Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Momo_desu
  ****

  Ja sa pripájam ku komentáru užívateľa golfista. A táto Jana z Arku bola krajšia vyzerala tak nevinne proste ako Panna orleánska.(24.4.2012)

 • kinderman
  ****

  Netuším, jestli skutečná Johanka byla stejně půvabná jako L.Sobieski (zřejmě ne), ale zcela určitě je mi jasné, že když ji vedli k hranici, neměla na sobě moderní teplé zimní boty, jak je patrné z jednoho záběru. Nadstandardní televizní záležitost s příjmně nehysterickou (na rozdíl od M.Jovovich) představitelkou titulní role. Ale kdoví, jak to tenkrát doopravdy bylo? (Teda až na ty boty)(26.2.2007)

 • JekoRek
  *****

  Ani nevim co na to bylo tak dobry. Rozhodně se mi to líbilo víc jak Joanne d'Arc s Millou Jovovich.(1.6.2010)

 • AGAMENON
  ****

  Překvapivě kvalitní zpracování, které se mi líbilo více než Bessonovo. Jen je mi záhadou proč se ze záhadných důvodů u nás vysílá zkrácená verze, původní má 3x80 min .(10.5.2003)

 • danecek24

  57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - nominace (4) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Leelee Sobieski, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jacqueline Bisset, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Peter O'Toole(10.3.2009)

 • - Hlavní bitva se točila nedaleko od Mělníka u řeky, kde se postavila kulisa pevnosti La Tourelle a dobývala se. Město za pevností se dodávalo trikem. Stejně se postupovalo v bitevních scénách, kdy se natáčelo asi se čtyřiceti koňmi. Ti jeli v řadách vedle sebe a pak se ve střižně dohromady propojili. Výsledkem je bitva s velkým množstvím koní. (JOhanka.1412)

 • - Štáb měl pro natáčení k dispozici přibližně dvě desítky koní, speciálně vycvičených pro náročné filmové scény. Koně přivezl z Francie jejich cvičitel, který je trénuje speciálně pro film a který s nimi byl po celou dobu natáčení přítomen na place. Další koně byly pro film dovezeny z Itálie, Španělska a další evropských zemí. (Lynette)

 • - "V bitvách byly scény, kdy koně padají v útoku. Proti nám pouštěli šípy a byla přesně určena místa, kde kůň padne. Musí se to vypočítat tak, aby se právě v tom místě střetl se šípy. ty jsou duralové, s gumovými špičkami a při  dopadu se bortí. Vypouštějí se z trubek, najednou jich letí asi sto padesát," řekl kaskadér Martin Hanuš. (JOhanka.1412)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace