Zúčtování v Malém Tokiu

• slovenský

Zúčtovanie v Malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Keď si porovnám Dolpha za jeho mladej éry a povezme najnovšieho Mechanika, je to veru pekný rozdiel...Vtedy sa mu ešte chcelo ako tak hrať a človek cítil aspoň nejaké to zanietenie:) Zúčtovanie v Malom Tokiju je ďalší z radu "funny akčákov", na ktorých sa dá len pobaviť. Že je Dolph absolútne herecké drevo je jasné, ale v tomto filme sa mu napriek tomu podarilo niečo neuveriteľné. Zo svojho meravého kamenného ksichtu dostal dokonca v jednej scéne aj náznak emócie (keď súložil s tou japonkou:))) WAW!!! Skrátka ak beriete tento film s rezervou a máte radi povedzme Komando, tak sa zabavíte, inak samozrejme ruky preč:)(22.12.2006)

Trochu krátký akční trhák Dolph a Brandon se skvěle doplňujou a hláškujou co jen to jde..já se teda nasmál dost jejich hláškám ,,když se nenasnídám jsem fakt naštvanej" Brandon předváděl skvělé kopy a Cary-Hiroyuki opět role záporáka (jako vždy) ,,přineste mi hlavu toho blonďatého policisty!". Doplh společně s Brandonem proti Yakuze!(11.6.2012)

• berg.12

Přestože zabitých je v tomhle filmu opravdu hodně a zabíjení je de facto jeho smyslem, oproti smrtonosnému baletu Johna Woo v "Hard Boild" je tohle tupá, nicneříkající řežba. A nic jiného tohle "béčko" opravdu nenabízí.(18.9.2005)

• Pepinec

Vážně netuším, proč bych měl tomuto šestasedmdesátiminutovému šikmookému masakru nabušeným Lundgrenem dávat více pěticípích. Rozumím, že film nebyl natočen pro nějaké hlubokomyslné poselství (tedy, plně v to doufám...), ale pro zábavu diváka. Narozdíl od Atentátu, ke kterému jsem psal předcházející komentář, mě však při sledování Zúčtování nebavily ani scény hloupé, jednoduché či zastaralé. Navíc to kvantum trapných keců okolo... Buď jak buď, s přihlédnutím právě k letopočtu vzniku této šílenosti udílím jednu čestnou hvězdu. Umístil bych ji Lundgrenovi nad prsní bradavku přesně tam, kam ho v závěru střelil copatý Japončík. Zajímalo by mě, kde má Dolph srdce. Kdyby jej měl na správném místě, patrně by nedohrál... :-)(3.1.2010)

Ta krátká stopáž filmu vyhovuje,Lester se pro béčka narodil. Na kecy není čas,jde se do akce. Dvojka Lee a Dolph jsou skvělí,hromada mrtvol,skvělý hlášky,Lungren je skvělý hrdina. Hudba hraje furt ta samá,to mě trochu štve,ale to se dá přečíst. Z devadesátých let to patří do nějaký top akčních filmů!!!(16.5.2006)