Ja sa pripájam ku komentáru užívateľa golfista. A táto Jana z Arku bola krajšia vyzerala tak nevinne proste ako Panna orleánska.(24.4.2012)

Tahle Johanka se mi líbila...(10.5.2008)

Celkový dojem z nenápadného televizního dílka, které se schovává ve stínu Bessonova velkofilmu, je o dost příznivější než verze s Millou Jovovich. Místo klišé, nablýskaných rekvizit a velkolepých scén tu najdeme to, co by se pod tím vším mohlo lehce ztratit a o co jde především - lidský příběh.(5.7.2007)

Christian Duguay natočil velice zdařilí film, který takřka ve všech bodech zcela přehrává film Luca Bessona (který byl natočen takřka ve stejnou dobu) a to i bez známích jmen. Zejména bych chtěl upozornit na představitelku Johanky Leelee Sobieski, která svou mnohem známější kolegini Millu Jovovich zcela převálcovala. Za poznámku pak určitě stojí, že Johanka CH.Duguaye se natáčela v čechách.(27.10.2003)

O něco lepší než snímek s Milou... Duguayovi se povedlo prošpikovat své dílo prvky mysteriózna, díky nimž na jeho podání příběhu o neohrožené francouzce jen tak nezapomenu.(28.5.2009)