Skrytá agenda

Skrytá agenda

Akční / Thriller / Mysteriózní

Kanada, 2001, 90 min

• SeBig

To zasněžený, temný prostředí se mi fakt líbilo. I ta závěrečná přestřelka byla dobrá a Dolph v tý kožený budně a rukavicích vypadal drsně, ale ten film je prostě o hovně. Vubec jsem nepobíral o co tam vlastně jde.. nějaka schránka, klíč v paruce, uklízeč... wtf. Bohužel nuda.(1.4.2016)

• LiVentura

To je zas kokotina.. :-()(15.9.2013)

• swamp

Kdyby to byl snímek z osmdesátých let, tak neřeknu ani půl slova. Jenže natočit něco takového v roce 2001, to už je opravdu na pováženou. Strnulý výkon Dolph Lundgrena, neakčně akční kamera a střih jdou ruku v ruce s nezajímavým scénářem..ale přežít se to dá.(24.1.2006)

• Wacoslav1

Mam pro Dolpha slabost ale toto se opravdu nepovedlo od zacatku sem nechapal o co jde misto jednoduchyho becka prekombinovana slatanina ale co neni holt kazdej den posviceni...(1.11.2011)

• Superpero

Začalo to dobře. Z Lundgrena s parukou jsem dostal megavýtlem a do toho hrála ta správná ultralevná, shitovní, béčková hudba. Jenže jakmile si Dolph paruku sundal, už to začlo bejt čim dál víc blbší. Akční scény (a že jich moc neni) jsou všechny ve tmě, takže z nich není nic vidět. Kamera je příšerná a navíc je to u nás na DVD v ořezu 4:3, takže to na mě působilo jak ňáká nejvíc telenovela. Režie stojí taky za prd a nejhorší jsou chvíle, kdy si Marc S. Grenier myslí že je Tony Scott a začnou trapné zrychlovačky a zastavovačky obrazu, což hlavně kvůli ultranízkému rozpočtu působí debilně. Zato Dolph Lundgren se skutečně snaží hrát.....a docela mu to jde.(17.2.2006)