Police Story 2

Jackie Chan: Superpoliš 2

Police Story 2

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

Hong Kong, 1988, 101 min

Drsnejšie, ale stále rovnako nadupané. Ach, kde sú tie časy...(20.11.2005)

Ubylo pitvoření, přibylo vážnosti a akce pořád Jackiovsky šílená a zábavná.(17.11.2011)

Pokračování, které se dá kvalitativně srovnávat s jedničkou.(29.11.2007)

Podobně přehnaný jako jednička, ale tady mě víc zaujal ten příběh. Nepřišlo mi to až tak hrozně hloupý a neohrabaný jako v prvním díle. Navíc finále nemá chybu, ale nevím. Pořád mi na těchto Jackieho filmech něco chybí. Prostě dám stejný hodnocení jako u jedničky i když je asi dvojka o špetku lepší.65%(24.11.2014)

Dvojka je důstojným nástupcem jedničky, ale už to rozhodně neni tak kvalitní. Sice opět dostatečný množství parádních kaskaderských kousků Jeckieho Chana a solidní souboje, ostatně Chan to tady zase několikrát hustě schytal a měl zase o pár jizev minimálně na hlavě a obličeji víc, ale filmu tak trošku chybí to odlehčení z jedničky a tu a tam se najdou hluchý místa a kvůli tomu to neni tak zábavný, stejnětak tomu trošku schází větší svižnost příběhu, ale jinak sem se bavil dobře(9.4.2008)