poster

Hlasy andělů

 • USA

  Rumor of Angels, A

 • Slovensko

  Hlasy anjelov

Drama / Rodinný

USA, 2000, 106 min

Režie:

Peter O'Fallon

Předloha:

Grace Duffie Boylan (kniha)

Scénář:

Peter O'Fallon

Kamera:

Roy H. Wagner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  *****

  Poznate tu situaciu ked narazite na maly komorny prakticky neznamy film od ktoreho nic neocakavate a on vas nakoniec emocionalne rozdrvi? Tak toto je presne ten pripad.(14.3.2010)

 • venedikt
  ***

  Film se mi moc libil, skvely na nedelni odpoledne nebo podvecer. Je celkem vypravny, delsi cca 2h. A je o vztazich, ktere mohou vznikat v rodine, o nestestich, ktera nas na dlouho ochromi a poznamenaji. Maly chlapec, na nehoz jeho otec zkratka nema cas si hleda jine cesty pochopenim a pratelstvim se starsi pani ze sousedstvi. Ktera je ovsem zahorkla nestestim a ztratou v zivote. Chlapec je naopak trochu prehlizeny a nevylucuje to, ze je rozmazleny...a tak se oba vzajemne psychicky vyfackuji...pani casem odhali tajemstvi, ktere kluk potlacoje a jez si odmitl hluboce prozit, dostavaji se jeden druhemu pod kuzi..a ona jedina mu pomuze to prekonat,stejne jako on ji na sklonku zivota doda novou radost ze ziti.(20.3.2017)

 • GAVIN17
  *****

  Tento film jsem objevil náhodou a byl jsem zvědavý, jaký bude. A film mne doslova uchvátil. Také mi umřela maminka v náručí a tak jsem chápal vše velice dobře a cítil jsem s hlavním hrdinou filmu. Jeho výkon, chlapce, který je velice citlivý a dokáže být svůj ať to stojí, co to stojí, zrovna tak jako výkon samotářky a jeho přítelkyně Maddy byl opravdu skvělý, Člověk, kterého opravdu milujeme tu zůstává s námi, mluví k nám a my k němu, to je skutečnost. Film ve mne zanechal hluboký dojem, rád se k němu vrátím a dávám mu 5 hvězdiček.(6.3.2016)

 • Tommassi3
  ***

  "Jamesi, mám toho dost !! Po zbytek prázdnin máš domácí vězení !!" - "A jak to chceš udělat ?? Nikdy nejsi doma.."(24.12.2015)

 • Mia...
  *****

  Velmi silný a krásný film, co nezanechá oko suché ...(29.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace