Film je přímo geniální a to rovnou ze dvou hledisek. Jednak je to opravdu úžasně natočený film a nedá se mu vytknout naprosto nic. Herci, vystižení doby, jistá "kokainová dynamika" a "marihuanová pohoda", ale hlavně scénář!! Scénář, který je přesným popisem skutečných událostí. Četl jsem o hlavní postavě tohoto filmu téměř vše, a vše, co o svojí dealerské kariéře ten člověk vypověděl naprosto sedí s filmem. Film se neodklonil ani o milimetr od (údajně) skutečných událostí a přitom byl podán naprosto úžasně emocionálně, zábavně a napínavě. Perfektní film, který se nikdy nestane kultem. U nás málokdo ví, co to je "žít s panem kokainem", na západě to ví téměř každý a proto o tom raději nikdo nemluví ... ;-) Ovšem to s filmem nesouvisí... Jak říkám a píšu, tohle je bombastický film s úžasným Deppem a všemi dalšími herci hned v závěsu.(13.12.2007)

Lehce nadprůměrný snímek o drogovém dealerovi. Víceméně očekávatelný příběh (jinam snad ani šikmá dráha kokainového uživatele a distributora vést nemůže) se standartním zpracováním má dvě velké devízy - nálepku "podle skutečných událostí" a Johnnyho Deppa v hlavní roli.(1.5.2007)

Blow je film někde na zcestí. Některé pasáže jsou natočené výborně, některé jsou kýčovité. Johny Depp v hlavní roli je prostě normální, myslím, že tahle role moc hereckého umu ani nevyžadovala. Podel mého, i když má film nálepku "based on true story" je Blow silně zkreslený. Pašerák kokeše je tady vylíčen vlastně jako dobrák. No ale na druhou stranu v jiných filmech bývají pašeráci vylíčeni, jako ztělesnění zla, takže alespoň nějaká změna.(26.1.2005)

Tak film jako takovy mi moc nesedl, ale na Deppa se da koukat vzdycky..(6.11.2003)

Ucházející pokus o zasvěcení do podsvětí, ale když srovnáváme s velmi tematicky podobnými Scorseseho gangsterkami, vychází z toho Kokain jako mírný nadprůměr. Ale i když zapomenu na nechutné srovnávání, co mi zbude? Co mi film dal? Že brát drogy je špatné jsem věděl už před tím a tady to není prezentováno ani dost dramaticky ani dost s nadsázkou na to, aby s tím Kokain vystačil.(21.3.2010)

• - Johnu Leguizamovi byla nabídnuta role ve filmu, ale odmítl, protože v té době natáčel Moulin Rouge. (HappySmile)

• - Johnny Depp musel ve filmu šňupat falešný kokain, což bylo ve skutečnosti dětské projímadlo. Depp potom trpěl bolestmi žaludku a dlouhotrvající rýmou. (Petr23)

• - I když se účastnila premiéry filmu, Emma Roberts viděla snímek šest let po jeho vzniku. (HellFire)