Listopadová romance

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

• kingik

Téma hrdiny, v tomto případě hrdinky, která je nevyléčitelně nemocná, je už moc obehrané. Charlize Theron s Keanu Reevesem ani moc k sobě nepasují a scény, ve kterých se měli obejmout a říct si milá slova, byly velmi strojené. Je to dáno také jejich vysokým hvězdným statusem, protože oba mají navíc, než hrát v uplakané romanci, která nedokáže vtáhnout do děje. Chtělo to něco procítěnějšího, ale nestalo se. Na mě moc povrchní po všech stránkách.(19.12.2010)

Takže, mně se to líbilo hodně, i když ze začátku jsem až tak moc nadšený nebyl (působilo to na mě trochu naivně), ale po zhlédnutí musím říct, že já si prostě takhle představuju nadprůměrnou romantiku. Né špičkovou, ale nadprůměrnou. Musím říct, že mě poměrně zaráží nízké hodnocení...(12.7.2010)

Charlize Theron má zde naprosto dokonalý účes a moc jí to sluší. Ona je tou hlavní hybatelkou děje, tou která dokáže okuzlit nejen Keanu Reevese.(29.5.2006)

Ten filmek mám moc rád a to nejen díky kráse Charlize Theron. Je to hezké a smutné.(3.6.2004)

Scenar je desnej, ale Keanu a Charlize jsou proste nadprumerni, takze jen diky nim jim musim dat o hvezdicku navic nez si ten jinak prumerny film zaslouzi. Charlize je zenska, do ktery bych se zamilovala i ja a Keanu miluju uz davno :)(20.6.2009)