Listopadová romance

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

• jhrasko

Nekompromisne 1 ! Vrchol červenej knižnice a lá Hollywood. I keď ak to bol úmysel, tak potom je Sweet november dokonalý. Dokonalý GÝČ ! Ale nie pre mňa.(19.1.2009)

Málokdy tenhle film dokoukám do konce, ale nádherná Charlize Theron ve mně vždycky dovede probudit obrovskou touhu žít a smát se, protože život je tak krásnej..(31.10.2006)

Kýčovité, ale dojemné. Mně se to celkem líbilo. Dvojici Reeves a Theron to v Ďáblově advokátovi slušelo, a tak je O´Connor dal znovu dohromady v Listopadové romanci. A udělal dobře.(28.6.2005)

tahle "smutná " romanitka s Charlize Theron má něco do sebe. No, vlastně se mi to dost líbilo, protože je to fakt z drtivý většiny strašně pohodovej a zábavnej film a ten kousek, co zbývá, je takový to nutný zlo, který se muselo stát, aby to kritici úplně neroztrhali na hadry(29.6.2007)

Moje oblíbená záležitost, kterou si rád obhajuji proti všem. Romantika se smutných nádechem je prostě mou slabinou a dojemný příběh dívky, která se z více či méně závažných důvodů bojí závazků a muže, který ve svém workoholismu vidí jen sebe a kteří se hledali, až se našli, proto nedokážu jakkoli odsoudit. Kam se hrabe Podzim v New Yorku, Listopadovou romanci si vždycky rád prožiju znovu.(4.4.2006)