poster

Requiem za sen

 • USA

  Requiem for a Dream

 • Slovensko

  Requiem za sen

Drama

USA, 2000, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Vynikajici film o zavislostech a to nejen na drogach. I kdyz je ze zacatku film jako trosku horka komedie, tak se zivoty vsech postupne horsi az to vyvrcholi v dost depresivnim finale. Herci hrajou slusne, prekvapil me Jared Leto, kerej byl fakt dobrej, od Jeniffer Conelly jsem dobrej vykon cekal, Marlon Wayans ukazal, ze umi hrat, a taky me prekvapila Ellen Burstyn, samozrejme, ze velkej podil na jejim vykonu ma fakt, ze byla dost hrozive nalicena, a jeji zavislost byla asi nejtezsi, ale predvadi fakt uzasnej vykon. Co se mi dal hodne libilo je vyniikajici, misty klipova kamera a skvela hudba. Jeden z nejlepsich filmu o zavislostech.(29.8.2005)

 • Tom Hardy
  *****

  Nikoli dokonalé, ale velmi silné. Expozice je pomalejší a celkově děj není nijak zvlášť výjimečný. Nicméně práce s emocemi prostřednictvím obrazových hrátek je podmanivá a osudy postav zdrcující. Je to film, který začíná pozvolna, aby postupně nabíral na síle a na svém konci udeřil silou všech karet, které si postupem hry uložil pod ruku. Na konci jsem nebyl schopen slova, nedýchal jsem, za to ta, i přes nepopiratelnou dějovou banalitu, pátá hvězdička...(29.7.2006)

 • Matty
  *****

  Než začnete brát drogy, podívejte se na tohle. 95% Zajímavé komentáře: Gemini, zputnik, kiddo, Lateef, milicjant, Jordan, Niktorius, H34D, oLí, ad, benway(20.8.2006)

 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Herečka HR - Ellen Burstyn(22.2.2004)

 • Dadel
  *****

  Zručně natočené drama o drogách, ve kterém zaujmou hlavně netypicky obsazení herci a psychotická hudba. A na svou ledničku se už nikdy nebudu dívat tak bezstarostně jako dřív.:-)(19.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace