Police Story 2

Jackie Chan: Superpoliš 2

Police Story 2

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

Hong Kong, 1988, 101 min

Je brutálne maso..ultimatívny nárez..parádna akcia...Jackie je King!(26.5.2009)

Nejakčnější a možná i nejzábavnější z celé trilogie. Příběh je opět obyčejný ale spousta výborných bitek, neuvěřitelných kaskaderských výkonů a typicky Chanovských gagů vše vynahrazuje. Pro mě nejlepší díl.(16.4.2009)

Jackieho pomyslný vrchol. To co bylo naznačeno prvním díle pokračuje ve velmi zdařilém pokračování. Oba díly stojí na stejné úrovni. Prakticky jsou si totožné. Akce střídají vtipné scény, prostě vše co k tomuto druhu filmů patří.(4.4.2008)

Pokračování jedničky. Trošku slabší děj, ale jinak pohodička, u filmu jsem se zabavil. Jackie snad nemá žádný film, u kterého by se člověk nudil. 90%.(21.5.2009)

Mnohem lepší než první díl. Míra mezi humorem a vážně míněnými scénami mi přišla vyrovnanější než v jedničce, která se celou dobu tvářila jako komedie, a nakonec končila málem tragicky. Akční scény opět vypilované, Jackie vtipný, a co je u jeho filmů dost ojedinělé, celé to funguje. Tedy žádné znuděné čekání na závěrečnou bitku, tenhle film je jízda, a patří k mým Jackieho nejoblíbenějším (spolu s Božskou relikvií 2, oběma Drunken mastery a New police story).(26.10.2006)

• - Pri produkcii filmu hodili na herca Jackieho Chana stoličku a nešťastný zásah mu spôsobil silné krvácanie z uší. (Raccoon.city)

• - Kaskadérský tým Jackieho Chana v roce 1989 vyhrál cenu Hong Kong Film Award v kategorii nejlepší akční choreografie. (Rominator)

• - Film existuje ve třech sestřizích. Nejdelší verze snímku je japonská 122 min., následuje honkongská se 101 min. a americká s 92 min. (Rominator)