poster

Listopadová romance

 • USA

  Sweet November

 • Slovensko

  Novembrová romanca

 • Slovensko

  Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

 • Yardak
  ****

  Cáklá a krásná Theron, sympaťák Reeves, San Francisco a nálada na netradiční romanťák = 4 hvězdy.(11.7.2010)

 • Malarkey
  ****

  Když bych tenhle film měl k něčemu přirovnat, tak snad jenom k té nejkrutější realitě, kterou v nás skrývá mnoho z nás, jen málokdo se ale upřímně otevře, aby tím dokázal, že život nenabízí jenom příjemné poklábosení nad oroseným půllitrem v nějaké dávno zapadlé putice na dně světa. Keanu Reeves o tom nemusí dlouho vyprávět. V životě si prožil svoje, ale tenhle film mu to také neusnadnil. Charlize Theron je parádní herečka. To, co tady zahrála nemá chybu. Bylo mi ji hrozně líto, zároveň jsem jí ale přál obrovské štěstí právě s jejím filmovým parťákem. A tvůrci jim to fakt neusnadnili, čímž mi vlastně připomnělo, že původně tenhle film byl totálně romantickej. Jenže i ta nejkrásnější chvilka musí jednou skončit...(7.5.2014)

 • selfesteem
  *****

  Keanu Reeves a Charlize Theron po Ďáblovu advokátovi opět spolu. Tahle dvojka je prostě dokonalá, báječně se k sobě hodí a neuvěřitelně to mezi nimi jiskří. Listopadovou romanci jsem viděla tak trochu společně s Podzimem v New Yorku, "Podzim" však považuji o něco slabší než "Romanci" - vím však, že s přibývajícím věkem se mi ten film bude "líbit" čím dál víc. Stačilo totiž pět deset let navrch a já změnila u "Podzimu" jednu * za čtyři****. Listopadová romance mě však spolehlivě rozebírá už od počátku na malé kousíčky, a ačkoli jsem jí viděla už po x-té, pořád mě rozesmívá a dojímá, někdy až hrůza.(3.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace