• vitekpe

Podivny fracouzsko cesky experiment. Marina je celkem pohledne devce, a zni tam moje oblibene pisnicky od Smětáka(?) a Rackove. Takze 2 hvezdy dam, ale dokoukal jsem to jen s nejvetsim vypetim. Zapletku jsem vubec nepochopil.(17.12.2015)

• davidek

Mít to 80min tak bych dal i tři *. Možná.(18.10.2007)

• lucascus

Scénář je o ničem, film drží na vodou pouze velice charismatický Hossein a překrásná Vlady, už tehdy to byli skvělí herci. Škoda, že tady moc neměli co hrát, protože to mohl být dost dobrý film, navíc s českou příchutí. Takto právem upadl v zapomnění.(20.9.2011)

• Karlos80

Technická poznámka: Jde o úplně první český širokoúhlý hranný barevný film..Tento barvitý film je však sám o sobě hodně slabý, zdlouhavý romantizující příběh, který až na vcelku zajímavé exteriéry, a hlavní postavy Roberta Hosseina tady viz. civilní foto a sexy Marinu Vlady skoro ničím nezaujme. Mno, ještě hudba celkem ušla (viz. Vodácký valčík) na které se podíleli Ludvík Podéšť, Josef Kainar (známý dramatik, básník, překladatel, ale také hudebník) nebo Vlastimil Pantůček či Karel Šiktanc.(14.10.2007)

Zápletka a děj nic moc, ale záběry z vodácké části filmu jsou pro mne natolik okouzlující, že to spolehlivě dorovnají na plné tři hvězdičky. Obávám se, že dnes již jsou ta místa zpoplatněna, zastavěna či zakázána.(8.5.2011)