Skrytá agenda

Skrytá agenda

Akční / Thriller / Mysteriózní

Kanada, 2001, 90 min

• mzss1

|39%| Film to opravdu není vyloženě otřesný. Jen je to moc nezáživný, amatérské a hůře natočené akční scény, které skoro vůbec nezaujmou, řetězení postav, chvílemi to moc smysl nedává, hlavně v divném finále. Dolph se mi zde ani do této role nehodil, jasně má tu souboje, ale proč jsou tak zpomalené, debilně natočené? Jako určitou úroven to celkově má, tak nebudu dávat odpady jako většina, prostě je to takový snesitelný podprůměr, který místy nudí, ale dá se to.(27.4.2016)

• Lateef

Jak šel čas se Skrytou agendou: 0:55 - posral jsem se smíchy, když jsem spatřil nejtrapnější příčesek na světě. 3:12 - Lundgren se pokusil o vtip. 5:26 - výbuch... a co jako?? 7:00-13:00 - o co tu kurva jde?? 15:17 - překvapivě slušný střelecký monolog. 18:49 - Lundgren se snažil diváka přesvědčit, že má rentgenový oči. 19:30-20:30 - bitka ve tmě, viděl jsem jen logo Nova v levým horním rohu obrazovky. 23:20-25:21 - nevím, co se děje, ale je to strašně béčkové. 26:33 - Lundgren si ožírá držku. 28:14 - docela se to rozjíždí. 29:05 - ... a už to chcíplo. 30:00 - film je z 96% ve tmě a z 89% se mluví o nezábavných věcech. 33:13 - vážný dialog, naoko dojemný. 39:29 - na béčkové vody, lesy a stráně docela obstojná bitka. 40:00-konec - hledět se do zdi uteče rychleji, než dokoukat Skrytou agendu, i přes občasný koukatelný moment hrozná nuda, ubíjející dialogy, nevím, režisér se asi posral.(7.9.2007)

• SeBig

To zasněžený, temný prostředí se mi fakt líbilo. I ta závěrečná přestřelka byla dobrá a Dolph v tý kožený budně a rukavicích vypadal drsně, ale ten film je prostě o hovně. Vubec jsem nepobíral o co tam vlastně jde.. nějaka schránka, klíč v paruce, uklízeč... wtf. Bohužel nuda.(1.4.2016)

• castor

Ospalý večer. Co s ním? Řekl jsem si, dám mu ještě jednu šanci. Dolph Lundgren, někdejší „ikona“ (pomyslný vrchol si nikdy řádně neosahal) akčního žánru, v další zbytečné roli jakéhosi agenta. Zbyla už jen ona atletická postava, vytratil se cit pro akci, napětí a i náznak smysluplného děje. Kde jsou ty časy, kdy se do úmoru bil jako Rudý škorpión nebo Frank Castle alias Mstitel?(11.9.2007)

• B!shop

No byl jsem docela mile prekvapen. Tohle je jeden z tech lepsich Lundgrenovo filmu z posledni doby. Navic Lundgren vypada furt celkem v pohode a ne jako tlusty prase Seagal. Pribeh neni zas tak uplne tupej, ale je takovej nedotazenej. Tvurci vzdy neco naznaci, ale nedoresi to do konce. Samotnej Lundgren nehraje spatne, samozrejme nic extra, ale docela v pohode a bitky a prestrelky, i kdyz je videt, ze jsou dost levny, jsou docela v pohode. Skoda, ze nich neni vic. Kamera je taky celkem slusna, i kdyz to neustaly zrychlovani jizdy autem bylo casem otravny a hudba taky nepatri k nejhorsim. Takze v cem je problem? Je to priserna nuda. Furt se neco deje, je to i napinavy, ale ja se proste silene nudil. Lepsi 2*.(29.8.2005)