poster

Police Story 2

 • Hong Kong

  Jing cha gu shi 2

 • Hong Kong

  警察故事 續集

 • Hong Kong

  Ging chat goo si 2

 • Slovensko

  Jackie Chan: Superpoliš 2

 • Velká Británie

  Police Story 2

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

Hong Kong, 1988, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kitano
  *****

  Skvele pokracovanie, ktore mozno este o kusocek prekonava original. Z filmu sa vytratili groteskne humorne sceny (az na jednu vynimku, a ta ozaj stoji za to) a nahradil ich vyzrelejsi humor, pribeh je serioznejsi a tym padom aj presvedcivejsi. Akcie je skor menej ako viac, avsak ked uz na to pride...pani moji, to je nadhera! Zaverecny akcny ohnostroj je priam ikonicky pre akcny zaner ako taky. Po dopozerani som sa vznasal na vlne euforie, a vravel somsi: Tak toto bol narez! (9/10)(20.10.2007)

 • Terva
  *****

  Film v režii Jackiho Chana začíná sledem událostí z prvního " dílu ". Příběh vlastně pokračuje tam, kde první končí. Jsou tu všechny hlavní postavy, známé z předcházejících událostí, okolo gengstra jménem Ko. Naopak poprvé je zde vidět Mayna matka. Film je dramatičtější a souboje tvrdší a postrádá humor , který byl v prvním filmu. A je zde spousta reklamy, je vidět skoro každých deset minut, do očí vám přímo bijou nápisy jako třeba Mitsubishi, Nisan, Osaka, Canon a další. CITÁT : Ka Koi ( Jacki Chan ) - Příště tě zabiju !!! Ve filmu je jedna mrazivá scéna, když " obchodník " s dinamytem ukazuje své zboží a říká : Tohle tady stačí na vyhození celého Empire State Bulding do luftu. V tomto snímku si Jackie Chan hraje z ohněm. Je tu k vidění spousta nebezpečných pyrotechnických kousků. CITÁT : Gaba, gaba, gaba, gabáááá.... Závěrečné titulky opět nabízejí nepovedené scény, zranění a prolitou krev při natáčení.(6.6.2010)

 • ConanVJ
  *****

  Stejná bláznivina jako první film. Příběh pokračuje hned po jedničce. Opět je zde spousta vtipných scén, které mi vždy zlepší náladu. Za mě opět 90% :)(20.6.2016)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,400,000(22.4.2010)

 • Fingon
  ****

  70% Směs akce, komedie a romantiky, jak to mají mazlíčci rádi - nebo aspoň já určitě. Ještě více než film samotný mě ovšem zaujaly tradiční nepovedené záběry - obvyklá porce úrazů a nehod, ale i pohled na kamerovou techniku - Jackie rozkopne filtr kamery a poté se potuluje kolem výřadu takových deseti dalších kamer.(10.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace