Quantum Apocalypse (TV film)

Zánik Zeme

Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

• MikO_NR_1909

V kľude si jem olovrant a vkuse ma dačo otravovalo... Konkrétne imbecilné výkriky tínedžerov z intelektuálne lacného tv filmu. Hovorím si, že sa sestra fakt musí nudiť, ale toto bola silná káva aj pre ňu. Najlepším riešením bola logicky ignorácia a vypínač, pretože ak by som to nevypol, hneď by bolo postarané o skazenú polovičku dňa.(12.5.2014)

• Caelos

Jo, taky mě nalákal obal... Ale taky jsem se opravdu zasmál. Prezident mluví k národu zpoza kuchyňského stolu, hlídači v NASA stojí v budce z lepenky atd atd. Prča, no:) A ten překvapivý konec!(14.9.2010)

Film, který byl zjeven ve snu samotnou paní Trololo, nemůže být špatný. A taky nebyl. Timey-wimey, wibbly, wobbly, abrakadabraka, nenybum!(13.4.2013)

• Tuax

Na katastrofický film tomu krapet chybělo napětí, ale zase se to snažilo působit jako ždímačka emocí což v pár scénách i celkem šlo. Pěkně byl zahraný geniální autista a triky byly sice slabé, ale ne úplně nejhorší. To byly v podstatě klady tohoto filmu, který je celkem koukatelný, ale kdyby měl o deset minut méně a vystříhané zbytečné scény bylo by to o něco stravitelnější. Scénář je hodně slabý je to slátanina mnoha věcí, nepůsobí to jednotně a hlavně to často vypadá jako něco co jsme viděli už leckde jinde. Postavy nemají co normálního říkat, natož jak snesitelně jednat a do toho skoky v čase a taková nepřehlednost. Například všechny scény s prezidentem, by se mohly vystřihnout jako nepodstatné, protože to byla jen na účel natlačená zbytečnost, jen protože to v katastrofických filmech normálně bývá. Jenže v těch filmech to má nějakou roli, ale zde to vůbec nevyužili a stejně i když tam ty scény měli, tak jen jako kulisu do pozadí. Závěr filmu byl pěkný z pohledu scifi, ale jinak žádná sláva. Každopádně pozorně sledujte rozdíly ve scéně s pečením buchty, ve filmu bude dvakrát ;) 2/10(6.11.2011)

Rozpočet $2,5milióna(26.1.2010)