Listopadová romance

Novembrová romanca

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

Ten filmek mám moc rád a to nejen díky kráse Charlize Theron. Je to hezké a smutné.(3.6.2004)

Keanův herecký projev, který postráda výraz, nemůže zabránit tomu, aby zcela pasivně okupoval kamery. Je na to prostě až příliš hezký. Za Keanu tři hvězdy, vše ostatní je balast.(17.11.2011)

Původně jsem se dívat nechtěla, ale nakonec jsem televizi nechala zapnutou a dívala se. Čekala jsem mnohem více a film mě nenadchnul. Rozhodně mě to nijak nechytlo a nedojalo, takže tímto dost ubírám body z celkového hodnocení. Charlize byla úchvatná ve Zrůdě, ale tady si mě moc nezískala. A Keanu pro mě navždy bude Neo. Nejiskřilo to mezi nimi a jako hlavní dvojice se mi moc nezdáli. Já nevím, tenhle film mě zkrátka moc nezaujal. Příběh by tam byl, ale za srdce mě nechytnul. Viděla jsem mnohem lepší romantické filmy. (Ale taky mnohem horší). To, že se mi Listopadová romance moc nepozdává, zaviňuje asi ten fakt, že mi moc nesedla ústřední dvojice.(16.6.2013)

• tron

Americký romantický blábol. Našťastie režisér pochopil, že na kvalitnom scenári to nepostaví (lebo ho nemá) a tak rozumne stavil na atraktívnych hercov, Theronovú a Reevesa. Našťastie nie sú až takí afektovaní, ako zvyknú bývať (hlavne Theronová) vo svojich iných snímkach, takže v ich spoločnosti strávite celkom príjemný americký sen (máte radi psov?). Výrazným bonusom je maličkým priestorom obdarovaná Lauren Grahamová v spodnom čiernom prádle, najsexy televízna mama na svete („Gilmoreove dievčatá“).(13.5.2006)

• HoneyBunny

Bože, to byl ale blábol. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se ve filmu objeví Jason Isaacs, i když jeho postava taky pořád jenom blábolí.(3.11.2004)