poster

Jádro

 • Velká Británie

  The Core

 • Slovensko

  Jadro

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Velká Británie / USA, 2003, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Docela originalni katastrofickej film, ale mohlo to dopadnou daleko lip. Nejlepsi jsou sceny mimo jadro, protoze to jak blbnou ptaci, pristroje atd. je fakt paradni, ale jakmile se dej presune do lode jedouci k jadru, zacne to bejt docela nuda, protoze se tu nic kloudneho nedeje, krome par klasickejch problemu. Kdyby mel film tak 90 minut, bylo by hodnoceni lepsi, ale takle jsou to jen lepsi 3*. Tak po dalsim skouknuti hvezdicku pridavam, porad se mi sice nejvic libil uvod pred spustenim vrtani do jadra, ale je to proste svizne, zabavne a misty napinave natocenej katastrofickej film s originalni katastrofou, fajn hercema a dneska uz sice ne nejak extra super pusobicima, ale presto dostacujicima trikama.(3.4.2006)

 • golfista
  ***

  Je to zajímavý, jak mi v některých filmech vadí i malá "nelogičnost" a tady mi nevadilo tolik ptákovin a pitomostí :) Jako nenáročná zábava na zimní večer celkem slušný i když filmu ke konci trošku dochází dech. Je to tak 50%.(13.11.2003)

 • petero
  **

  Ako mohlo niekoho napadnut natocit takuto blbost. Vdaka skvelim trikom a fajin uvodných katastrof som to prežil. Takze tý američania dokazu natočit hocičo, len na to musi byť vhodna doba.(16.2.2005)

 • Trellíno
  ***

  Překvapivě velice zábavné. Totální béčko, ale s áčkovým rozpočtem. Přes značnou délku jsem ani na chvíli nepohlédl na hodinky. A dokonce jsem v klidu přešel značný počet fyzikálních a chemických ptákovin, vim o tom, že tam byli a vůbec jsem je neřešil a v klidu je přecházel dál. To samo vypovídá o tom, jak dobře jsem se bavil, když jsem na takové věci, které mi normálně naprosto v klidu zničí zážitek z celého filmu, neměl čas.(29.10.2003)

 • POMO
  ***

  Po všetkých stránkach čistý štandard. Tak trochu napínavé, tak trochu nudné, tak trochu sentimentálne, tak trochu blbé a tiež tak trochu ftipné a príjemne odľahčené. Niečo medzi ARMAGEDDONOM a DRVIVÝM DOPADOM, akurát ani poriadne akčné, ani dosť psychologické. Proste len také light dobrodružstvo v technicky brilantnom a herecky pôvabnom prevedení. Postačí vidieť doma, pokiaľ možno na väčšej obrazovke a s dobrým zvukom.(26.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace