Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• Melies

0 / 10 Ani neskutočne sexy Katrina nedokáže vytiahnuť siedmy (a snáď posledný) diel tejto série z tej kopy sračiek, do ktorej sa namočil. Priznávam, možno to nie je až na odpad, ale keď si spomeniem, aké zábavné boli prvé tri časti, vzkypí mi žlč a na krku mi navrie pulzujúca žila. Bohužiaľ, všetko dobré raz skončí - škoda len, že Policajná akadémia neskončila trochu skorej.(27.12.2005)

• Legas

Výcuc z vycucaného prstu. Kde není Mahony, ani Harris nebere.(10.5.2003)

• sud

Tento díl je slabý, ne však nejhorší. Šestka se mi jeví jako o hodně slabší. Hodně mě zaujal Ron Pearlman v úloze hlavního padoucha a právě on je hlavním (a asi jediným) magnetem filmu. Ještě že Lassard zůstal na záchodě (souhlasím s Tosimem), jinak by to bylo ještě horší.(17.8.2005)

• nash.

Smutný konec jedné legendy...(1.6.2010)

• tron

„Tak takto ma ešte nikdy nikto neponížil.“ – „A nejako inak vás už ponížili, pane?“ Hoci som nikdy sériu POLICAJNÁ AKADÉMIA vyložene nezbožňoval, zároveň som sa nad jej „kvalitami“ snažil kamarátsky privierať oči (občas som si musel dať aj dole okuliare)... ale išlo to. Zdá sa však, že v MOSKOVSKEJ MISII bola prekročená neviditeľná hranica medzi akceptovateľnou blbinkou a už podstatne ťažšie akceptovateľnou trapošinou. Ron Perlman síce vládne plátnu (Christopher Lee nečakane nie), ale to je asi tak všetko. A čo sa týka záverečnej konskej jazdy...(18.8.2007)

• - V scéne, kedy Lassard (George Gaynes) bojuje s Konalim (Ron Perlman) potiahne koberec, aby ho potkol. V nasledujúcom zábere je však koberec dokonale narovnaný. (unclejack)

• - když delegace přistává v Moskvě, je v záběru přistávající letoun Iljušin Il-62, který má motory na zádi. Když však delegace vystupuje z letadla, je v záběru letoun s motory pod křídly (patrně Boeing 707). (Foxhound#1)

• - V kanceláři Aleksandra Rakova (Christopher Lee) se nachází ruská vlajka, která je naopak. (KucC)