poster

Zúčtování v Malém Tokiu

 • USA

  Showdown in Little Tokyo

 • slovenský

  Zúčtovanie v Malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  Scénář : Stephen Glantz a Caliope Brattlestreet. Kamera : Mark Irwin. Hudba : David Michael Frank. ...Američan žijící v duchu japonských tradic a Asiat, kterému není nic amerického cizí.....(14.5.2011)

 • Superpero
  ***

  Je to jízda! Lundgren v první třetině nosí pytlovitý kalhoty, v druhý třetině je nahej a ke konci má megakomickej samurajskej obleček. Ta jeho holka byla fakt nádherná a navíc se i svlíkla. Chvílema je vidět, že to už zestárlo, například u scény mučení elektrickým proudem jsem se fakt zagebil. Ovšem Cary-Hiroyuki Tagawa to koupil geniálně, to mi nikdo nevymluví. Na konec musím dodat, že po tomhle filmu mě sere, že Brandon Lee umřel, víc než po kterémkoli jiném.(26.4.2007)

 • korbitch22
  ***

  Tohle jak tak krasně pitomý,až je to zábavný.Namakanej Lundgren s japonskym šátkem,kimonu a M16 v ruce!!!!Ninja jak prase.Veliký plus je fajn hudba.(24.4.2007)

 • jojinecko
  ***

  Keď si porovnám Dolpha za jeho mladej éry a povezme najnovšieho Mechanika, je to veru pekný rozdiel...Vtedy sa mu ešte chcelo ako tak hrať a človek cítil aspoň nejaké to zanietenie:) Zúčtovanie v Malom Tokiju je ďalší z radu "funny akčákov", na ktorých sa dá len pobaviť. Že je Dolph absolútne herecké drevo je jasné, ale v tomto filme sa mu napriek tomu podarilo niečo neuveriteľné. Zo svojho meravého kamenného ksichtu dostal dokonca v jednej scéne aj náznak emócie (keď súložil s tou japonkou:))) WAW!!! Skrátka ak beriete tento film s rezervou a máte radi povedzme Komando, tak sa zabavíte, inak samozrejme ruky preč:)(22.12.2006)

 • Wacoslav1
  *****

  Tak a dame si dobry kovovy sushi! stara dobra megapecka vyjimecna tim ze je to bohuzel jediny film kde se sesli moji 2 velci oblibenci Dolph a Brandon je to opravdu neskutecne zabavne neskutecne lacine neskutecne osmdesatkove ale i po vice nez dvaceti let od vzniku porad neskutecne cool!(3.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace