Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• Fingon

Dééééébíííííí... První film, ve kterém jsem měl tu čest s úžasným rypákem Perlmanem...(19.4.2006)

• Xmilden

Sledujeme něco úplně jiného. Zatímco minulé díly se natáčely s roční periodou. Moskevská mise si dala trošku na čas. Bohužel, veliká škoda že vznikla. Z původního obsazení nám zůstaly jen ruiny a jako bonus jsme dostali kadeta Connorse. Scéna "Jsem na záchodě" myslím nejlépe vystihuje kam se to vlastně série dostala. 20%(12.3.2012)

• mzss1

Tak tohle já neberu jako nejhorší díl. Nejhorší je šestka. Tohle sice taky není velký zázrak, ale tenhle díl má lepší příběh, vtipné scény, ikdyž to je asi tak všechno. Celkově hodnotím na 41% = ***(24.11.2012)

• Kothy

Policejních akademií je opravdu hodně. Tenhle díl už byl dost zbytečný...(19.12.2016)

• BioGrower

Podľa mňa to nie je úplne najslabší diel(bavil som sa viac ako pri šestke), ale nedá sa ani len prirovnať, kľudne aj k prvým štyrom dielom, je to trochu zábavné, ale po väčšinu času aj trápne. Veľmi slabé **.(27.5.2007)

• - Jediný díl série, který v kinech nevydělal ani milion dolarů. (HellFire)

• - Zvuky použíte v The Game jsou z Donkey Konga na Atari 2600. Samotný přístroj je Nintendo Game Boy. (HellFire)

• - V úvodní scéně, kdy hraje zpravodaj v televizních zprávách tak úspěšnou The Game, drží ve skutečnosti Game Boye bez kazety. (HellFire)