Do útoku

Do útoku

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1987, 93 min

• woody

Stallone měl zůstat u Ramba a ne se pouštět do takových akčních dramat které se klidně vyrovnají filmům na Hallmarku.Řidič -zápasník-kamiónu chce zpátky svého syna a přitom vzpomíná na svou umírající manželku.To máme brečet a nebo smát,Sylvestře?Před odpadem tě zachránilo jen to hezký auto(který stejně zničíš).(19.7.2003)

I po více než 20ti letech velmi příjemná záležitost. Taková oddychovka, žádné střílení, krev a bitky, ale spíš tak něco ve stylu Rockyho. Stalone je zde sympaťák, není tak vypatlanej jako v Rockym a Rambovi, je správně tak akorát namakanej. Vztah s jeho synem je sice mnohokrát ohraná písnička, ale přesto chytne za srdce a závěrečná soutěž v "páce" je prostě super. Hlavně poslední match, ten má neuvěřitelnou atmosféru a Stalone s tím snad dvoumetrákovým hovadem zde ze sebe fakt vymáčkli maximum (doufám že ne veškeré maximum ...). Pamatuju si jak plakát tohoto filmu prodávali na poutích komedianti a my jsme si ho ještě s plakátem Cobry a Ramba kupovali a lepili po pokojích, aniž bysme věděli přesně o koho se vlastně jedná... "ale byl to prostě nějakej ten největší bouchač co hraje v těch filmech na videu" ... Z filmu příjemně srší pro mne obecně trapná a naivní 80. léta, ovšem tady jsou to "krásná nostalgická 80. léta"...(27.1.2009)

Nenáročná jednohubka, které čas nahodil sympaticky nostalgickou fasádu a vypsal omluvenku pro všechny nedostatky i klišé jimiž je bohatě obložen. Místy úsměvné, občas kouzelně naivní a finále navzdory všem vadám a předvídatelnosti závěru nechybí švih ani špetka napětí.(10.7.2011)

• Matty

Sly nedopustí, aby někdo dal jeho synkovi do rypáku. Raději si dá páku. 50% Zajímavé komentáře: pshimi, jojinecko, KASUGI(22.12.2005)

Průměrný snímek se Stallonem o získání lásky jeho syna a o zápasech v páce.(8.11.2007)

• - Kamión, ve kterém jezdil Lincold Hawk, je AutoCar A64. (imperaToor)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii, Arizoně, Utahu a Coloradu. (Terva)

• - Úvodní píseň "Over the Top" původně nazpíval John Wetton ze skupiny Asia, ale producentům se nelíbil jeho hlas. Píseň poté nazpíval Sammy Hagar. (Terva)