poster

Do útoku

 • USA

  Over the Top

 • slovenský

  Do útoku

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1987, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Ještě mladý Sylvester Stallone ve filmu, z kterého jsem si po asi 10 letech pamatoval pouze zápletku, konec a "scénu s palcem". Z každé minuty dýchá atmosféra 80-90. let a to dříve působilo fajn, dnes to je však spíše směšné a brzy prakticky nekoukatelné. Příběh je jedno velké klišé se snahou dojmout i pomocí opravdu šílených hudebních skladeb:). takže 2* z nostalgie a jedeme dál.(14.3.2009)

 • Tosim
  ***

  Jeden z těch lepších filmů s totálním nehercem Stallonem.(2.5.2003)

 • Flipnic
  ***

  I po více než 20ti letech velmi příjemná záležitost. Taková oddychovka, žádné střílení, krev a bitky, ale spíš tak něco ve stylu Rockyho. Stalone je zde sympaťák, není tak vypatlanej jako v Rockym a Rambovi, je správně tak akorát namakanej. Vztah s jeho synem je sice mnohokrát ohraná písnička, ale přesto chytne za srdce a závěrečná soutěž v "páce" je prostě super. Hlavně poslední match, ten má neuvěřitelnou atmosféru a Stalone s tím snad dvoumetrákovým hovadem zde ze sebe fakt vymáčkli maximum (doufám že ne veškeré maximum ...). Pamatuju si jak plakát tohoto filmu prodávali na poutích komedianti a my jsme si ho ještě s plakátem Cobry a Ramba kupovali a lepili po pokojích, aniž bysme věděli přesně o koho se vlastně jedná... "ale byl to prostě nějakej ten největší bouchač co hraje v těch filmech na videu" ... Z filmu příjemně srší pro mne obecně trapná a naivní 80. léta, ovšem tady jsou to "krásná nostalgická 80. léta"...(27.1.2009)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $16,057,580(30.5.2008)

 • sud
  ***

  Sylvestře, do útoku! Nejzajímavější na celém filmu je povýšení páky, toť pokleslého hospodského sportu, na turnajový sport s nemalou výhrou. Nenáročná zábavička na víkendové odpoledne s ucházejícím Sylvesterem Stallonem. 55%.(28.6.2008)

 • - V české verzi dabingu se objeví hlas Pavla Rímského u dvou postav. Namluvil faráře na pohřbu Hawkovy manželky (Susan Blakely) a také Bulla Hurleyho (Rick Zumwalt), šampiona v páce. (Nocturno culto)

 • - Natáčení probíhalo v Kalifornii, Arizoně, Utahu a Coloradu. (Terva)

 • - Úvodní píseň "Over the Top" původně nazpíval John Wetton ze skupiny Asia, ale producentům se nelíbil jeho hlas. Píseň poté nazpíval Sammy Hagar. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace