Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko

Policejní akademie: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow

• Rusko

Полицейская академия 7: Командировка в Москву

Policajná akadémia: Moskovská misia

Komedie / Krimi

USA / Rusko, 1994, 83 min

• Tyler

Za Claire Forlani...(19.8.2003)

• Hal_Moore

Ve srovnáním s tímhle dílem jsou všechny ostatní nejzábavnějšími filmy všech dob. Tenhle díl nepatří k filmům zábavným nebo legračním, to v žádném případě. Označení komedie tedy není na místě. Jedna hvězdička za mou oblíbenou herečku Claire Forlani.(18.7.2005)

• Fingon

Dééééébíííííí... První film, ve kterém jsem měl tu čest s úžasným rypákem Perlmanem...(19.4.2006)

• choze

Jediný výrazně slabší díl série a taky jediný, který se v tržbách nevyšplhal přes milion. Obé přičítám roku vzniku. Sbohem osmdesátá léta.(19.7.2007)

• Gemini

Pak se Claire Forlani má prosadit, když hraje v takových perlách...škoda těch krásných očí pro takový brak. Nejvtipnější scény má na svědomí Ron Perlman, respektive poručík Callahanová, která se v nich objevuje s ním:) Zbytek staré gardy působí už notně zoufale... I tak někdy končí legendy.(5.6.2003)

• - V úvodní scéně, kdy hraje zpravodaj v televizních zprávách tak úspěšnou The Game, drží ve skutečnosti Game Boye bez kazety. (HellFire)

• - Jediný díl série, který v kinech nevydělal ani milion dolarů. (HellFire)

• - V úvodní scéně se objevuje Gameboy s barevnou obrazovkou, přestože Nintendo vydalo na trh první barevné přistroje až v roce 1998. (KucC)