Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosana
  *****

  Tato verze se mi zdála mnohem lepší!(11.9.2008)

 • CheGuevara
  ****

  Co to? Kanadský historický televizňák mě přikoval k televizi tak silně, že jsem jen litoval, že tahle Johanka z Arku nebyla nakonec v kinech. Dobře promyšlený, natočený a krásně odvyprávěný příběh, který prostě známe všichni, ale stejně jsem byl napjatý až do konce. Není třeba velkých jmen k pořádnému zážitku a u tohodle filmu bychom ty jména museli hledat snad i mikroskopem.(4.9.2007)

 • haushinkaa
  ****

  Tahle Johanka se mi líbila...(10.5.2008)

 • Fleetguard
  ****

  Christian Duguay natočil velice zdařilí film, který takřka ve všech bodech zcela přehrává film Luca Bessona (který byl natočen takřka ve stejnou dobu) a to i bez známích jmen. Zejména bych chtěl upozornit na představitelku Johanky Leelee Sobieski, která svou mnohem známější kolegini Millu Jovovich zcela převálcovala. Za poznámku pak určitě stojí, že Johanka CH.Duguaye se natáčela v čechách.(27.10.2003)

 • Alqarin
  ****

  Uvěřitelnější, umírněnější, sympatičtější a vůbec prostě lepší než ta Bessonova. Ale abych jen nesrovnával - Leelee Sobieski (údajně i tváří podobná pravé Johance) mi sem prostě sedla a celé to působí historicky věrně a nepřeplácaně, takže čtyři.(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace