poster

Quantum Apokalypsa (TV film)

 • USA

  Quantum Apocalypse

 • Slovensko

  Zánik Zeme

Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

 • bassator
  odpad!

  Zánik Země je jedno z témat které se omílá stále dokola. Jsem už toho přesycen a dám si od tohoto tématu asi trochu oddych. Hlavně po tomto EXTRAKOUSKU. Někdo tu napsal - "Na světě jsou tisíce vědátorů a svět má zachránit nějaká šáhlá bloncka?" To bylo přesné... V době nejmodernějšchí počítačů, které vypočítají na roky dopředu co bude (kam co dopadne), najednou svět závislý na "těchto šílencích" a jednom "postiženým géniovy", který bydlí zrovna za městem a který to vše dokázal v hlavě spočítat? Snesu cokoliv, ale tohle bylo moc... - 21. 9. 2010 - 0%(29.5.2011)

 • Tuax
  *

  Na katastrofický film tomu krapet chybělo napětí, ale zase se to snažilo působit jako ždímačka emocí což v pár scénách i celkem šlo. Pěkně byl zahraný geniální autista a triky byly sice slabé, ale ne úplně nejhorší. To byly v podstatě klady tohoto filmu, který je celkem koukatelný, ale kdyby měl o deset minut méně a vystříhané zbytečné scény bylo by to o něco stravitelnější. Scénář je hodně slabý je to slátanina mnoha věcí, nepůsobí to jednotně a hlavně to často vypadá jako něco co jsme viděli už leckde jinde. Postavy nemají co normálního říkat, natož jak snesitelně jednat a do toho skoky v čase a taková nepřehlednost. Například všechny scény s prezidentem, by se mohly vystřihnout jako nepodstatné, protože to byla jen na účel natlačená zbytečnost, jen protože to v katastrofických filmech normálně bývá. Jenže v těch filmech to má nějakou roli, ale zde to vůbec nevyužili a stejně i když tam ty scény měli, tak jen jako kulisu do pozadí. Závěr filmu byl pěkný z pohledu scifi, ale jinak žádná sláva. Každopádně pozorně sledujte rozdíly ve scéně s pečením buchty, ve filmu bude dvakrát ;) 2/10(6.11.2011)

 • Madsbender
  odpad!

  Od prvej do poslednej minúty typická céčková katastrofická produkcia. Patetická, hlúpa, režijne i scenáristicky maximálne nezvládnutá (resp. odfláknutá). Postavy tvorí banda archetypálnych mudrcov, ktorý si však v skutočnosti horko-ťažko zvládnu zaviazať šnúrky na topánkach, autistická verzia Einsteina zmiešaného so Stephenom Hawkingom a Sherlockom Holmesom, pár pubertálnych výrastkov a zopár "dospelých" s akútnymi príznakmi postupujúcej demencie. K tomu maximálne nelogický príbeh, efekty ako z rýchlokvasenej nízkorozpočtovej akčnej počítačovej hry 10 rokov dozadu a navrch poriadna porcia amerického pátosu a pokrytectva (viz. prezidentov prejav a príprava naň). Lepšie dialógy sú aj v Mélièsových filmoch. A to žiadne nemajú. 0%(15.3.2014)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Nějak jsem nepochopil, proč apokalyptickou katastrofu místo tisíců vědátorů řeší nějaká šáhlá bloncka, ale jinak je to docela vtipné... místy se dokonce zdá, že úmyslně...(16.9.2010)

 • Campbell
  ***

  No asi takhle roku 2010 byl rok katastrof, tenhle rok bylo natočeno plno katastrofických filmů, a nebyly moc kvalitní, a ne ani tenhle není moc dobrej ale já sem se dobře pobavil, Giles je pro mě sympaťák at si každej říká co chce. A i když ostatní herci byly na prd, tak se ve filmu neustále něco dělo. A navíc co by jste chtěly od Nu image?(17.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace