Zúčtování v Malém Tokiu

• slovenský

Zúčtovanie v Malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Nejlepší film Dolpha Lundgrena. Hláškující Brandon Lee a svalnatý švéd, jako záporák se nám představi kdo jiný než Cary-Hiroyuki Tagawa.(2.7.2008)

• Djkoma

Taková malá blbůstka s jedním nabušeným, pomalým, blondatým a druhým, rychlím, mladým týpkem. Příběh o pomstě, v které pomůže nový parták. Jednoduché, béčkové, ale chvílemi nudné....(18.2.2005)

jaou řečí se to tam snažili mluvit? Měla to být japonština? Asi je to dabingem ale nerozumněla jsem ani slovo. I nejzákladnější věty zněly jako paskvil. Btw. Dolph docela hezkej. nečekané(21.3.2013)

Je skoro k neuvěření, že jsem Zúčtování v Malém Tokiu tak dloho míjel. Jak už jsem napsal u Temného Anděla, na začátku devadesátých let byl Dolph v té nejlepší formě a dostával role v béčkách na které se dalo ještě koukat a bavit se, i když v tomto případě už musel být mozek opravdu po celou dobu z větší části vypnut a selektovat některé momenty nad kterými by asi za běžných okolností stejně zůstal rozum stát. Jinak ale pořádná dávka akce, v přijatelné stopáži a jako bonus, s vynikajícím Brandonem Lee.(2.1.2010)

Stará dobrá klasika s Lundgrenem. Chybou filmu možná je dost krátká stopáž. Mohlo tu být víc nápadů a lepších scén, ale spíš má film více kladů. Dobré hlášky Lundgrenem mezi Lee, dobrá hudba, akce a souboje. Takže 82% = ****(24.9.2012)

• - Všetky meče použité vo filme boli repliky, s výnimkou jedného samurajského, ktorým Lundgren sekal bambus. (m.a.t.o.)

• - Asi v 12. minúte je možné vidieť, že telo, ktoré bolo v aute pred tým, ako ho lis zlisoval, bolo nahradené figurínou. (marciano)

• - Tia Carrere měla v choulostivých scénách dublerku. (Vojcl)