poster

Plán 9

 • český

  Plán 9 z vesmíru

 • USA

  Plan 9 from Outer Space

 • český

  Plán 9 z vnějšího vesmíru

  (festivalový název)

Horor / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 1959, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  odpad!

  Mimozemšťani křísí zombíky a celý svět je v ohrožení. Woodova režijní invence je nulová. Ale aby byla tak špatná, až aby byla geniální? Snad v každé scéně se najde něco, co negativně zapůsobí. Levné studiové interiéry, které mají představovat hřbitov či kosmickou loď. Křečovité dialogy pronášené příšerně přehrávajícím hereckým ansáblem, špatně načasovaný střih a trhavá kamera Dalo by se vyjmenovávat do nekonečna a na posledním místě by stál scénář, který však má (!) myšlenku. Jistě, její neotesané podání je k smíchu, ale opravdu má něco do sebe. Plan 9 from outer space je špatný (možná by se daly použít i horší synonyma), ale je „jenom“ špatný. Občas je totiž řádně nudný a ve srovnání s Tuckerovým Robot Monster také o dost méně „zábavný“. Ale i přesto jej stále lze předkládat filmovému obecenstvu s tím, „jak by to opravdu vypadat nemělo“.(15.10.2005)

 • Superpero
  **

  odpad! nebo ***** ? nehodí se ani jedno protože odpad by mě musel megaznechutit a ***** to by mě to muselo megabavit a tadyto mě bavilo demencí ale ne pořád proto dávám 2* ale ty ufouni byly Rulezzzzzzzz!(30.12.2004)

 • Faye
  odpad!

  …. „Vydrží tvé srdce šokující fakta o vykradačích hrobů z vnějšího vesmíru ?!“ Odpovídám ano, vydrží. Ale vzhledem k tomu, že mého srdce se film netknul vůbec, nezbývá mi než hodnotit rozumem a rozum opravdu zůstával mnohdy stát a zaseknul se na hodnocení odpad. Nicméně i tohle může být cesta, jak se zařadit mezi nezapomenutelné filmové tvůrce. Pokud vás ve filmu „Ed Wood (1994)“ okouzlilo nadšení pro věc tohoto ehm … nevšedního umělce, tak se určitě podívejte na výsledek jeho práce. A já se rozloučím stylově a to větičkou z „Plan 9 from Outer Space“, která ono „dílo“ vystihuje téměř dokonale. …. „V životě každého člověka jsou okamžiky, kdy nevěří vlastním očím.“(19.11.2006)

 • Jossie
  odpad!

  To je naprosto nehodnotitelný film a skoro je mi líto dát mu ten odpad, protože je tak neuvěřitelný. Takže alespoň konstatuji, že je to klenot mezi odpady.(22.3.2009)

 • Marius
  odpad!

  Svätá makrela ! Povesti neklamali a najznámejší majstrov "majstrštyk" je naozaj geniálne zlý. Fakt je, že som čakal väčšiu zábavu, na druhú stranu som sa nenudil. 0,000001/10(29.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace