Podle mého soudu dosud nejlépe zpracovaná Johanka, neboť se podařilo obsadit do role mladé slabé dívky, která ale postupně získává velkou duchovní i politickou moc, výborný typ herečky. A navíc je zpracování daleko přijatelnější než Bessonova akční smršť.(1.6.2005)

• danecek24

57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - nominace (4) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Leelee Sobieski, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jacqueline Bisset, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Peter O'Toole(10.3.2009)

Mnohem lepší a pro mne přijatelnější Johanka, než agresivní bojovnice Milla Jovovich, ve stejnojmenné verzi Luca Bessona.(27.8.2012)

Celkový dojem z nenápadného televizního dílka, které se schovává ve stínu Bessonova velkofilmu, je o dost příznivější než verze s Millou Jovovich. Místo klišé, nablýskaných rekvizit a velkolepých scén tu najdeme to, co by se pod tím vším mohlo lehce ztratit a o co jde především - lidský příběh.(5.7.2007)

Asi moje nejoblíbenější Johanka z Arku(6.2.2006)