Do útoku

Do útoku

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1987, 93 min

• AngelAngie

Sly jako charismatickej kamióňák u mě docela uspěl .. typické béčko v jeho největší slávě.(5.7.2008)

Možná to trošku přeháním (s tou nostalgií z VHS). Každopádně tenhle happy end mě vážně baví. Scénář také není úplně nesmyslný a samotný šampionát v páce, je hodně povedená záležitost. Sylvester v plný formě určitě stojí za koukání.(5.10.2012)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $16,057,580(30.5.2008)

• woody

Stallone měl zůstat u Ramba a ne se pouštět do takových akčních dramat které se klidně vyrovnají filmům na Hallmarku.Řidič -zápasník-kamiónu chce zpátky svého syna a přitom vzpomíná na svou umírající manželku.To máme brečet a nebo smát,Sylvestře?Před odpadem tě zachránilo jen to hezký auto(který stejně zničíš).(19.7.2003)

Aby nedošlo k mejlce, "Over the top" je rodinný film na odpoledne a jako takový si myslím funguje velice dobře. Navíc je svou audiovizuální stránkou doslova esencí 80. let, přičemž tato dekáda samozřejmě kýčem nešetřila. Nabušený trash soundtrack, jehož autorem je italský syntezátorový mág Giorgio Moroder (jehož doprovází různí vokalisté), do toho všeho víc než zapadá. Ústřední pecka Take it higher s Larrym Greenem je fakt šlágr jaxe patří.(11.2.2009)

• - Sylvester Stallone ve filmu porazí skutečného pětinásobného světového šampiona v armwrestlingu Ricka Zumwalta (zemřel v roce 2003), který vážil okolo 140 kg. (Eldrick)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii, Arizoně, Utahu a Coloradu. (Terva)

• - Stallone za svou roli tehdy dostal dosud rekordní dvanáctimilionový honorář. (hippyman)