Listopadová romance

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

• sinp

Ne, tak takhle ne, to ani náhodou. Korejský námět je naservírován "po Americku" a neskutečně hloupě. Čekal jsem, jak si scénáristé poradí s proměnou charakteru Keanu Reevese a oni mě skutečně překvapili. Zničehonic se změnil (no, vlastně mimochodem - předtím se stačil vyspat s hlavní hrdinkou v podání Charlize Theron, to bude asi ta proměna). Scénář je jeden z nejhorších v oblasti romantických komedií, vůbec nechápe námět a odříkává trapné fráze. Zpracování je obdobně špatné, navíc šíleně smrtelně se tvářící, a ke konci citově vydírající (i Korejské romance občas přehnou míru, ale proboha ne takhle). Charlize Theron obětovala Pearl Harbor kvůli téhle břečce. Jediné co jí může těšit je fakt, že ani Pearl Harbor se zrovna příliš nepovedl. Listopadová romance je jeden z nejnaivnějších a nejhloupějších filmů, co jsem kdy viděl. Souhlasím, že ten film buď zaujme, nebo vůbec - Mě vůbec.(2.8.2005)

• HoneyBunny

Bože, to byl ale blábol. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se ve filmu objeví Jason Isaacs, i když jeho postava taky pořád jenom blábolí.(3.11.2004)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +když hrála Enya tak jsem se tetelil, to byly jedny z nej scén -Keanu Reeves i Charlize Theron mi přišli nevýrazní/// Proč mám pocit, že jsem tenhle film nedávno viděl. Napoprvé mě možná potěšil, napodruhé mě však už nudil. Tohle je slabší film i přesto, že má vážnou pointu./// Celkem 46%///(30.11.2008)

Kouzelný listopad, kterému dodává kouzlo a energii především úžasná, charismaticky svérázná Charlize Theron, a humor překvapivě třeba Jason Isaacs. Úsměvná i smutná romantika, postavená na neobvyklém námětu, možná tlačená tím správným směrem trochu na sílu, ale když to tak vezmu, tak ku prospěchu věci. Užil jsem si to poprvé, podruhé, potřetí a užiju si to i příště. Bez ohledu na množství odsuzujících komentářů.(21.12.2013)

• gibbon

Tak tohle je křeč. Nejvíc to přípomíná nevtipnou parodii na korejská romantická dramata, ve kterých emoce narozdíl od tohoto zmetku opravdu jsou.(2.7.2005)