Tohle bylo krásnÉ dobrodružství s LEELEE.(1.4.2013)

Netuším, jestli skutečná Johanka byla stejně půvabná jako L.Sobieski (zřejmě ne), ale zcela určitě je mi jasné, že když ji vedli k hranici, neměla na sobě moderní teplé zimní boty, jak je patrné z jednoho záběru. Nadstandardní televizní záležitost s příjmně nehysterickou (na rozdíl od M.Jovovich) představitelkou titulní role. Ale kdoví, jak to tenkrát doopravdy bylo? (Teda až na ty boty)(26.2.2007)

Dobrý historický film o dobře známém příběhu o hrdinné děvě, která zachránila Francii před Angličany ve Stoleté válce. Dobře zpracováno, dobře zahráno. Všechno je dobré. Ale "jen" dobré. 60%(10.1.2008)

Na TV projekt slušné, ale málo realistické, ešte menej uveriteľné a Leelee nedokáže utiahnuť takú zložitú postavu...(15.5.2006)

Christian Duguay natočil velice zdařilí film, který takřka ve všech bodech zcela přehrává film Luca Bessona (který byl natočen takřka ve stejnou dobu) a to i bez známích jmen. Zejména bych chtěl upozornit na představitelku Johanky Leelee Sobieski, která svou mnohem známější kolegini Millu Jovovich zcela převálcovala. Za poznámku pak určitě stojí, že Johanka CH.Duguaye se natáčela v čechách.(27.10.2003)