Zúčtování v Malém Tokiu

• slovenský

Zúčtovanie v Malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Scénář : Stephen Glantz a Caliope Brattlestreet. Kamera : Mark Irwin. Hudba : David Michael Frank. ...Američan žijící v duchu japonských tradic a Asiat, kterému není nic amerického cizí.....(14.5.2011)

Je to jízda! Lundgren v první třetině nosí pytlovitý kalhoty, v druhý třetině je nahej a ke konci má megakomickej samurajskej obleček. Ta jeho holka byla fakt nádherná a navíc se i svlíkla. Chvílema je vidět, že to už zestárlo, například u scény mučení elektrickým proudem jsem se fakt zagebil. Ovšem Cary-Hiroyuki Tagawa to koupil geniálně, to mi nikdo nevymluví. Na konec musím dodat, že po tomhle filmu mě sere, že Brandon Lee umřel, víc než po kterémkoli jiném.(26.4.2007)

Tohle jak tak krasně pitomý,až je to zábavný.Namakanej Lundgren s japonskym šátkem,kimonu a M16 v ruce!!!!Ninja jak prase.Veliký plus je fajn hudba.(24.4.2007)

Keď si porovnám Dolpha za jeho mladej éry a povezme najnovšieho Mechanika, je to veru pekný rozdiel...Vtedy sa mu ešte chcelo ako tak hrať a človek cítil aspoň nejaké to zanietenie:) Zúčtovanie v Malom Tokiju je ďalší z radu "funny akčákov", na ktorých sa dá len pobaviť. Že je Dolph absolútne herecké drevo je jasné, ale v tomto filme sa mu napriek tomu podarilo niečo neuveriteľné. Zo svojho meravého kamenného ksichtu dostal dokonca v jednej scéne aj náznak emócie (keď súložil s tou japonkou:))) WAW!!! Skrátka ak beriete tento film s rezervou a máte radi povedzme Komando, tak sa zabavíte, inak samozrejme ruky preč:)(22.12.2006)

Tak a dame si dobry kovovy sushi! stara dobra megapecka vyjimecna tim ze je to bohuzel jediny film kde se sesli moji 2 velci oblibenci Dolph a Brandon je to opravdu neskutecne zabavne neskutecne lacine neskutecne osmdesatkove ale i po vice nez dvaceti let od vzniku porad neskutecne cool!(3.11.2011)