poster

Vyhlídka na vraždu

 • český

  Vyhlídka na smrt

 • anglický

  A View to a Kill

 • slovenský

  Vyhliadka na smrť

 • slovenský

  Vyhliadka na vraždu

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1985, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Mooreovo loučení stálo skutečně za to. Pokud přehlédnu, že kvůli hlavnímu představiteli byl evidentně upravován scénář a i natáčení, aby se co nejvíc zakryly jeho možnosti, tak nemám ani moc výtek. Christopher Walken hraje jako Bůh a jeho psychopatická extravagance mu bezvadně sedí. Navíc Bond předčil i Terminátora, jelikož skoro 30 let předtím než se na jeřábu proletěl Arnie, tak James už měl tuhle zkušenost dávno za sebou, a to se cení. Sice jsem rád, že se Roger rozloučil nadobro, jelikož to místy vypadalo jako sraz důchodců, ale musím uznat, že věděl jak na to.(4.2.2007)

 • Bauer
  *****

  Kdysi sem napsal k Chobotničce , že už je Roger Moore starej a že by se na to měl hodit už bobek.Ještě že tak neudělal.V této bondovce je jako kdyby omládl.Od začátku do konce prostě super.Záporák v podání Christophera Walkena je moc dobrý a kdo potěší i když jen v pidi roličce je Dolph Lungren.Celkově u mně tato bondovka obstála za výbornou...kecám 5*.(18.5.2006)

 • JohnnyD
  ***

  Klady: snowboarding na hudbu The Beach Boys, skvelá úvodná titulková pasáž, najlepší Bond song v podaní najlepšej popovej kapely, sexy B(l)ond girl, slizký Christopher Walken. Zápory: Roger Moore už je dosť starý, androgynná "Bond girl", klišé. Chcelo to zmenu, už dávno. James Bond zaspal dobu a nezmenila to ani vychytená syntetizátorová pecka od Duran Duran v úvode. Roger Moore už je starý a v spojení s vôbec nie štýlovým klišé sa dostávame k nebezpečnej kombinácii. Stále to tápe v "overených" scénach a motívoch. Premena zlého poskoka (Moonraker), plán na ochromenie západnej ekonomiky (zlatý Goldfinger), sexuálne narážky a scény sú samoúčelné a v spojení so suchými hláškami skoro 60 ročného Moora pôsobia ako vytrhnuté zo zlého porna. Najlepšie tu bezradnosť a neoriginalitu vidieť na hlavnej postave: síce je tu skvelý nápad s pôvodom Zorina, ale motiváciu a plány má k smrti neoriginálne. Ale Duran Duran sú božskí!(16.12.2007)

 • klerik
  ***

  Klasický príbeh, záporák cool, ale finále je málo "poctivé"...(31.1.2006)

 • Dan9K
  *

  Leslie Nielsen je skvělý herec...(9.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace