Listopadová romance

Romanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2001, 116 min

• maxi6

Proti Romancím i Theron jsem nikdy nic neměl a mám je rád, ale toto byl doopravdy paskvil.........(28.10.2004)

"Ó, pane Bože, to bylo skvělý !! Jsme jako Bonnie a Clyde, že jo ?!" - "Ne, to nejsme !!" - "Proč ne !!" - "Protože je oba zastřelili.." ;)(30.7.2016)

• BoPo

Romantika, ktorá je miestami až priveľmi silnej koncentrácie. Z môjho pohľadu všetko zachraňuje Charlize Theron. Avšak nič to nemení na tom, že sa znova jedná o veľmi obohranú pieseň. Znova zafungovala hollywodská rovnica: Jedna mužská hviezda pre ženské publikum + jedna krásna herečka pre mužské publikum + romantika + zvieratká = vysoká pravdepodobnosť že sa nám peniaze vrátia a ešte aj čo to zarobíme.(12.6.2011)

• Slarque

Takhle pitomě vykonstruovaný příběh už jsem dlouho neviděl. Už od začátku jsem si říkal, že tohle snad nemůžou myslet vážně. Dokud byla Charlize střelená a Keanu suchar, bylo to ještě celkem v pohodě. Ale jak klopýtali přes jednotlivé scénáristické překážky, přestával jsem jim věřit. Tudíž pro mě byl nakonec nejlepší Jason Isaacs. Tenhle doják na mně zkrátka nefungoval.(27.10.2004)

Hezké, duo Reeves / Theron funguje.(27.5.2008)