Jádro

The Core

Jadro

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Velká Británie / USA, 2003, 126 min

Docela originalni katastrofickej film, ale mohlo to dopadnou daleko lip. Nejlepsi jsou sceny mimo jadro, protoze to jak blbnou ptaci, pristroje atd. je fakt paradni, ale jakmile se dej presune do lode jedouci k jadru, zacne to bejt docela nuda, protoze se tu nic kloudneho nedeje, krome par klasickejch problemu. Kdyby mel film tak 90 minut, bylo by hodnoceni lepsi, ale takle jsou to jen lepsi 3*. Tak po dalsim skouknuti hvezdicku pridavam, porad se mi sice nejvic libil uvod pred spustenim vrtani do jadra, ale je to proste svizne, zabavne a misty napinave natocenej katastrofickej film s originalni katastrofou, fajn hercema a dneska uz sice ne nejak extra super pusobicima, ale presto dostacujicima trikama.(3.4.2006)

Ja som sa u toho dobre bavil a celkom ma to zaujalo.Až na tie efekty ,ktoré boli miestami dosť umelé.Herci boli tiež dobrý ,hlavne Aaron Echhart.79% - 3*(27.6.2010)

ARMAGEDDON pod zemí.(6.3.2006)

• mandes

rozpočet : $60 million tržby celosvetovo : $74,208,267(24.4.2007)

Překvapivě velice zábavné. Totální béčko, ale s áčkovým rozpočtem. Přes značnou délku jsem ani na chvíli nepohlédl na hodinky. A dokonce jsem v klidu přešel značný počet fyzikálních a chemických ptákovin, vim o tom, že tam byli a vůbec jsem je neřešil a v klidu je přecházel dál. To samo vypovídá o tom, jak dobře jsem se bavil, když jsem na takové věci, které mi normálně naprosto v klidu zničí zážitek z celého filmu, neměl čas.(29.10.2003)