poster

Sedm sestřiček (TV film)

Pohádka

Československo, 1988, 38 min

 • cariada
  **

  Pitomá komedie o 7 sestrách co utečou do světa jelikož se jim narodila další sestra. J.Dvořák jako loupežník co je píš k smíchu a P.Trávníček jako princ co nic nedělá a válí se. No celkem o ničem.(24.8.2008)

 • Fingon
  ****

  Je úžasné, co se dá udělat s malým rozpočtem. Jistě, je to natáčené ve studiu a je to hodně znát, ale tahle pohádka stojí především na vtipném scénáři a hereckých výkonech. Zvláště zábavné je sledovat utíkací sekvence před otáčivými kulisami, které jako by vypadly z grotesky desátých let, nebo to, že drtivá většina záběrů je v polocelcích (hlavně že květináče, ve kterých jsou umístěné stromky, které čas od času ubíhají před herci, nejsou vidět, to už by pak bylo dost špatné:-)(24.8.2008)

 • Elisebah
  **

  Teda tahle pohádka se zrovna nepovedla. Jak Libuše Koutná umí točit opravdu ěkné pohádky, ale tohle teda fakt ne.(11.9.2008)

 • jatamansi
  *

  Studiová pohádka v levných dekoracích, jedna z těch slabších. Nebýt paní exprezidentové, nekoukala bych se. Pitvořící se Dvořák nic nového a princ trávníček poněkud obehraný, věkem a kily navíc rozhodně spíš král. Nu, plnit nedělní pohádková rána není jednoduché. Ale sestřičky měly pěkné kloboučky, alespoň něco k pochválení.(24.8.2008)

 • sator

  K sedmi krkavcům...:-)(30.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace