poster

Zúčtování v Malém Tokiu

 • USA

  Showdown in Little Tokyo

 • slovenský

  Zúčtovanie v Malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Je to jízda! Lundgren v první třetině nosí pytlovitý kalhoty, v druhý třetině je nahej a ke konci má megakomickej samurajskej obleček. Ta jeho holka byla fakt nádherná a navíc se i svlíkla. Chvílema je vidět, že to už zestárlo, například u scény mučení elektrickým proudem jsem se fakt zagebil. Ovšem Cary-Hiroyuki Tagawa to koupil geniálně, to mi nikdo nevymluví. Na konec musím dodat, že po tomhle filmu mě sere, že Brandon Lee umřel, víc než po kterémkoli jiném.(26.4.2007)

 • MaedhRos
  ****

  Jeden z nejhomoerotičtějších filmů svojí doby - navíc našlápnutý dost solidní dávkou pěkné, přímočaré akce...:-] Jsou momenty, kdy od filmu nic víc nechci - a na "Zúčtování" si ráda udělám náladu vždycky...(17.4.2007)

 • Wacoslav1
  *****

  Tak a dame si dobry kovovy sushi! stara dobra megapecka vyjimecna tim ze je to bohuzel jediny film kde se sesli moji 2 velci oblibenci Dolph a Brandon je to opravdu neskutecne zabavne neskutecne lacine neskutecne osmdesatkove ale i po vice nez dvaceti let od vzniku porad neskutecne cool!(3.11.2011)

 • Divočák
  ****

  Bouchar-san Lundgren a Míšenec-san Lee vyráží vymlátit Los Angelesskou Yakuzu v čele s ultrapotetovaným Shang-tsungem - tak tohle přesně můžu! Atmosféra počátku 90. let vás přímo "liská" do obličeje na každém kroku. Lungren to pěkně mlátí hlava nehlava, obrací holýma rukama auta, máchá kolem sebe samurajským mečem a vůbec mu nevadí, že má u toho průstřel srdce. Ve všem mu pěkně sekunduje mladý Lee, doráží po Lundgrenovi zbytky, trousí suché hlášky a když už nic, tak mu aspoň pochválí péro. Krásku v nesnázích si tu navíc zahrála mladičká Tia Carrere, které to opravdu sluší a jediné, co jsem fakt nepobral, bylo to, jak to, že jí tak festovně sedí Lundgrenovy trencle...(29.5.2007)

 • JohnnyD
  ****

  Dolph je strašne drsný, stále niekoho mláti, zabíja, niečo ničí, alebo sa len proste tvári drsne. Všetko tam vybuchuje, permanentne umierajú ľudia, tečie aj krv a ako bonus máme vysoký boobiecount a ešte vyšší bodycount. A synťákovú hudbu! Navyše má to mnoho nádhernej stupidity (Dolph nesie v rukách dievčinu a pritom stíha so samopaľom zabíjať protivníkov). Ooh Yeah!(1.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace