poster

Sedm sestřiček (TV film)

Pohádka

Československo, 1988, 38 min

 • Elisebah
  **

  Teda tahle pohádka se zrovna nepovedla. Jak Libuše Koutná umí točit opravdu ěkné pohádky, ale tohle teda fakt ne.(11.9.2008)

 • jatamansi
  *

  Studiová pohádka v levných dekoracích, jedna z těch slabších. Nebýt paní exprezidentové, nekoukala bych se. Pitvořící se Dvořák nic nového a princ trávníček poněkud obehraný, věkem a kily navíc rozhodně spíš král. Nu, plnit nedělní pohádková rána není jednoduché. Ale sestřičky měly pěkné kloboučky, alespoň něco k pochválení.(24.8.2008)

 • cariada
  **

  Pitomá komedie o 7 sestrách co utečou do světa jelikož se jim narodila další sestra. J.Dvořák jako loupežník co je píš k smíchu a P.Trávníček jako princ co nic nedělá a válí se. No celkem o ničem.(24.8.2008)

 • Ezis
  ****

  "Za tu dobu, co náš zámek stojí... a momentálně i padá..." "A co kdybychom ty Vaše sestřičky pěkně rozptýlili po kraji?" "Fanynko, taky Vám někdo stojí na hlavě?" Jednoduchý příběh a minimální rozpočet, ale co se s tím dá udělat! Sestřičky jsou všechny roztomilé a docela si podobné a každá scéna je propracovaná se spoustou drobných vtipných detailů. Veselá a trochu výchovná pohádka, ideální pro malé slečny.(19.8.2011)

 • Véronique
  ***

  Mně se tato milá televizní pohádka také líbila. Hravá, veselá, chytrá. Pro děti ideální. A ti starší se určitě také nenudí. Veškrnová, Žilková, Hudečková, Trávniček - dobrá herecká sestava, která dala příběhu poctivý základ. I studiová pohádka má něco do sebe a může se povést. 65%(24.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace