřilo to mezi nimi a jako hlavní dvojice se mi moc nezdáli. Já nevím, tenhle film mě zkrátka moc nezaujal. Příběh by tam byl, ale za srdce mě nechytnul. Viděla jsem mnohem lepší romantické filmy. (Ale taky mnohem horší). To, že se mi Listopadová romance moc nepozdává, zaviňuje asi ten fakt, že mi moc nesedla ústřední dvojice.(16.6.2013)